Підключення телефону до роутера

Крок 1: підключення інтернету до маршрутизатора

Зараз найчастіше роутер підключається до Інтернету від провайдера через оптоволокно &8212; цим займаються фахівці після укладення оформлення договору. Однак іноді користувачі набувають нове мережеве обладнання або бажають з'єднати маршрутизатор з кабелем самостійно, щоб приступити до подальшої настройки. В такому випадку рекомендуємо звернутися до окремої інструкції на нашому сайті, присвяченій виконанню поставленого завдання.

Детальніше: підключення оптоволокна до роутера


Подключение маршрутизатора к интернету перед соединением со смартфоном

Крок 2: налаштування маршрутизатора

Відповідно, якщо маршрутизатор щойно був підключений до мережі, він ще не готовий до роботи і потребує додаткового налаштування. Якщо мова йде про підключення смартфона до даного пристрою, доцільно буде розглянути і конфігурування маршрутизатора через телефон, про що більш детально читайте в універсальному керівництві за посиланням нижче.

Детальніше: Налаштування роутерів через телефон

Настройка роутера через смартфон перед подключением к телефону

Якщо з яких-небудь причин виконати настройку роутера через смартфон не виходить (за замовчуванням відключений Wi-Fi або відсутні необхідні параметри і т.д.), без підключення мережевого обладнання до комп'ютера не обійтися. Тоді вам слід скористатися пошуком по нашому сайту, ввівши там назву придбаного маршрутизатора, щоб знайти повний опис того, як правильно виконувати його конфігурування. Після завершення налаштування переходите до наступного етапу.

Крок 3: підключення смартфона

Залишається організувати з'єднання смартфона з роутером. Для цього ви можете застосувати один з трьох доступних варіантів, відштовхуючись від того, який з них буде зручний в конкретній ситуації. Здійснюється процедура як через саму операційну систему мобільного пристрою, так і через веб-інтерфейс маршрутизатора. У кожного з методів є свої переваги і недоліки, тому ознайомтеся з ними в іншому нашому матеріалі, клікнувши по розташованому далі заголовку.

Детальніше: підключення телефону до роутера через Wi-Fi

Выбор метода для подключения смартфона к роутеру после настройки

На завершення згадаємо про вирішення проблем, пов'язаних з підключенням телефону до Wi-Fi мережі маршрутизатора. Для iOS і Android існує величезна кількість методів, що дозволяють виправити ту чи іншу складність, і якщо у вашому випадку процес завершився помилкою, відкрийте нашу тематичну статтю за наступним посиланням.

Детальніше: що робити, якщо телефон не підключається до мережі Wi-Fi

більше статей на цю тему: