додатки локатори для iPhone

Локатор від Apple

З усіх існуючих додатків з функцією локатора особливої уваги заслуговує ПО від Apple з промовистою назвою «Локатор» , яке, до того ж, за замовчуванням встановлено на всі актуальні моделі iPhone і поширюється на повністю безкоштовній основі. В даному випадку реалізована досить сильна інтеграції з іншим сервісом компанії, а саме картами від Apple, а також можливість відстежувати власні коли-небудь синхронізовані з пристроєм гаджети.

Приложения локатор для Айфона_001

Всього в додатку доступно чотири основні вкладки і кілька налаштувань, пов'язаних з функцією виявлення власних або чужих пристроїв. На сторінці»Я" можна задіяти відправку відомостей про місцезнаходження друзів, в розділі «пристрої» і «речі» знайти всі синхронізовані гаджети, а на вкладці «Люди» скористатися вбудованим пошуком інших власників iPhone на карті.

Приложения локатор для Айфона_002

При виборі конкретного належить вам пристрою можна побачити коротку довідку про стан, куди включено не тільки місце розташування, але і рівень заряду. Більш того, при бажанні Айфон можна віддалено заблокувати, стерти або просто подати звуковий сигнал, що може бути корисно в разі втрати або крадіжки.

Приложения локатор для Айфона_003

Якщо потрібно, за допомогою значка «i» у верхньому правому куті екрана завжди можна змінити вигляд карти, будь то схема " за замовчуванням» , »Супутник" або «гідрид» . В цілому, управління картою практично не відрізняється від згаданого раніше сервісу, включаючи можливість масштабування під різними кутами і перегляд 3D-моделей деяких населених пунктів.

Сторінка Локатора в AppStore

ISharing

Багато в чому схоже на стандартний»Локатор" додаток iSharing надає схожі можливості, але з куди більшою кількістю соціальних функцій. При цьому скористатися програмою відразу не вийде, так як для цього необхідно провести реєстрацію і подальшу авторизацію, в тому числі через Google, Facebook або Apple в залежності від вашого вибору, по можливості також вказавши номер мобільного телефону для спрощення пошуку.

Приложения локатор для Айфона_004

На нижній панелі програми немає звичних вкладок і доступний всього один список з декількох категорій для швидкого додавання і пошуку інших користувачів програми. При цьому, якщо потрібно, можна відкрити власну картку, щоб дізнатися місце розташування, яким можна поділитися, а також перевірити історію переміщень за останній час.

Приложения локатор для Айфона_005

Однією з основних функцій в цьому додатку є»повідомлення" , що дозволяють швидко зв'язуватися з усіма доданими людьми, а також відправка екстреного оповіщення «SOS» у разі будь-якої небезпечної ситуації, що більше розраховано на дітей. Крім цього, можна і без діалогу поділитися поточним місцем розташування, торкнувшись відповідної кнопки на бічній панелі і налаштувавши представлену тут картку.

Приложения локатор для Айфона_006

На відміну від більшості аналогів, окремої уваги тут заслуговують вбудовані настройки, що включають як управління повідомленнями і групами, так і параметри облікового запису. При цьому платні можливості, які можна знайти в категорії " преміальний сервіс» , є лише доповненням і здебільшого не обмежують основні функції.

Завантажити iSharing з AppStore

Findo

Ще одним досить зручним додатком з функціями локатора є Findo, що представляє собою гібрид стандартного засобу і соціальної мережі за аналогією з попереднім варіантом. При першому запуску програму можна відразу налаштувати під себе, при бажанні створивши обліковий запис, видавши необхідний набір дозволів для відстеження і вказавши особисті дані для більшої зручності.

Приложения локатор для Айфона_007

Всього тут доступно три основні сторінки, першою і головною з яких є»кола" , що містить інформацію про ваш пристрій і розташування всіх доданих вами користувачів. Наступна вкладка »місця" , у свою чергу, мало чим відрізняється від сторінки з ідентичною назвою в будь-якому додатку з картами і являє собою набір з збережених вами точок, будь то «Дім» або «робота» .

Приложения локатор для Айфона_008

На останній сторінці»Налаштування" представлено кілька параметрів, серед яких особливої уваги заслуговує повзунок " ділитися локацією» , оскільки дозволяє надсилати відповідні дані всім користувачам у вашому «колі». При бажанні звідси також можна потрапити в Налаштування облікового запису і задіяти »дитячий режим" , що обмежує деякі розділи програми.

Приложения локатор для Айфона_009

При натисканні кнопки «i» на бічній панелі, як і в стандартному " локатор» , можна відкрити параметри карти для перемикання режимів і вибору сервісу, будь то Apple Maps або Google Maps. Крім усього сказаного, спеціально для дітей в програмі передбачена кнопка «SOS» , що дозволяє моментально відправити екстрене повідомлення всім учасникам певного «кола».

Завантажити Findo з AppStore

MixerBox BFF

Чергове додаток, що відноситься одночасно до категорії локаторів і соціальних мереж, мало чим відрізняється від уже названих аналогів і надає безліч відповідних можливостей. В першу чергу, при запуску необхідно прив'язати обліковий запис і видати кілька дозволів на зчитування інформації про точне місцезнаходження.

Приложения локатор для Айфона_010

Сам по собі інтерфейс програми являє собою карту з декількома кнопками, основними серед яких є " Пошук друзів» і »Чат" , покликані спростити знаходження і спілкування з іншими людьми. Крім цього, в будь-який момент можна швидко перейти до вашого поточного розташування на карті, де, до того ж, будуть відображатися іконки і інших користувачів зі списку ваших знайомих.

Приложения локатор для Айфона_011

На панелі в правій області екрану можна відкрити власну картку профілю зі статистикою, Отримати QR-код, яким можна поділитися для швидкого додавання в контакти за аналогією з більшістю месенджерів, а також перейти до»Налаштування" . У свою чергу, параметри обмежені можливістю включення " потайного режиму» , зміни «теми» і " стилю карти» .

Приложения локатор для Айфона_012

Важливо враховувати, що за основу в цьому додатку беруться карти від Apple, і тому неможливо гарантувати точність в деяких регіонах. При цьому доступна тут платна підписка, на відміну від багатьох аналогів, практично не впливає на роботу програми, що навіть з урахуванням неточностей робить даний варіант одним з кращих локаторів, хоч і без виявлення власних пристроїв.

Завантажити MixerBox BFF з AppStore

Wunderfind

Досить мінімалістичний додаток Wunderfind надає деякі можливості локатора для пошуку різних пристроїв, коли-небудь підключених до використовуваного Айфону. Основний екран в даному випадку являє собою набір з виявлених пристроїв, список яких, що важливо враховувати відразу, формується тільки після установки програми і подальшого підключення.

Приложения локатор для Айфона_013

Під час перегляду інформації про пристрій можна скористатися датчиком віддаленості і картою, покликаної більш швидко знаходити точне місце розташування гаджета, якщо це можливо. Також в додатку є відтворення звуку на втраченому пристрої, ряд налаштувань для окремого аксесуара і можливість перемикання одиниць вимірювання відстані, будь то фути або метри.

Приложения локатор для Айфона_014

Головним недоліком програми, враховуючи мінімальну кількість можливостей, є обмеження безкоштовної версії, в якій недоступна практично жодна функція. Таким чином, даний засіб виявиться реально корисним тільки в тому випадку, якщо вам не подобається стандартний»Локатор" і при цьому ви цілком готові внести разовий платіж для розблокування PRO-версії, про яку можна дізнатися на окремій сторінці програми.

Завантажити Wunderfind з AppStore

Google Family Link

Додаток Google Family Link, як і більшість аналогів, які розглядатися не будуть, лише частково є локатором, так як основне застосування обмежена батьківським контролем. У той же час дана програма дозволяє віддалено отримувати інформацію про інший пристрій, будь то просто місце розташування або виконання будь-яких небажаних дій з боку Користувача.

Приложения локатор для Айфона_015

Знайти карту з останнім зафіксованим місцем розташування дитини можна на вкладці «Location» при відкритті прив'язаного під час первинної настройки дитячого аккаунта. Важливо розуміти, що додаток стабільно виконує свої завдання в основному в рамках екосистеми Google, не здатне на стеження за іншим девайсом від Apple і на використання багатьох сторонніх сервісів.

Завантажте Google Family Link з AppStore

Find my Pods

Більш вузькоспрямований додаток «Find my Pods» на відміну від розглянутих раніше варіантів дозволяє знаходити точне місце розташування Bluetooth-пристроїв, включаючи будь-які навушники та інші аксесуари, а не тільки AirPods, оснащені власними датчиками. В даному випадку особлива настройка програми не потрібно, проте в будь-якому випадку необхідний доступ до списку синхронізованих бездротових гаджетів.

Приложения локатор для Айфона_016

Карти або налаштувань тут не передбачено, тоді як інформація про передбачуваний відстані до пристроїв буде відображатися в рамках віджетів на головному екрані. І хоча сама по собі програма відмінно справляється з поставленими завданнями і не вимагає придбання підписки, з деякими пристроями все ж можуть виникати труднощі, про що необхідно пам'ятати перед використанням.

Завантажити Find my Pods з AppStore

більше статей на цю тему: