Пошук iPhone з іншого iPhone

Спосіб 1: стандартні засоби

На сьогоднішній день компанією Apple надається відразу два способи пошуку пристроїв як власних, так і чужих, за допомогою всього одного сервісу. При цьому, щоб скористатися даними можливостями незалежно від підходу, необхідна Синхронізація шуканого iPhone з обліковим записом Apple ID і, як неважко здогадатися, активне підключення до Інтернету на кожній зі сторін.

Варіант 1: пошук власних пристроїв

Якщо вам потрібно знайти один з власних iPhone, можна скористатися системним додатком «Локатор» , в рамках якого відображаються всі авторизовані пристрої Apple в момент останнього підключення до Інтернету. Для виконання поставленого завдання на домашньому екрані смартфона відкрийте зазначену програму, перейдіть на вкладку «пристрої» або «речі» і торкніться потрібного пункту в списку, в картці якого можна відразу ознайомитися з інформацією про стан, маршрутах і місцезнаходження, за необхідності додатково скориставшись вбудованою картою.

Подібне:
Увімкнення функції «Локатор» на iPhone
пошук та використання Програми «Локатор» на iPhone
способи пошуку втраченого iPhone

Как найти другой Айфон со своего Айфона_001

Зверніть увагу, що даний засіб буде працювати тільки якщо на шуканому телефоні задіяна відповідна функція визначення геопозиції,»Локатор" і, як вже було зазначено, присутній активне з'єднання з Інтернетом. У той же час, навіть якщо інтернет відключений на момент пошуку, Ви все одно зможете ознайомитися з обмеженою кількістю даних, що буде недоступно при відключеному " локатор» або без передачі точного місця розташування.

Варіант 2: Пошук чужих пристроїв

Зазначений раніше сервіс цілком можна використовувати для пошуку чужих пристроїв через браузер, як на комп'ютері, так і на смартфоні, з яких, зважаючи на відсутність відмінностей, нами буде розглянуто тільки другий варіант. Зауважимо відразу, що отримати доступ до потрібного веб-сайту можна не тільки за вказаною нижче прямим посиланням, але і скориставшись кнопкою «допомога другові» на вкладці »Я" у системному додатку »Локатор" .

Перейти на головну сторінку»Локатора"

  1. Опинившись на початковій сторінці розглянутого сервісу, натисніть кнопку»Увійти" , введіть дані від втраченого смартфона і підтвердіть авторизацію будь-яким зручним способом. В даному випадку можуть виникнути труднощі тільки на етапі верифікації, тому як для доступу до Apple ID на новому пристрої необхідно в обов'язковому порядку ввести перевірочний код, відправлений на Айфон або номер телефону, які просто можуть бути недоступні через втрату гаджета.
  2. Как найти другой Айфон со своего Айфона_002
  3. Щоб знайти безпосередньо сам пристрій, в нижній частині екрана знайдіть і торкніться потрібного варіанту, що автоматично відкриє картку з докладною інформацією і покаже точне місце розташування на вбудованій карті. За допомогою доступних тут інструментів цілком можна не тільки зробити пошук, але і впливати на смартфон шляхом відтворення звуку, включення " режиму пропажі» і навіть повної віддаленої очищення.
  4. Как найти другой Айфон со своего Айфона_003

    На жаль, на відміну від програми»Локатора" , даний сервіс значно обмежений по взаємодії з пристроями і оформлення самої карти. Більш того, хоч це і не відноситься до пошуку айфонів, тут не можна знайти втрачені речі, будь то фірмові навушники AirPods або мітки AirTag, які могли перебувати поруч з шуканим пристроєм. З цих причин стандартні засоби більше підходять для пошуку саме власних пристроїв, якщо ви використовуєте одночасно кілька iPhone.

Спосіб 2: сторонні засоби

Значно менш актуальною альтернативою стандартним способам виступають сторонні засоби для пошуку власних або чужих пристроїв, які необхідно встановлювати заздалегідь на потрібні Айфони, що роблять далеко не всі користувачі. Таким чином, даний спосіб підійде лише в тих випадках, якщо ви заздалегідь підготувалися до можливої втрати гаджета і налаштували одне з додатків, розглянутих нами в окремому огляді на сайті за представленою нижче посиланням.

Детальніше: програми "Локатори" на iPhone

Как найти другой Айфон со своего Айфона_004

Саме по собі використання детально розглядати немає сенсу, так як подібні додатки практично не відрізняються від стандартного «Локатора» і вимагають аналогічних дій, що зводяться до відкриття списку пристроїв і подальшого перегляду карти. При цьому в деяких випадках такі додатки можуть виявитися більш простим інструментом за рахунок можливості швидкого перегляду місця розташування ваших друзів або членів сім'ї, які були додані в певну групу заздалегідь.

більше статей на цю тему: