вирішення проблем із відключенням точки доступу на пристрої Android

Спосіб 1: перезавантаження пристрою

Спочатку спробуйте перезавантажити пристрій Android. Найчастіше проблема, при якій відключається точка доступу, є наслідком збоїв в роботі системи, тому є сенс перш ніж переходити до інших способів, спробувати виконати перезапуск. Можете просто вимкнути і включити девайс-ефект буде той же самий (різні накопичилися неполадки скинуться). Досить затиснути апаратну кнопку включення і вибрати потрібний варіант з меню живлення.

отключается точка доступа на андроиде-01

Читайте також: перезавантажте пристрій Android без кнопки живлення
Якщо після перезавантаження все одно відключається точка доступу, то переходите до наступних рішень, які можуть допомогти виправити ситуацію.

Спосіб 2: вимкнення тайм-ауту

Наступне, що слід зробити, &8212; це перевірити налаштування точки доступу. У більшості випадків за замовчуванням Активний тайм-аут-період, після закінчення якого функція автоматично відключається за умови, що жоден пристрій в даний момент не підключено. Це в першу чергу потрібно для економії заряду акумулятора, оскільки роздача інтернету на Android-пристрої активно розряджає батарею.

 1. Відкрийте штатні «Налаштування» , потім виберіть розділ " Підключення та спільний доступ» / &171;Мобільна мережа & 187; .
 2. отключается точка доступа на андроиде-02
 3. Натисніть по рядку " особиста точка доступу» або & 171; особиста точка доступу & 187; . У деяких смартфонах додатково знадобиться перейти в підрозділ &171;більше&187; або подібний до нього. Якщо функція автоматичного відключення після 5 або 10 хвилин простою включена, деактивуйте її за допомогою перемикача або збільште кількість хвилин.
 4. отключается точка доступа на андроиде-03

Після цього навіть коли протягом тривалого часу до точки доступу не буде підключені пристрої, інтернет все одно продовжить лунати. Тільки враховуйте, що це значно садить акумулятор.

Спосіб 3: Вимкнення Wi-Fi

Персональна точка доступу працює лише з мобільними даними. Якщо ви підключилися до мережі через Wi-Fi, то не зможете роздати інтернет для інших пристроїв, оскільки відбувається перепідключення. Вся справа в тому, що система налаштована так, що автоматично підключається до Wi-Fi (особливо якщо ви перебуваєте в домашній або офісній мережі), коли є сигнал, а мобільні дані відключаються. Це відбувається, якщо модуль Wi-Fi продовжує працювати на телефоні.

Щоб стабілізувати підключення до персональної точки доступу, спробуйте зовсім відключити модуль Wi-Fi, незважаючи на те, що відповідних точок доступу в даний момент немає (якщо ви &8212; не роздає, а приймаюча сторона). Найпростіший спосіб зробити це-використовувати швидку кнопку в шторці. Розгорніть її, потім натисніть на плитку «Wi-Fi» .
отключается точка доступа на андроиде-04
Також деактивація відбувається і через штатні »Налаштування" . Досить перейти до відповідного розділу і використовувати перемикач для виключення модуля.
отключается точка доступа на андроиде-05

Спосіб 4: збільшення допустимого ліміту даних

Оскільки роздача інтернету через точку доступу відбувається за допомогою мобільних даних, не виключено, що її відключення пов'язане з встановленим лімітом даних. Це дозволяє контролювати споживання трафіку, і на більшості Android-пристроїв настройка допустимого ліміту є в розділі з параметрами точки доступу.

Алгоритм дій може відрізнятися – це залежить від особливостей версії операційної системи і виробника. Але, як правило, він схожий з інструкцією нижче, написаної на прикладі Android 13:

 1. Через «Налаштування» перейдіть знову в " підключення та спільний доступ» / &171;Мобільна мережа & 187; , потім натисніть на " персональну точку доступу» . Далі буде розділ з налаштуванням функції. У нашому випадку треба натиснути на рядок " Управління з'єднаннями» .
 2. отключается точка доступа на андроиде-06
 3. Виберіть пункт " обмеження трафіку даних» , а потім змініть значення параметра.
 4. отключается точка доступа на андроиде-07

Спробуйте збільшити ліміт, потім перевірити, чи перестала самостійно відключатися персональна точка доступу.

Спосіб 5: деактивація режиму енергозбереження

Як ми вже писали, використання мобільної точки доступу розряджає акумулятор, а активний режим енергозбереження вимикає те, що споживає занадто багато енергії. Таким чином, просте рішення в цій ситуації – це відключення зберігає заряд функції. Перший спосіб &8212; це шторка. Відкрийте її і знайдіть кнопку для швидкого відключення режиму енергозбереження.
отключается точка доступа на андроиде-08

При відсутності плитки в шторці перейдіть в»Налаштування" , потім виберіть розділ »Батарея" .

отключается точка доступа на андроиде-09

Торкніться рядка»режим енергозбереження" і за допомогою тумблера вимкніть функцію.

отключается точка доступа на андроиде-10

Якщо вам потрібно контролювати споживання енергії, можете просто налаштувати режим енергозбереження. Наприклад, вибрати значення рівня батареї, при якому він автоматично буде включений.

Спосіб 6: Скидання налаштувань мережі

Нерідко в разі відключення точки доступу на Андроїд допомагає скидання мережевих налаштувань. Після процедури всі параметри мережі повернуться до того стану, який був спочатку. Це може допомогти, якщо сталася системна помилка, в результаті якої настройки мережі збилися.

 1. Через системні»Налаштування" перейдіть до розділу " додаткові налаштування» / & 171; Система та оновлення & 187; , потім виберіть " створити резервну копію та перезавантажити» / &171; Скидання&187; .
 2. отключается точка доступа на андроиде-11
 3. Торкніться рядка " скинути налаштування телефону» , у новому вікні виберіть функцію " Скидання налаштувань мережі» і підтвердьте дію.
 4. отключается точка доступа на андроиде-12

Залишиться перезавантажити смартфон, щоб нові параметри вступили в силу. Якщо ваша оболонка інша, то алгоритм дій може відрізнятися від інструкції вище. В окремому матеріалі на сайті наш автор розбирав Скидання налаштувань на прикладі чистого Android 13.

Детальніше: Скидання мережевих налаштувань пристрою Android

більше статей на цю тему: