програми-камери для iPhone

Камера від Apple

Найбільш доступним додатком-камерою для iPhone є офіційне ПЗ від Apple, як правило, встановлене на будь-який мобільний пристрій компанії. В даному випадку інтерфейс програми складається з двох панелей: знизу можна змінювати режими, будь то відео, Уповільнена зйомка або портретний режим, тоді як кнопки зверху призначені для додаткових функцій на кшталт таймера, лайв-фото або автоматичного застосування фільтрів під час зйомки.

Приложения камеры для Айфона_001

На відміну від сторонніх аналогів, так як дана програма є стандартною, параметри можна знайти у внутрішніх налаштуваннях системи, вибравши у відповідному розділі»Камеру" . Основними тут є можливості вибору »формату" , що дозволяють значно стиснути зображення для економії місця, зміни дозволу для різних режимів і на свій розсуд відредагувати композицію.

Приложения камеры для Айфона_002

Програмою можна скористатися на повністю безкоштовній основі, в той час як версія ПЗ і доступність функцій безпосередньо прив'язані до встановленої версії операційної системи і можливостям Айфона. Таким чином, єдиним недоліком можна вважати відсутність деяких корисних опцій, якщо пристрій не відповідає вимогам.

Сторінка камери від Apple в App Store

Persona

Додаток Persona являє собою камеру для створення фото і відео з використанням певних фільтрів і алгоритмів на основі штучного інтелекту, що дозволяє створювати гарний контент незалежно від моделі iPhone. Скористатися програмою можна як шляхом переходу до камери за допомогою кнопки в правому верхньому куті екрану, так і вибравши фото з галереї пристрою для подальшої обробки.

Приложения камеры для Айфона_003

На сторінці з камерою можна вибрати один з фільтрів в нижній частині екрана, частина яких доступна тільки в платній версії. Крім цього, тут також є звичні для будь-якої Програми кнопки перемикання між основною і фронтальною камерою і включення/вимикання спалаху під час зйомки.

Приложения камеры для Айфона_004

Ознайомитися з результатом роботи фільтра через особливості програми, на жаль, не вийде, і тому доведеться спочатку створити контент за допомогою кнопки затвора і дочекатися завершення досить тривалої обробки. У той же час варто враховувати, що зйомка тварин або пейзажів за допомогою даної програми може призводити до некоректного результату через упор на створення Селфі.

Завантажте Persona з App Store

CALLA

Досить мінімалістичний додаток-камера CALLA надає мінімум можливостей, основною з яких виступає безпосередньо створення контенту за допомогою камери пристрою. Тут на головній сторінці доступно всього три кнопки: включення / вимикання спалаху, перемикання між основною і фронтальною камерою і зйомка фото або відео в залежності від тривалості затиснення.

Приложения камеры для Айфона_005

Після створення запису можна перейти у внутрішню галерею з метою накладення додаткових ефектів. Кожен доступний стиль оформлення, не рахуючи використовуваного за замовчуванням, зажадає разового придбання, тоді як Підписка в самому додатку розблокує допоміжні інструменти. Таким чином, безкоштовна версія програми значно поступається практично будь-якому аналогу через недоступність ефектів.

Завантажити CALLA з App Store

Kada Cam

Для створення барвистих фотографій на Айфоне можна скористатися більш вузьконаправленим додатком Kada Cam, на відміну від більшості аналогів, що не надає можливість створення відео. У цьому випадку доступна всього одна вкладка і кілька кнопок, серед яких включення спалаху, установка таймера, перемикання камери і відображення сітки поверх зображення.

Приложения камеры для Айфона_006

Головною особливістю програми є автоматичні фільтри, знайти які можна на окремій сторінці і задіяти за допомогою кнопки»використовувати" у верхній частині блоку. Додатково до цього, на тому ж екрані можна перейти в розділ «FX» для вибору ефектів, будь то витоки світла, подряпини або фіксовані кольорові фільтри.

Приложения камеры для Айфона_007

Зовнішній вигляд фото можна змінити в категорії " фотопапір» , вибравши один з варіантів, орієнтуючись за попереднім переглядом, або торкнувшись блоку «F0» для відключення рамок. Крім усього сказаного, в " Налаштуваннях» можна включити збереження оригінальних фотографій без обробки і ознайомитися з декількома додатковими додатками.

Приложения камеры для Айфона_008

Побачити підсумкове фото з урахуванням всіх застосованих фільтрів можна тільки після початку зйомки і подальшого збереження, що може бути незручно в багатьох випадках. При цьому в додатку далеко не всі можливості доступні безкоштовно – більшість фільтрів і рамок входять до складу PRO-версії.

Завантажте Kada Cam з App Store

ProMovie

Спеціально для створення відео за допомогою камери Айфона існує додаток ProMovie, що представляє собою професійний засіб для зйомки відеозаписів з величезною кількістю можливостей. Дана програма працює виключно в горизонтальному режимі і дозволяє прямо на головному екрані змінювати такі параметри як " Затвор» , «ISO» , " Баланс білого» , " Фокус» , «Зум» і, звичайно, дозвіл.

Приложения камеры для Айфона_009

Окремої уваги заслуговують настройки, де можна переключитися між фронтальною і основною камерою, задіяти спалах і змінити системну яскравість екрану. Крім цього, тут можна перевернути або відобразити зображення, а також скористатися оверлеєм для накладення сітки або направляючої лінії.

Приложения камеры для Айфона_010

За необхідності цілком можна змінити пристрій введення звуку, що дозволяє, наприклад, записувати звук з зовнішнього більш якісного мікрофона. Більш того, за допомогою самих налаштувань можна вручну змінити посилення, вибрати частоту дискретизації і аудіоформат.

Приложения камеры для Айфона_011

Почати зйомку можна за допомогою кнопки в правому нижньому кутку головного екрану, так само як і зробити збереження результату в галерею. Головним недоліком цього додатка, в свою чергу, виступає наявність водяного знака, для видалення якого доведеться придбати платну версію.

Завантажити ProMovie з App Store

Dazz Cam

Одним з найбільш незвичайних додатків-камер для Айфона виступає Dazz Cam, що представляє собою інструмент для створення фото або відео з можливістю емуляції певних професійних пристроїв і аксесуарів. На головній сторінці доступні лише основні опції, серед яких можна виявити таймер, примусове включення спалаху, можливість перемикання на фронтальну камеру, регулювання температури і світла, а також опції накладення записів один на одного.

Приложения камеры для Айфона_012

Торкнувшись іконки камери в правій частині нижньої панелі, можна перейти на сторінку вибору камери, сумісного аксесуара і фільтрів. Будь-який доступний тут варіант має індивідуальні особливості, наприклад, неможливість накладення фото один на одного або доступність блоку з фільтрами, що, так чи інакше, можна побачити шляхом використання кнопки»приклад" або під час самостійної зйомки.

Приложения камеры для Айфона_013

Якщо в процесі зміни налаштувань камери був задіяний один з фільтрів, змінити параметри можна буде в правому нижньому кутку на екрані камери і відразу ж ознайомитися з результатом. У той же час, скористатися всіма можливостями програми в безкоштовній версії не вийде, так як деякі камери і ефекти розблоковуються тільки після оформлення платної підписки.

Завантажте Dazz Cam з App Store

Camera+

Додаток з промовистою назвою «Camera+» за аналогією з багатьма іншими програмами надає абсолютно новий інтерфейс камери з масою можливостей, багатьма з яких можна скористатися на будь-якому пристрої. Інтерфейс програми в цьому випадку розділений на три основні вкладки, що представляють собою внутрішню галерею, безпосередньо сам режим зйомки і основні настройки.

Приложения камеры для Айфона_014

На головній центральній вкладці за допомогою нижньої панелі можна вручну відрегулювати баланс світла, змінити ступінь наближення за допомогою бічного повзунка або відредагувати фокус шляхом простого торкання. Кнопка в лівому верхньому кутку дозволяє задіяти сітку, змінити рівні і багато іншого, тоді як розташована в центрі кнопка дозволяє перемикати режими, будь то зйомка «Macro» , «Action» або «Manual» .

Приложения камеры для Айфона_015

У внутрішніх Налаштуваннях на окремій вкладці можна з легкістю відключити звук, змінити режими для балансу білого і експозиції, вибрати відповідні параметри якості при збереженні і навіть задіяти розширення. На жаль, велика частина названих можливостей в безкоштовній версії недоступна-доведеться оплатити підписку, вартість якої починається від 449 рублів на місяць.

Завантажити Camera + з App Store

VSCO

Досить якісним додатком для створення контенту на iPhone може стати VSCO – додаток, по суті, представляє собою потужний редактор графіки і відео, додатково до всього надає окремий режим зйомки. Всього програма поділена на п'ять вкладок, основною з яких є центральна «Студія» , де за допомогою верхньої правої кнопки можна перейти в режим створення фото або відео.

Приложения камеры для Айфона_016

Перемикати режим зйомки можна за допомогою нижньої панелі, вибравши»Фото" , «DSCO» (циклічне відео), »відео" або «Мульти» (режим накладання), де кожен з варіантів має відмінні риси. У випадку зі стандартними »Фото" і »відео" можете за допомогою додаткової панелі поруч з кнопкою затвора задіяти фільтри, в числі яких «Призма» , «Ретро» і «Сяйво» .

Приложения камеры для Айфона_017

Кнопки зверху призначені для відображення сітки або лінії на екрані, а також переходу на використання фронтальної камери. При цьому настройки в цьому додатку хоч і присутні, але абсолютно не поширюються на камеру, не рахуючи можливості автоматичного включення при відкритті програми.

Приложения камеры для Айфона_018

Важливо відзначити, що цей додаток в основному є редактором, і тому відразу після створення фото можна перейти до обробки на згаданій раніше сторінці «Студія» . Саме в цьому випадку розкриваються головні переваги і недоліки програми, будь то численні інструменти або платна і досить дорога підписка.

Завантажте VSCO з App Store

більше статей на цю тему: