Android-Додатки для діагностики автомобіля

HobDrive

Додаток HobDrive являє собою багатофункціональний інструмент, який поєднує в собі Бортовий комп'ютер, аналізатор витрати палива і засіб діагностики, що працює через OBD2/ELM327. Поширюється як платна, так і безкоштовна версія софта, причому в другому випадку навіть є можливість виконати діагностику помилок автомобіля. При покупці PRO-версії відкриється доступ до додаткових функцій, наприклад до постійного контролю перегріву і стеження за загальним станом авто, а також оперативне оповіщення про проблеми.

приложения для диагностики автомобиля на андроид-01
Вбудований Бортовий комп'ютер фіксує витрату бензину, заміряє потужність. Крім того, з додаткових функцій можна відзначити планування поїздок, коли програма автоматично розраховує час їзди на основі залишку палива, записи про бензозаправки, які можуть зустрітися на шляху, Розрахунок витрат і ведення статистики маршрутів. Також додаток відрізняється можливістю персоналізувати інтерфейс з використанням тим оформлення і призначеної для користувача налаштуванням елементів.

Завантажити HobDrive з Google Play Маркета

Car Scanner

Ще одне ефективне рішення для діагностики автомобіля на Android – це Car Scanner. Додаток дозволяє спостерігати за станом машини в режимі реального часу, скидати помилки, стежити за результатами самодіагностики ЕБУ, вести статистику витрати палива і багато іншого. У програму інтегровано безліч додаткових датчиків для різних марок. Є можливість налаштувати приладову панель під свій смак, вибравши покажчики (наприклад, у вигляді графіка, тексту або стрілок), а зовнішній вигляд кожного з елементів також можна тонко відрегулювати під себе.
приложения для диагностики автомобиля на андроид-02
За допомогою Car Scanner можна проводити точні виміри розгону, записувати відображувані дані для подальшого аналізу. Додаток стабільно працює з усіма автомобілями, що підтримують стандарт OBD2. Ви зможете створювати кілька профілів для роботи з різними авто. Передбачена вбудована функція, за допомогою якої можна виконати тести на викиди. Інтерфейс Повністю російською мовою, а після першого запуску можна тонко налаштувати додаток під себе. У безкоштовній версії Програми доступно тільки 15 успішних підключень, після чого деякі датчики будуть приховані, також присутня реклама. Прибрати обмеження можна, якщо придбати PRO-версію Car Scanner.

Завантажити Car Scanner з Google Play Маркета

Obd Mary

Obd Mary – діагностичний сканер для Android-пристроїв, в якому також передбачається панель приладів і Бортовий комп'ютер з великою кількістю функцій, чия чисельність регулярно поповнюється. Підключення до автомобіля здійснюється через ELM327 Bluetooth або Wi-Fi-адаптер. У OBD2-сумісних модулях вашого авто є можливість не тільки читати помилки, але і скидати їх. У кожної помилки є короткий опис, але більш детальну інформацію можна подивитися в Інтернеті прямо з інтерфейсу програми.
приложения для диагностики автомобиля на андроид-03
Зчитуються і динамічні параметри автомобіля, наприклад швидкість, масова витрата повітря, обороти двигуна, температура охолоджуючої рідини та інші дані. Obd Mary можна використовувати як панель приладів, причому користувач може створювати свої власні панелі з потрібними датчиками. Персоналізація передбачає досить багато налаштувань: починаючи від кольору панелі і розміру, закінчуючи зміною позиції шкали, кольору фону, стрілок і редагуванням інших елементів. Через додаток можна безпосередньо зв'язатися з розробниками, які дадуть відповідь на що з'явилися при використанні софта питання. Основна функціональність безкоштовна, але є реклама і деякі обмеження, що можна прибрати, купивши повну версію.

Завантажити Obd Mary з Google Play Маркета

ScanMaster Lite

Додаток ScanMaster Lite призначений для діагностики автомобілів, що відповідають OBD-2 / EOBD стандартам. Софт здатний перетворити ваш смартфон в сукупності зі сканером ELM32 в повноцінний пристрій, за допомогою якого можна контролювати електронні модулі авто, визначати і скидати помилки, зчитувати збережені коди несправності та інше. Програмне забезпечення сумісне з усіма американськими легковими автомобілями з 1996 року випуску, а також європейськими бензиновими з 2001 і дизельними з 2004 року випуску.
приложения для диагностики автомобиля на андроид-04
Всі параметри виводяться на екран мобільного пристрою в режимі реального часу. Є можливість управляти виконавчими компонентами, також передбачається виведення результатів моніторингу кисню, для непостійно і постійно тестованих систем. Через додаток можна отримувати різну інформацію про автомобіль, в тому числі VIN-номер, CVN і протокол. Інтерфейс реалізований на трьох мовах, включаючи російську. Щоб розширити функціональні можливості софта, включаючи додаткові параметри сканування і коди помилок, потрібно придбати PRO-версію програми.

Завантажити ScanMaster Lite з Google Play Маркета

TopScan

Підключення мобільного пристрою по Bluetooth до автомобіля через додаток TopScan дозволить зробити з девайса діагностичний інструмент. Софт забезпечує повну діагностику системи, включаючи трансмісію, двигун, подушку безпеки, Рульове управління, кондиціонер і багато іншого. До основної діагностики відноситься доступ до ЕБУ, зчитування кодів несправності і потоків даних, а також скидання помилок. Для швидкої діагностики передбачається функція AutoVIN для автоматичної ідентифікації.
приложения для диагностики автомобиля на андроид-05
У додаток вбудована бібліотека посібників і даних по ремонту автомобілів і різних видів несправностей. Є можливість створювати діагностичні звіти для подальшого вивчення проблем і помилок. Також реалізована зворотний зв'язок, що дозволяє оперативно зв'язатися з розробником і задати питання. Інтерфейс має досить приємне і зрозуміле оформлення, до того ж він російською мовою, тому розібратися в ньому не складе труднощів. Функції доступні для безкоштовного використання, але потрібна реєстрація в системі і фірмовий прилад для підключення до авто.

Завантажити TopScan з Google Play Маркета

Infocar

Додаток для діагностики автомобіля Infocar для пристроїв Android дозволяє перевірити наявність несправностей у запалюванні, вихлопній системі, електронних схемах тощо. Особливість софта в тому, що всі коди помилок автоматично діляться на три рівні, що забезпечує простоту для розуміння користувача. За допомогою вбудованої функції пошуку є можливість швидко відшукати опис будь-якої помилки. Крім того, Infocar аналізує ваш стиль водіння на основі статистичних даних і може видавати різні відомості про це &8212; наприклад, перевіряє показник безпечного водіння. По кожній поїздці можна зберегти Пробіг, середню швидкість, час і інші параметри. Вся інформація може бути виведена у вигляді електронної таблиці.
приложения для диагностики автомобиля на андроид-06
У додатку реалізована інформаційна панель з даними в режимі реального часу, а дисплей легко налаштовується на свій смак. Попередження забезпечує безпеку при водінні, наприклад якщо під час поїздки відбувається небезпечна ситуація. Infocar надає інформацію про витратні матеріали автомобіля та час їх заміни. Програмне забезпечення сумісне з терміналами, що працюють по протоколу OBD2. При використанні софта в сукупності з фірмовим пристроєм Infocar всі функції Безкоштовні, а з іншими адаптерами можливості можуть бути дещо обмежені.

Завантажити Infocar з Google Play Маркета

більше статей на цю тему: