підключення SSD в слот PCI Express x4 SSD

На відміну від жорстких дисків, твердотільні накопичувачі можуть бути приєднані в роз'єми материнської плати безпосередньо, як, наприклад, відеокарта. Про те, як підключити SSD в слот PCI Express x4 SSD, піде мова в сьогоднішньому матеріалі.

Підключаємо твердотільний диск в слот PCI Express

Сконнектіть накопичувач через згадуваний роз'єм абсолютно не складно. Важлива лише версія роз'єму & 8212; чим вона вища, тим краще якість і швидкість передачі даних. Для самої процедури підключення зробіть наступні дії:

  1. Відкрутіть болти правої кришки корпусу.
  2. Болты, удерживающие правую крышку системного блока
  3. Знайдіть слоти PCI Express на материнській платі.
  4. Слот PCI Express x4 на материнской плате
  5. Акуратно вставте твердотільний накопичувач ключем у відповідний вільний роз'єм.
  6. Установленный SSD в слот PCI Express x4 на материнской плате

Врахуйте, що накопичувач PCI Express x4 можна вставляти в слоти x4 і більше (x8 і x16), але не можна вставити в x2. А також уважно дивіться, скільки контактів в тому чи іншому роз'ємі, тому що деякі виробники, наприклад, ASUS, роблять неукорочені ряди слотів, через що поверхово здається, ніби всі вони x16, але кількість контактів все одно має чіткий підрозділ на x2, x4, x8 і x16. При цьому рекомендованою версією PCI Express для такого підключення буде ver 2.0 і вище.

Це все. Операція по установці SSD здійснена, і диск буде виявлений комп'ютером при запуску. Таким чином, ви дізналися, як підключити SSD в слот PCI Express x4 SSD.

більше статей на цю тему: