Програми для безкоштовного прослуховування музики на iPhone

Vk Музика

Один з найбільш затребуваних вітчизняних сервісів, Vk Музика, дозволяє слухати аудіозаписи на Айфоне через офіційний додаток практично без обмежень на безкоштовній основі. В даному випадку необхідна авторизація через єдину обліковий запис VK ID, безпосередньо пов'язану з особистим профілем в соціальній мережі ВКонтакте.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_001

Інтерфейс програми-це набір із п'яти вкладок, присвячених спільній бібліотеці, мікс на основі різних критеріїв, подкастів, пошуку та особистої медіатеки. Шукати музику можна як вручну, так і скориставшись готовими добірками, які можна цілком або частково зберегти для прослуховування в майбутньому.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_002

Відтворення музики здійснюється через вбудований плеєр, що надає набір стандартних функцій, що включають перемотування, перегляд тексту, повтор композиції або списку пісень, а також налаштування звуку. Чергу відтворюваних композицій завжди можна подивитися на окремому екрані і в разі потреби внести зміни.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_003

Окрім усього сказаного, додаток дозволяє створювати власні списки відтворення, але, на жаль, не підтримує додавання пісень з будь-яких інших зовнішніх джерел. У той же час, за рахунок інтеграції сервісу і соціальної мережі музикою в рамках добірок можна ділитися з друзями.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_004

Окремої уваги заслуговують настройки, за допомогою яких цілком можна змінити деякі елементи інтерфейсу, контролювати витрату пам'яті пристрою і управляти обліковим записом. При цьому основними недоліками сервісу виступають обмеження, в число яких входить фонове відтворення і скачування музики для прослуховування без інтернету, а також рекламні вставки, що вирішується тільки шляхом оформлення платної підписки.

Завантажити Vk музику з AppStore

YouTube Music

Ще одним умовно-безкоштовним і затребуваним додатком є YouTube Музика, відмінною рисою якої виступає інтеграція з Ютубом і величезна музична бібліотека. Як і в попередньому випадку, для доступу до основних можливостей потрібно авторизуватися в єдиному обліковому записі Google.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_005

Саме по собі додаток поділено на три розділи, що включають»Головна" вкладку з підбірками на основі інтересів, «Навігатор» з популярною музикою за різними критеріями та «бібліотека» з особистими треками, будь то збережені або просто прослухані композиції. Для пошуку, в свою чергу, передбачений окремий розділ на верхній панелі програми.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_006

Під час прослуховування музики можна включити повноекранний режим, де доступні основні елементи управління, списки відтворення і схожих пісень, повний текст композиції, перемикання режиму»аудіо" і »відео" , а також кнопки оцінки. Більш того, через меню, що випадає «…» можна скористатися додатковими можливостями: налаштувати чергу, додати трек в бібліотеку або плейлист, перейти до Виконавця і багато іншого.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_007

Основним недоліком програми є те, що фонове відтворення недоступне без підписки. У той же час, з усіма іншими завданнями сервіс справляється відмінно і не обмежує доступ до пісень, не рахуючи регіональних обмежень.

Завантажити YouTube Music з AppStore

SoundCloud

Наступне музичне додаток-сервіс для Айфона, SoundCloud, багато в чому схоже на попередні – надає схожі можливості і обмежена платними функціями. Для використання програми необхідна, знову ж таки, авторизація, проте в даному випадку скористатися можна багатьма зовнішніми сервісами для швидкого входу.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_008

Розділено додаток на чотири вкладки: головну, список підписок на виконавців, пошук і особисту бібліотеку. Особливої уваги заслуговує сторінка «Feed» , так як саме тут можна швидко знаходити треки певних авторів, і «Library» , де можна створювати власні добірки і просто переглядати збережені композиції.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_009

Музичний плеєр в даному додатку надає основні елементи управління, а також можливість відзначити музику за допомогою лайка і по необхідності залишити коментар. Досить затребувана функція перегляду тексту тут недоступна, проте це, як і багато іншого, ще може з'явитися в майбутніх оновленнях.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_010

Внутрішні налаштування дозволяють змінювати як параметри облікового запису, так і самого додатка. При цьому доступна тут платна підписка практично не впливає на функції програми, яка, на відміну від більшості відомих аналогів, підтримує фонове відтворення у безкоштовній версії і не містить рекламних вставок.

Завантажити SoundCloud з AppStore

Audiomack

Багато в чому схоже на SoundCloud музичний додаток Audiomack дозволяє на безкоштовній основі случати і в разі потреби завантажувати музику з досить великої бібліотеки, але тільки після попередньої авторизації. На головному екрані " виявлення» і «Playlist» , в свою чергу, можна відразу ознайомитися з добірками сервісу за різними виконавцями, жанрами та іншими критеріями.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_011

Залишилися сторінки дозволяють скористатися внутрішньою системою пошуку і персональної стрічкою, де можна знайти музику вподобаних вам виконавців. Збережена музика автоматично потрапляє на вкладку «Моя бібліотека» , де, крім основного списку, можна створити і прослуховувати власний плейлисти.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_012

Доступний в додатку музичний плеєр мало чим відрізняється від будь-якої іншої аналогічної програми і надає всі основні інструменти, будь то вільне перемотування, перегляд схожих композицій або швидке збереження. Особливої уваги тут заслуговує кнопка»завантажити" , що дозволяє завантажити музику для офлайн-прослуховування, що не вимагає оформлення підписки.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_013

Налаштування програми в даному випадку дозволяють редагувати профіль, встановлювати таймер сну, управляти звуком за допомогою еквалайзера і вносити деякі інші зміни в роботу. Платна підписка, яка все ж є, не дає явних переваг – в основному це відноситься до видалення реклами, що демонструється в безкоштовній версії, але не у всіх регіонах.

Завантажте Audiomack з AppStore

Zaycev.net

Останній в рамках статті повноцінний сервіс, Zaycev.net, являє собою додатки для Айфона з усіма основними функціями однойменного і досить відомого веб-сайту. На відміну від більшості аналогів, програмою можна скористатися відразу без авторизації, досить просто вибрати музику на головній сторінці або знайти потрібне на вкладці»пошук" .

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_014

Музичний плеєр в даному випадку обмежений функціями оцінки і перемотування, і в цілому не може бути розгорнутий на весь екран. При цьому музику можна слухати у фоновому режимі без будь-яких обмежень, не рахуючи перемикання між треками.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_015

Незважаючи на простоту і доступність, даний варіант є найменш зручним, так як в обмін на безкоштовний доступ містить величезну кількість реклами, обмежує деякі функції і надає мінімум налаштувань. Більш того, основна музична бібліотека складається з переважно російської музики, чого може виявитися недостатньо.

Завантажити Zaycev.net з AppStore

Radio Record

Основна відмінність додатки Radio Record від інших програм в рамках нашої статті полягає в тому, що даний варіант робить упор на відтворенні безлічі радіостанцій через Інтернет. Скористатися основними функціями можна без авторизації, просто вибравши на головному екрані цікаву для вас радіостанцію у напрямку або найменуванню.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_016

Через головну особливість програми музичний плеєр тут обмежений лише однією кнопкою відтворення, але підтримує швидкий перехід між станціями. У той же час, за необхідності можна зробити запис ефіру за допомогою відповідної кнопки, щоб прослухати музику в майбутньому.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_017

Вкладка «плейлисти» дозволяє швидко знаходити певні канали, в »події" розташовується новинна інформація про найближчі заходи, а через »Чат" можна отримати зворотний зв'язок. При цьому кожна із зазначених функцій буде доступна тільки після авторизації, так само як і додаткові розділи на вкладці »Увійти" .

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_018

Налаштування в цьому додатку доступні, але не заслуговують на увагу, так як поширюються на профіль. У свою чергу, платна підписка практично ні на що не впливає, крім видалення нечисленної реклами, що робить програму одним з кращих варіантів для прослуховування радіо.

Завантажити Radio Record з AppStore

Собака

Проміжним рішенням між повноцінним музичним сервісом і програвачем виступає додаток Собака, що представляє собою, як неважко здогадатися, плеєр з можливістю відтворення треків з різних джерел. Безпосередньо саму музику можна додати на головній сторінці в якості самостійних файлів або ж скористатися вбудованим браузером на вкладці»пошук" , щоб слухати композиції з Ютуба або ВКонтакте.

Читайте також: як користуватися собакою на iPhone

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_022

Налаштування Програми на сьогоднішній день обмежені всього декількома параметрами щодо стандартної пошукової системи для вбудованого браузера і теми оформлення. При цьому цей додаток за аналогією з більшістю рішень є лише частково безкоштовним, і тому доведеться змиритися з незручностями у вигляді реклами або все ж оплатити підписку.

Завантажити Собака з AppStore

Flacbox

На відміну від більшості попередніх варіантів, Flacbox є музичним плеєром, а не повноцінним сервісом, і тому не надає доступу до музичної бібліотеки. Дана програма стане відмінним рішенням, якщо ви зберігаєте попередньо завантажену музику в будь-якому хмарному сховищі на кшталт Google Drive, яке підтримує синхронізацію.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_019

На вкладці»підключити" можете додати синхронізацію з хмарним сервісом, в " бібліотеці» знайти збережену або прослухану музику, а на сторінці »файли" управляти викачаними на пристрій даними. Сам по собі плеєр практично не відрізняється від розглянутих раніше додатків і надає основні елементи управління.

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_020

Окремої згадки заслуговують «Налаштування» , розташовані на одній з вкладок і дозволяють одночасно змінювати параметри програми і використовувати додаткові функції. У свою чергу, до недоліків програми можна віднести рекламу і в цілому наявність платної підписки, яка при цьому практично не впливає на зручність використання плеєра.

Завантажте Flacbox з AppStore

Програвачі для Айфона

Додатково в рамках одного варіанту відзначимо інші медіапрогравачі, кожен з яких практично не відрізняється один від одного і призначений в основному для прослуховування музики з Айклауда або доданої з комп'ютера. Особливо актуальними є VLC і AcePlayer, але вам цілком може підійти і будь-який інший аналог, розглянутий в окремій статті на нашому сайті.

Читайте також: найкращі програвачі для iPhone

Приложения для бесплатного прослушивания музыки на Айфон_021

Зверніть увагу, що частково до таких плеєрів можна віднести і стандартний Apple Music , так як при включенні синхронізації цілком можна додавати пісні з комп'ютера через iTunes. На жаль, такий варіант не може похвалитися зручністю і, більш того, буде недоступний, якщо ви активно використовуєте пов'язаний музичний сервіс.

більше статей на цю тему: