Що робити, якщо Mir Pay не працює на пристрої Android

Спосіб 1: Перевірка модулів зв'язку

В першу чергу завжди слід перевіряти модулі зв'язку. По-перше, переконайтеся, що модуль NFC Активний. Знайти кнопку для швидкого включення можна в шторці андроїда.

почему не работает мир пей на андроид-01
Якщо відповідної плитки немає, то переходите в розділ " підключення та спільний доступ» / &171; Інші з'єднання&187; штатних »Налаштування" , потім виберіть пункт «NFC» і увімкніть модуль за допомогою перемикача.
почему не работает мир пей на андроид-02
По-друге, рекомендується використовувати мобільні дані під час використання Програми або оплати за допомогою Mir Pay. Це потрібно в цілях безпеки, оскільки підключення по Wi-Fi не завжди безпечно. Вимкніть модуль через шторку або відповідний розділ в " Налаштуваннях» , потім перейдіть на мобільні дані.

Читайте також: Що робити, якщо не працює мобільний інтернет в Android

Також деякі користувачі стверджують, що відключення модуля Bluetooth або перепідключення NFC і визначення геопозиції іноді допомагають виправити неполадку з непрацюючим додатком.

Спосіб 2: Установка коректної дати і часу

Збої в роботі Програми Mir Pay також помічені в тих випадках, коли на пристрої встановлені некоректні значення дати і часу. Найчастіше це викликає збій при реєстрації в системі, тому рекомендується перевірити правильність даних і виправити їх при необхідності:

 1. Відкрийте штатні»Налаштування" , потім перейдіть до розділу " додаткові налаштування» / & 171; Система та оновлення & 187; .
 2. почему не работает мир пей на андроид-03
 3. Торкніться рядка " Дата і час» . У новому вікні можна вручну встановити значення або вибрати автоматичну установку часу, що більш переважно, оскільки інформація буде синхронізована з даними мережі.
 4. почему не работает мир пей на андроид-04

Також слід звернути увагу на часовий пояс – він повинен бути коректним. Виберіть потрібне в додатковому меню або включіть опцію»автоматично встановлювати часовий пояс" .
почему не работает мир пей на андроид-05

Спосіб 3: Зміна налаштувань енергоспоживання

Як не дивно, але додаток може збоїти і через налаштувань енергоспоживання. Спробуйте дозволити Mir Pay пріоритетне виконання і роботу в тлі:

 1. Через штатні»Налаштування" перейдіть до розділу »Батарея" , потім виберіть пункт " Інші налаштування» .
 2. почему не работает мир пей на андроид-06
 3. У новому вікні торкніться рядка»управління витратою заряду батареї додатками" , потім в списку програм знайдіть «Mir Pay» .
 4. почему не работает мир пей на андроид-07
 5. Увімкніть опції " дозволити пріоритетне виконання» і " дозволити роботу у фоновому режимі» .
 6. почему не работает мир пей на андроид-08

Перезавантажте ваше Android-пристрій і знову спробуйте використовувати додаток.

Спосіб 4: Вибір платіжного засобу за замовчуванням

Якщо у вас встановлено кілька платіжних засобів, причому одне з них використовується системою за замовчуванням, то в рідкісних випадках це призводить до конфлікту. Спробуйте встановити за замовчуванням Mir Pay. Робиться це за допомогою вбудованих засобів:

 1. Відкрийте системні «Налаштування» , потім виберіть " підключення та спільний доступ» / &171; Інші з'єднання&187; і «NFC» .
 2. почему не работает мир пей на андроид-09

 3. В блоці " Оплата дотиком» натисніть на рядок " платіжний додаток за замовчуванням» і у спливаючому вікні позначте «Mir Pay» .
 4. почему не работает мир пей на андроид-10

Після даної настройки система буде використовувати при спробі оплати за допомогою модуля Mir Pay за замовчуванням, що може допомогти уникнути різних проблем.

Спосіб 5: Встановлення захисту системи

Як відомо, з метою безпеки будь-який платіжний засіб вимагає активний захист на Android-пристрої. Зазвичай при спробі здійснити оплату або будь-яку іншу операцію на екрані відображається відповідне повідомлення, але іноді цього не відбувається. Якщо у вас не встановлено ні пароль, ні графічний ключ, ні розблокування по біометрії, включіть один з варіантів блокування:

 1. Запустіть штатні «Налаштування» і перейдіть до розділу " Пароль і безпека» .
 2. почему не работает мир пей на андроид-11

 3. У новому вікні задайте один із способів блокування екрану: пароль, розпізнавання по обличчю або відбитку пальця. У першому випадку можна вибирати пароль у вигляді цифр, букв і цифр або графічний ключ. При використанні розблокування по біометрії дотримуйтесь інструкції для реєстрації даних в системі.
 4. почему не работает мир пей на андроид-12

Як тільки захист на ваше Android-пристрій буде встановлена, додаток Mir pay зможе коректно працювати, якщо, звичайно, проблема полягала не в іншій причині типу збоїв в роботі самого софта.

Спосіб 6: вирішення проблем із додатком

Якщо жоден попередній метод не допоміг, ймовірно, вся справа не в системі і її Налаштуваннях, а в самому додатку Mir Pay. Є кілька варіантів вирішення проблеми, які ми розібрали нижче.

Варіант 1: Очищення кешу та даних

Спочатку спробуйте очистити кеш і дані програми. Це потрібно для того, щоб видалити тимчасові файли, які можуть перешкоджати коректній роботі софта.

 1. Через «Налаштування» відкрийте розділ з додатками, потім, якщо буде потрібно, натисніть на рядок " Управління додатками» , щоб відкрити список встановленого софта.
 2. почему не работает мир пей на андроид-13

 3. Знайдіть додаток &171;Mir Pay&187; у переліку і у вікні з інформацією про програму тапніте по рядку " використання пам'яті» .
 4. почему не работает мир пей на андроид-14
 5. Спочатку спробуйте очистити кеш, натиснувши на відповідну кнопку.
 6. почему не работает мир пей на андроид-15
 7. Якщо не допомогло, то виберіть функцію " видалити дані» і підтвердьте дію.
 8. почему не работает мир пей на андроид-16

Після виконаних маніпуляцій старі дані, які зберігалися на смартфоні, будуть повністю видалені. В результаті повного очищення може знадобитися знову ввести паролі та інші дані.

Варіант 2: Оновлення ПЗ

Для коректної і стабільної роботи Mir Pay також потрібне використання актуальної версії Програми. До того ж є ймовірність, що проблеми з працездатністю були всередині попередньої версії ПЗ, після чого Розробник виправив ситуацію і випустив виправлення, яке слід встановити.

 1. Відкрийте магазин додатків, звідки було завантажено додаток. У нашому випадку це Google Play Маркет . Потім натисніть на іконку фотографії профілю і виберіть пункт " Управління додатками і пристроєм» .
 2. почему не работает мир пей на андроид-17

 3. Перейдіть на вкладку «Управління» і активуйте кнопку »доступні оновлення" . Відобразиться список додатків, які потребують оновлення. Відзначити &171;Mir Pay&187; і натисніть на кнопку у вигляді закругленої стрілки вгорі.
 4. почему не работает мир пей на андроид-18

Також можете включити автоматичне оновлення Mir Pay, щоб підтримувати додаток завжди в актуальній версії. Для цього натисніть на назву, щоб перейти на сторінку з описом софта. Тапніте по трьох точках у верхньому правому куті і відзначте пункт " Автоматичне оновлення» .
почему не работает мир пей на андроид-19

Варіант 3: Перевстановлення Mir Pay

В крайньому випадку спробуйте повністю перевстановити додаток, попередньо видаливши його з пристрою. Досить тривалим натисканням по іконці викликати додаткове меню, потім вибрати опцію " видалити» і підтвердити дію.
почему не работает мир пей на андроид-20
Потім залишиться знову встановити софт. Краще вибирати офіційні магазини додатків, наприклад Google Play Маркет або RuStore.

Завантажити Mir Pay з Google Play Маркета / завантажити Mir Pay з RuStore

Спосіб 7: зміна карти

Не варто забувати про санкції, які введені щодо Росії і платіжних сервісів. Mir Pay має продовжувати стабільно працювати тільки з картами світ – Visa, MasterCard та інші на момент написання статті не підтримуються, і при спробі оплати з ними можуть виникати проблеми.

Також слід враховувати ряд кількох обмежень. Наприклад, Mir Pay працює не з усіма банківськими організаціями. Перейдіть на вкладку " більше» і виберіть пункт " Банки-учасники» , щоб побачити, з якими з них працює платіжна система. Крім того, на офіційному сайті платіжного сервісу повинна бути детальна інформація, а також список підтримуваних фінансових компаній.
почему не работает мир пей на андроид-21
Ще одна причина & 8212; термін дії картки закінчився, а далеко не кожен банк передбачає можливість перевипуску таких носіїв. Якщо ваша карта не підтримується або її термін використання закінчився, додайте інший носій грошових коштів в додаток.

Спосіб 8: очікування вирішення проблем на сервері

Також користувачі стикаються з проблемами в роботі програми через технічні роботи або збої з боку розробника. В цьому випадку нічого не залишається, крім як чекати, поки неполадку виправлять.

Можете звернутися в технічну підтримку платіжної системи або відвідати спеціалізовані форуми або тематичні сайти, щоб з'ясувати, що за неполадка і як скоро вона буде виправлена.

Додаткові рекомендації

Платіжні системи, як правило, досить вимогливі до безпеки пристрою. Mir Pay-не виняток. Є кілька ситуацій, коли вирішити проблему немає можливості. Однією з таких є наявність рут-прав, які дають можливість управляти системою без обмежень. Як перевірити, чи є вони у вашому смартфоні, читайте в нашому окремому посібнику.

Детальніше:
як перевірити наявність кореневих прав на Android
видаляємо root-права в Android
почему не работает мир пей на андроид-22
Якщо ви купували ваш девайс з рук, то система на ньому може бути модифікована, тобто з кастомной прошивкою. Так само, як і у випадку з правами суперкористувача, через це в роботі Mir Pay можуть відбуватися проблеми. Точніше, платіжний сервіс, швидше за все, працювати зовсім не буде.

Якщо у вас встановлена кастомними прошивка або є root-права, то зробити щось навряд чи вийде-в додатку реалізовані стандарти безпеки, обійти які практично неможливо. Єдиним рішенням стане використання іншого платіжного сервісу або установка Mir pay на інший девайс.

більше статей на цю тему: