Android-Додатки для прискорення ігор

Game Booster: Game Launcher

Додаток Game Booster: Game Launcher являє собою ефективний інструмент, який здатний в значній мірі збільшити продуктивність мобільного пристрою при геймінгу. Софт оптимізує роботу оперативної пам'яті і центрального процесора для прискорення ігор. До функціональних особливостей програми можна віднести відображення реальної продуктивності мобільного девайса, роботу ігор без затримок зображення і ігрового процесу, можливість збільшити результати тестування. Максимальної продуктивності можна домогтися при наявності root-прав.

приложения для ускорения игр на андроид-01
У головному вікні відображається інформація про вільному обсязі ОЗУ і температурі пристрою. Оптимізація пам'яті можлива для будь-якої Програми. Крім того, за допомогою Game Booster: Game Launcher можна зібрати всі ігри в одному місці, а точніше – іконки для їх запуску, що економить час при їх пошуку серед всього встановленого на смартфон софта. Більшість функцій безкоштовні, але для видалення реклами в додатку, можливості показу FPS на екрані та інших додаткових функцій доведеться придбати преміум-підписку.

Завантажити Game Booster: Game Launcher з Google Play Маркета

Game Booster 4x Faster

Ще одна програма, яка дозволяє оптимізувати систему для ігор, &8212; це Game Booster 4x Faster. Як і більшість аналогічних рішень, софт звільняє ОЗУ і розвантажує процесор, за рахунок чого продуктивність ігор значно поліпшується в автоматичному режимі. Завдяки очищенню пам'яті і закриття фонових процесів температура пристрою також може знижуватися. За допомогою інструменту можна вручну змінювати дозволи екрану і збільшити частоту кадрів в секунду. Підтримується Кілька режимів прискорення ігор.
приложения для ускорения игр на андроид-02
У головному вікні відображається зайнятий обсяг внутрішнього сховища, а також пінг, який при необхідності також можна оптимізувати. Інтерфейс, незважаючи на англомовну локалізацію, досить простий і інтуїтивно зрозумілий. Досить додати гру або будь-яке інше додаток, натиснувши на відповідну кнопку, після чого її іконка з'явиться у вікні Game Booster 4x faster. При запуску софта звідси система буде автоматично оптимізована. Всі функції прискорювача для ігор поширюються на безкоштовній основі.

Завантажити Game Booster 4x Faster з Google Play Маркета

Game Booster Fire GFX-Fix Lag

Потужний інструмент для оптимізації системи, що підвищує продуктивність ігор, Game Booster Fire GFX-Fix Lag дозволяє швидко прискорити роботу пристрою всього одним натисненням. При використанні софта повністю відсутні затримки в графіку і звуках, також є можливість переглядати і грати в ігри з роздільною здатністю до 2560 пікселів. Передбачається функція турбоприскорення і підтримується графіка у високій якості HDR і навіть Ultra HD. На екрані відображається інформація про можливі затримки в мережі і температурі акумулятора пристрою.
приложения для ускорения игр на андроид-03
Вбудований очищувач дозволяє одним натисканням розвантажити систему і звільнити оперативну пам'ять, закривши фонові процеси і очистивши кеш. Для запуску гри через додаток досить додати її в головному вікні, натиснувши на кнопку «Add Game» , потім вибравши зі списку потрібну. Через розділ «GFX Tool» можна вручну виставити дозвіл, FPS і якість графіки. Автоматичні функції передбачають очищення і запуск ігор через додаток, але дані можливості стають доступні тільки після придбання підписки.

Завантажити Game Booster Fire GFX-Fix Lag з Google Play Маркета

Gaming Mode

Прискорювач ігор Gaming Mode оснащений широким набором функцій для поліпшення продуктивності пристрою і підвищення швидкості роботи ігор. Досить налаштувати додаток і параметри запуску один раз, після чого все буде робитися в автоматичному режимі. Також є можливість встановити потрібні налаштування і для кожної гри окремо. Реалізована функція автоматичного відхилення вхідних викликів і блокування повідомлень, що дозволяє повністю зосередитися на грі і не відволікатися.
приложения для ускорения игр на андроид-04
Через додаток є можливість відключити автояскравість і налаштувати яскравість до потрібного значення. Також ви можете змінювати налаштування Wi-Fi. Для швидкого запуску ігор через додаток можна використовувати віджети на екрані смартфона, які створюються вручну. Для більш комфортного сприйняття інтерфейсу є нічний і денний режими. Деякі функції програми будуть розблоковані лише у преміум-версії.

Завантажити Gaming Mode з Google Play Маркета

XPEED Game Booster

Додаток Xpeed Game Booster покращує загальну продуктивність пристрою Android, оптимізуючи процесор, оперативну пам'ять та системні ресурси, що робить ігровий процес більш плавним. За допомогою софта також вийде звільнити оперативну пам'ять, поліпшити час автономної роботи і оптимізувати підключення до мережі. Вбудованими засобами GFX можна тонко налаштувати параметри ігрової графіки.
приложения для ускорения игр на андроид-05
Є функція, яка блокує вхідні дзвінки, включаючи ті, що йдуть з WhatsApp, SMS і повідомлення, щоб не відволікатися від ігрового процесу. Також є можливість транслювати екран телефону на телевізор. На головному екрані відображається інформація про зайнятому обсязі ОЗУ і пінг, а вбудоване ультраусиление зупиняє служби системних додатків для досягнення максимального ефекту. Інтерфейс Повністю російською мовою, що спрощує взаємодію з ним. Xpeed Game Booster розповсюджується на безкоштовній основі.

Завантажити Xpeed Game Booster з Google Play Маркета

GameBox Booster

Додаток GameBox Booster дозволяє поліпшити продуктивність ігор за рахунок оптимізації системи всього в одне натискання. Також воно передбачає досить великий набір інструментів, включаючи відключення автоматичної яскравості екрану, Зміна гучності мультимедіа і мелодії дзвінків. У розділі «Game Manager» здійснюється управління іграми і додатками. Також вбудована функція VPN для безпечного підключення до мережі.
приложения для ускорения игр на андроид-06
GameBox Booster легкий і швидкий, не вимогливий до ресурсів системи. Прискорювач дозволяє запустити ігри навіть на малопотужних пристроях. Надається інформація про температуру акумулятора мобільного пристрою, пінг і вільному просторі в локальному сховищі, а також завантаженості ОЗУ. Основні функції доступні безкоштовно, але можна придбати підписку, після чого відкриються нові локації при використанні VPN, буде видалена реклама і розблоковані додаткові функції для збільшення швидкості ігор.

Завантажити GameBox Booster з Google Play Маркета

більше статей на цю тему: