Програми для перегляду користувачів, які не підписалися в Instagram на iPhone

Ig Followers

Додаток із розмовною назвою IG Followers призначений для швидкого та точного моніторингу будь-яких змін у списку підписників Instagram, включаючи користувачів, які не підписалися. Щоб скористатися програмою, як і у випадку з більшістю аналогів, необхідно провести авторизацію через офіційний сайт соціальної мережі, вказавши при цьому логін і пароль або прив'язаний заздалегідь Facebook.

Приложения для Айфона «Кто отписался в Инстаграме»_001

Відразу після завершення зазначеного завдання і підключення необхідної облікового запису, будь то особистий або професійний аккаунт, на головному екрані з'явиться основна статистика: кількість нових, відписалися, не підписалися і не підписаних передплатників. При відвідуванні розділу " відписані підписники» можете ознайомитися з користувачами, які недавно пішли з передплатників, переглянувши сторінки і, якщо потрібно, оформивши зустрічну підписку без необхідності переходу в додаток Instagram.

Приложения для Айфона «Кто отписался в Инстаграме»_002

Додаткова інформація про втрачених підписників знаходиться на вкладці " Аналіз» у підрозділі «Статистика» і являє собою діаграму за весь час використання програми. При цьому, на жаль, дані про втрати можуть не відображатися, якщо ви тільки почали користуватися додатком – засіб розрахований на збір інформації після авторизації і до виходу з системи.

Приложения для Айфона «Кто отписался в Инстаграме»_003

На двох інших не згаданих раніше вкладках»спілкування" і «Налаштування» розташовано кілька допоміжних блоків, що включають унікальну статистику про користувачів і досить мізерні параметри програми. У той же час, потрібно враховувати, що велика частина можливостей програми в тій чи іншій мірі обмежена і вимагає оформлення платної підписки.

Завантажте IG Followers з App Store

Yupi

Наступним досить високо оціненим користувачами додатком для збору інформації про підписників в Instagram виступає Yupi, як і попередній аналог, що вимагає обов'язкової авторизації. Після виконання даного завдання на екрані відобразяться основні лічильники, включаючи список»відписані" користувачів, і автоматично почнеться попередній аналіз облікового запису.

Приложения для Айфона «Кто отписался в Инстаграме»_004

Навіть якщо ви раніше втрачали підписників, інформація про»відписані" не зміниться – для цього програма повинна працювати деякий час і збирати статистику, використовуючи інші доступні списки. Коли відповідні дані зміняться, можна буде відкрити окрему сторінку, побачити повний список імен відписалися користувачів і в разі потреби перейти до перегляду облікового запису для отримання подробиць.

Приложения для Айфона «Кто отписался в Инстаграме»_005

Інші безкоштовні можливості програми обмежені статистикою нових передплатників і лічильником підписок, залишених без відповіді, тоді як інформація про заблокували вас акаунтах доступна тільки після оформлення платної підписки. Крім цього, ви завжди можете скористатися окремими вкладками для аналітики сторіс, перегляду чужих профілів в збільшеному режимі і безпосередньо пошуку.

Приложения для Айфона «Кто отписался в Инстаграме»_006

Внутрішні настройки в додатку дозволяють лише вибрати іншу мову інтерфейсу і отримати допомогу, в той час як змінити тему оформлення або розташування розділів на головній сторінці не вийде. При цьому, як вже було зазначено, в програмі є платна і досить дорога підписка, доступна на окремій сторінці і розблокує деякі можливості на зразок прив'язки декількох акаунтів.

Завантажити Yupi з App Store

Unfollowers Analyzer

Як і у випадку з попередніми варіантами, додаток «Unfollowers Analyzer» розраховано на збір даних про відписалися користувачів після підключення облікового запису в соціальній мережі. Таким чином, насамперед для використання програми необхідно зробити вхід через офіційний сайт Instagram, що, як правило, в даний час вимагає попереднього налаштування і включення досить якісного VPN.

Приложения для Айфона «Кто отписался в Инстаграме»_007

Незважаючи на автоматичний аналіз профілю після першого запуску програми, знову ж таки, отримати достовірну інформацію про відписалися раніше користувачів не вийде – потрібна інформація просто відсутня на стороні Instagram. Щоб в категорії " втрачені послідовники» почали з'являтися нові користувачі, необхідно деякий час використовувати додаток для аналітики облікового запису.

Приложения для Айфона «Кто отписался в Инстаграме»_008

Інформація про втрачених передплатників з часом буде з'являтися в однойменному розділі і на вкладці «тенденції» . Більш того, при бажанні можна самостійно оновити статистику на головній сторінці додатка. На жаль, велика частина можливостей, включаючи передчасне оновлення даних, доступні тільки після оформлення платної підписки.

Завантажити Unfollowers Analyzer з App Store

Reports+ for Followers

Одним з досить функціональних і стабільних додатків для отримання інформації про підписників і публікаціях в Instagram є «Reports+» . Збір статистики в даному випадку буде розпочато автоматично після первинної авторизації, проте отримати дані про раніше втрачених передплатників не вийде через особливості соціальної мережі, яка просто не зберігає потрібну інформацію у відкритому доступі.

Приложения для Айфона «Кто отписался в Инстаграме»_009

Через деякий час, коли в рамках блоку «Followers Lost» зміниться Значення, ви зможете ознайомитися з кількістю відписалися користувачів. На жаль, отримати детальну інформацію про людей з даного списку вийде тільки після придбання платної підписки, що розблокує більшу частину можливостей, включаючи оновлення статистики в будь-який час.

Приложения для Айфона «Кто отписался в Инстаграме»_010

За необхідності можете скористатися додатковими категоріями на вкладці «Analytics» або ознайомитися з інформацією про статистику чужих або власних сторіс. Більш того, програма дозволяє збирати інформацію про репости окремих записів на відповідній сторінці, але і це зажадає оформлення одного з тарифів вбудованої підписки.

Завантажити Reports + for Followers з App Store

Хто відписався в моєму Instagram

Додаток з промовистою назвою " хто відписався в моєму Instagram» мало чим відрізняється від розглянутих раніше аналогів, знову ж таки, вимагає обов'язкової авторизації і при цьому не може відразу надати інформацію про втрачені передплатників. У той же час, необхідні дані будуть з'являтися в рамках категорії " втрачені послідовники» при самостійному або автоматичному оновленні статистики після зміни будь-якого іншого списку.

Приложения для Айфона «Кто отписался в Инстаграме»_011

Оновити статистику вручну в безкоштовній версії можна лише один раз протягом доби, тоді як для зняття даного обмеження доведеться оформити платну підписку. У той же час, проблема частково вирішується через повторний вибір облікового запису з вбудованого менеджера, що автоматично призводить до оновлення всіх віджетів, включаючи інформацію про нових передплатників і лічильник " втрачені послідовники» .

Приложения для Айфона «Кто отписался в Инстаграме»_012

Крім зазначеного, на вкладці «тенденції» можна ознайомитися з діаграмами, частина яких доступна тільки в повній версії. У число платних також входить можливість прив'язки декількох облікових записів для швидкого моніторингу і перемикання.

Завантажити хто відписався в моєму Instagram з App Store

Reports Followers

Ще один додаток «Reports Followers» дозволяє отримувати інформацію про будь-які зміни списку передплатників в Instagram, який би різновидом облікового запису ви не користувалися. За аналогією з іншими варіантами тут потрібно в першу чергу підключити аккаунт соціальної мережі, однак при бажанні можна продовжити і без цього, використовуючи обмежені можливості по збірку статистики.

Приложения для Айфона «Кто отписался в Инстаграме»_013

Потрібна інформація про втрачені підписки буде оновлюватися з часом, тоді як дізнатися про користувачів, які відписалися раніше, не вийде через технічні обмеження. При цьому для доступу до списку і лічильників в даному випадку необхідна платна підписка, крім іншого, видаляє рекламу. Якщо ви не готові купувати платний доступ, цей варіант ПЗ можна вважати одним з найгірших.

Завантажити reports Followers з App Store

NFollowers

Останнє в рамках даного матеріалу додаток «nFollowers» відрізняється від більшості аналогів тим, що обмежена всього декількома лічильниками і не розраховане на детальний аналіз. Тут після обов'язкової авторизації через веб-сайт Instagram буде доступно всього два основних лічильника, що включають список нових і відписалися користувачів, не рахуючи актуальних передплатників і підписки.

Приложения для Айфона «Кто отписался в Инстаграме»_014

Оновлювати інформацію можна в будь-який час за допомогою кнопки в кутку екрану, звертаючи увагу на блок «New Unfollowers» . На жаль, відвідати сам розділ не вийде без оформлення платної підписки, що робить засіб зручним тільки для збору статистики в числах.

Завантажити unfollowers з App Store

більше статей на цю тему: