регулювання dpi (CPI) комп'ютерних мишей A4Tech Bloody

Описані в статті способи регулювання дозволу сенсора комп'ютерних мишей Bloody можуть використовуватися незалежно один від одного, однак для досягнення найбільш точного результату і максимальної ефективності експлуатації миші їх застосування можна (і рекомендовано) комбінувати.

Спосіб 1: спеціальні кнопки миші

Оскільки регульоване дозвіл – це, мабуть, головна особливість, що відрізняє ігрові миші від їх інших різновидів, розробники дизайну корпусу і керуючих елементів представників відповідної серії комп'ютерних маніпуляторів Bloody передбачили простий і дуже швидкий метод зміни параметра CPI.

 1. На верхній частині корпусу кожної мишки Бладі нижче коліщатка наявна три кнопки, дві перші з них і служать для перемикання показника CPI відповідно до встановленої виробником градацією. У більшості моделей вони підписані «1» і «N» , але також існують варіанти девайсів, де кнопки позначені «+» і «-» .
 2. Кнопки управления разрешением сенсора на компьютерных мышах A4Tech Bloody
 3. Якщо встановлені за замовчуванням виробником функції зазначених вище кнопок не перевизначені за допомогою спеціального ПЗ, натиснувши на «1» ( «+» ), Ви збільшите чутливість сенсора маніпулятора, а впливавши на «N» ( «-» ) &8212; зменшити.
 4. Мыши A4Tech Bloody - изменение показателя CPI c помощью кнопок на корпусе манипулятора
 5. Факт зміни дозволу можна відразу ж перевірити, перемістивши курсор миші, – в залежності від того, на яку саме кнопку ви натиснули, покажчик буде пересуватися по екрану швидше або повільніше. Крім того, переконатися в дієвості здійснюваних маніпуляцій можливо через спеціалізований онлайн-сервіс, скориставшись рекомендаціями з наступної статті:

  Читайте також: визначення dpi комп'ютерної мишки

 6. Що стосується кількості CPI, на яке збільшується або зменшується значення розглянутого параметра при натисканні на зазначені кнопки – градація переходу від більшого показника параметра до меншого, як і його нижній/верхній пороги, залежить від технічних специфікацій окремої моделі пристрою. Точно з'ясувати доступні рівні чутливості можна на сторінці конкретного варіанту пристрою, відшукавши її на офіційному сайті лінійки Bloody , а для загального розуміння того, що відбувається під час операції зміни дозволу сенсора миші можна орієнтуватися на наступну приблизну схему:

  Мінімальне значення CPI– 1000 – 1200 - 1600 - максимальне значення CPI

 7. Мыши A4Tech Bloody - информация о CPI моделей на официальном сайте производителя
 8. Після досягнення максимального або мінімального значення CPI збільшує або зменшує параметр кнопка реагувати на натискання перестане, тобто зміна чутливості маніпулятора «по колу» неможливо, що, до слова, з точки зору любителів динамічних ігор, є перевагою розглянутих пристроїв.

Спосіб 2: програмне забезпечення миші

Вищеописаний метод зміни швидкості переміщення покажчика мишей дуже зручний при необхідності проводити операцію «на льоту» , наприклад, під час ігрового процесу, проте можливості з управління роботою маніпулятора Bloody виключно його кнопками, звичайно ж, не обмежуються. Встановити і зафіксувати певне і точне (з кроком 100) значення CPI можливо за допомогою програмного забезпечення, призначеного для тонкої настройки пристроїв з розглянутої модельної лінійки.

 1. Якщо це не було зроблено раніше, скачайте дистрибутив програми BLOODY C офіційного сайту бренду і встановіть її.

  Детальніше: встановлення офіційного ПЗ для налаштування мишей Bloody

 2. Загрузка официального ПО для настройки мышей Bloody с официального сайта
 3. Відкрийте програму та перейдіть до розділу «Sensitivity» з панелі вкладок у верхній частині вікна.
 4. Официальное ПО для настройки мышей Bloody - запуск программы, переход на вкладку Sensitivity для настройки CPI
 5. Далі робота по налаштуванню дозволу сенсора проводиться в двох верхніх блоках вікна, що відкрилося і розташованого під ними бігунка.
 6. ПО Bloody 7 - элементы интерфейса для настройки разрешения сенсора мыши на вкладке Sensevity программы
 7. В області зліва:
  • Виберіть потрібне вам значення кількості градацій CPI (до 5) які будуть доступні при перемиканні параметра кнопками миші за запропонованою вище в цій статті інструкції. Для цього задійте зазначений на наступному скріншоті перемикач.
  • ПО Bloody 7 выбор количества градаций переключения CPI мыши
  • Якщо є необхідність установки різного дозволу сенсора миші при її переміщенні по різних осях координат, оснастіть відміткою чекбокс «X or Y» . При знятій галочці CPI по осі Х буде відповідати цьому параметру по осі Y.
 8. ПО Bloody 7 Активация возможности установки разных значений разрешения сенсора по осям X и Y
 9. Область праворуч виконує, по-перше, інформаційну роль – відображає доступні для установки при поточних налаштуваннях програми БЛАДІ дозволу сенсора, а також чинне в даний момент значення параметра (підсвічено). По-друге, тут здійснюється вибір чутливості, яку потрібно зафіксувати на маніпуляторі:
  • Клікніть по будь-якому значенню CPI, в результаті чого підсвічування переміститься на відображає його блок, а миша миттєво стане працювати відповідно до обраного параметром.
  • ПО Bloody 7 выбор значения CPI, назначаемого мышке программой
  • Якщо вам необхідно змінити одне з пропонованих програмою за замовчуванням значень CPI, клацніть по ньому.ПО Bloody 7 выбор предлагаемого программой значения CPI для изменения вручную

   Потім, переміщаючи розташований в області нижче бігунок «X» , забезпечте відображення необхідного числа у відповідному блоці.

   A4Tech Bloody установка собственного показателя разрешения сенсора мыши по оси X

   Аналогічним чином можна вибрати дозвіл сенсора, що діє при русі миші по осі Y.

   A4Tech Bloody выбор собственного показателя CPI мыши по оси Y
 10. Відрегулювавши значення всіх доступних при перемиканні кнопками миші градацій чутливості і вибравши фіксується на маніпуляторі після виходу з програми BLOODY параметр CPI, клікніть по кнопці «Apply» у вікні з відкритою вкладкою «Sensitivity» . ПО Bloody 7 сохранение настроек CPI, осуществленных через программу

  Потім клацніть «EXIT» у віконці з інформацією про збереження внесених в Налаштування змін в пам'яті девайса.

 11. ПО Bloody 7 фиксация заданных в программе параметров разрешения сенсора в памяти мыши
 12. На цьому все – регулювання одного з найважливіших параметрів ігрової миші завершена, програму BLOODY можна закрити і навіть видалити – її наявність на комп'ютері не впливає на збережені в пам'яті маніпулятора настройки.ПО Bloody 7 Закрытие программы (свернуть в трей) после настройки мыши

  До слова, рекомендуємо зупинитися на згортанні софта в трей – при такому варіанті ви зможете контролювати поточний CPI візуально – в момент зміни цього параметра за допомогою кнопок мишки на екрані ПК буде відображатися інформаційний віджет.

 13. ПО Bloody 7 виджет, демонстрирующий значения CPI сенсора мыши при переключении этого параметра

Спосіб 3: засоби ОС Windows

Завершуючи розгляд методів настройки чутливості сенсора мишей Bloody, відзначимо, що цю операцію обмежено можна виконати за допомогою стандартного інструменту, передбаченого в самій операційній системі, – в цьому плані вони нічим не відрізняються від маніпуляторів, що випускаються під іншими торговими марками.

Читайте також: налаштування DPI на комп'ютерній мишці

 1. Відкрийте " Додаткові параметри миші» в налаштуваннях ОС Віндовс. Швидше за все доступ до потрібного вікна можна отримати, викликавши оснащення " виконати» і ввівши в ній запит control main.cpl .
 2. A4Tech Bloody вызов системных настроек мыши с помощью оснастки Выполнить в ОС Windows
 3. У вікні & 171; Властивості: Миша & 187; перейдіть на вкладку " параметри покажчика» .
 4. A4Tech Bloody - окно Свойства Мышь в настройках ОС Windows, переход на вкладку Параметры указателя
 5. Пересуваючи бігунок в області»переміщення" , Відрегулюйте швидкість руху покажчика. При виборі відповідного положення бігунка керуйтеся власними відчуттями, переміщаючи курсор по екрану після впливу на елемент інтерфейсу в настроювальному вікні, – чутливість маніпулятора змінюється відразу ж.
 6. A4Tech Bloody - бегунок Задайте скорость движения указателя в окне Свойства мышь настроек ОС Windows
 7. Натисніть на кнопку " застосувати» і потім закрийте вікно налаштувань миші – на цьому регулювання чутливості маніпулятора bloody засобами операційної системи Windows завершена.
 8. A4Tech Bloody регулировка скорости движения указателя мыши средствами ОС Windows завершена

більше статей на цю тему: