Як користуватися Sobaka на iPhone

Управління медіатекою

Перш за все в додатку sobaka для iPhone уваги заслуговують інструменти, пов'язані з медіатекою, тому як можуть знадобитися при роботі з музичними файлами в подальшому. В цілому, кількість доступних параметрів тут сильно обмежена і при цьому схоже зі стандартним додатком iCloud, доступним на будь-якому пристрої Apple.

 1. Щоб створити нову папку для об'єднання музики, на вкладці «Медіатека» необхідно торкнутися зазначеної кнопки. У спливаючому вікні просто вкажіть бажане ім'я і підтвердіть виконання шляхом натискання »створити" .
 2. Как пользоваться Собакой на Айфон_001
 3. Швидко вибрати кілька файлів або папок на екрані можете шляхом торкання посилання «правити» в правій частині верхньої панелі і подальшого виставлення галочок. Після цього можете скористатися нижньою панеллю, щоб »надіслати" , " копіювати» , " Перенести» , »архівувати" або " видалити» вибрані матеріали.
 4. Как пользоваться Собакой на Айфон_002

  Зверніть увагу, що кожен інструмент доступний в рамках всіх вкладених каталогів, кількість яких не обмежена. У той же час, перенесення або видалення конкретної папки в будь-якому випадку вплине на вкладені файли.

Додавання нової музики

Скористатися основною можливістю Програми, а саме музичним плеєром, можна лише після попереднього додавання власних медіафайлів. Дана можливість доступна на вкладці «Медіатека» , завантаження пісні здійснюється за прямим посиланням на окремій сторінці »Завантаження" або у вбудованому браузері.

Локальні файли

Найбільш простий метод додавання композиції полягає в імпорті підготовлених заздалегідь музичних файлів. Самі по собі матеріали необхідно попередньо помістити в iCloud, пов'язаний з обліковим записом Apple на пристрої, так як в даний час інші хмарні сервіси не підтримуються.

 1. Перейдіть на вкладку «Медіатека» за допомогою навігаційної панелі в нижній частині екрана і відкрийте потрібний каталог. Тут необхідно торкнутися значка «+» в лівому кутку і в представленому меню скористатися опцією " імпортувати файли» .
 2. Как пользоваться Собакой на Айфон_003
 3. У спливаючому вікні можете знайти музику на сторінці»останні" , Якщо файли були додані не так давно, або перейти на вкладку " Огляд» з поділеними за категоріями матеріалами. Після пошуку музики торкніться файлу для завантаження та автоматичного додавання до внутрішньої пам'яті відповідної програми.
 4. Как пользоваться Собакой на Айфон_004

  Зверніть увагу, що розмір пісні безпосередньо вплине на розмір програми, оскільки дані не будуть вивантажені з часом, як це відбувається у випадку з iCloud. Більш того, за рахунок цієї особливості будь-яка додана музика буде доступна для офлайн-прослуховування.

Завантаження за посиланням

Інший варіант завантаження полягає у використанні прямого посилання на потрібний медіафайл, розміщений на якомусь сервері в Інтернеті. В даному випадку основна складність може бути саме в отриманні прямої адреси, що ми розглядати не будемо, так як додаток стабільно викачує матеріали практично з будь-яких сайтів.

 1. Щоб виконати поставлене завдання, перейдіть на вкладку»Завантаження" і торкніться значка «+» у верхньому лівому куті екрана. У спливаючому вікні, в свою чергу, потрібно заповнити текстове поле відповідно до адреси файлу і натиснути »завантажити" .
 2. Как пользоваться Собакой на Айфон_005
 3. Відстежувати статус завантаження, як і знайти список всіх коли-небудь завантажених файлів, можете на тій же сторінці. Більш того, при бажанні можна повторити скачування шляхом затиснення рядка і використання опції " перезавантажити» , однак це не спрацює, якщо трек з часом став недоступним.
 4. Как пользоваться Собакой на Айфон_006

  Важливо враховувати, що за замовчуванням в такому випадку будь-які завантажувані дані потрапляють в кореневий каталог програми. З цієї причини після завершення розглянутої процедури доведеться провести переміщення, про що вже було розказано раніше.

Завантаження через браузер

Останній, але часто більш зручний метод завантаження медіафайлів, полягає у використанні внутрішнього повноцінного браузера з підтримкою багатьох джерел музики. Даний варіант буде особливо актуальний, якщо ви часто завантажуєте музику з соціальної мережі ВКонтакте або YouTube, тим самим виключаючи самостійну підготовку файлів.

Читайте також: як завантажити музику з ВКонтакте на iPhone

 1. Знову за допомогою нижньої панелі перейдіть на вкладку»пошук" , виберіть один з доступних сервісів і зробіть авторизацію для доступу до основних можливостей, якщо потрібно. Ми обмежимося розглядом VK, тоді як інші сайти працюють схожим чином.
 2. Как пользоваться Собакой на Айфон_007
 3. Залежно від обраного ресурсу, відкрийте музичний розділ і знайдіть потрібний файл. Щоб виконати завантаження, досить торкнутися відповідного значка і дочекатися завершення процедури.
 4. Как пользоваться Собакой на Айфон_008

  Цей додаток, як правило, за замовчуванням правильно розпізнає метадані доданих композицій, і тому в більшості випадків не повинно виникнути проблем з сортуванням і обкладинками. У той же час, якщо потрібні дані не були «вшиті» в контейнер, обкладинка і назва треку можуть бути замінені стандартним логотипом і найменуванням файлу.

Управління відтворенням

Музичний плеєр в цьому додатку мало чим відрізняється від численних аналогів, в тому числі і повноцінних сервісів. При відтворенні музики спочатку з'являється мініатюрна версія панелі управління в нижній частині екрана з двома кнопками: пауза / відтворення і меню «…» , що включає можливість відправки файлу, установки таймера сну і повторного скачування.

Как пользоваться Собакой на Айфон_009

Торкнувшись даного блоку в довільній області, можна перейти в повноекранний режим, що надає безліч додаткових елементів управління. Тут можна вільно перегортати треки, задіяти повтор музики або вибір випадкової композиції, змінювати швидкість відтворення, регулювати і налаштовувати гучність, а також скористатися меню «…» за аналогією з мініатюрним плеєром.

Как пользоваться Собакой на Айфон_010

Еквалайзер в даному випадку обмежений шістьма повзунками і декількома предустановками, чого, як правило, вистачає для досягнення необхідного звучання. У свою чергу, за допомогою правої кнопки на верхній панелі можна відкрити чергу відтворення і внести зміни на свій розсуд.

Зміна налаштувань

Ще один розділ Програми, а саме»Налаштування" , містить мінімум параметрів, що ніяк не змінюється після оформлення присутньої тут платної підписки. В рамках блоку »Браузер" можна вибрати " пошукову машину» з фіксованого списку для більш зручного пошуку, задіяти вбудований блокувальник реклами за допомогою пункту «Ad Block» і за потребою " Очистити історію та дані веб-сайтів» .

Как пользоваться Собакой на Айфон_011

Більш цікавою і часто важливою опцією виступає «User Agent» , що дозволяє управляти виявленням пристрою на відвідуваних ресурсах. Наприклад, вибравши «Desktop» замість «Default» у внутрішньому браузері буде за замовчуванням відкриватися настільна версія веб-сайту, що ігнорує специфіку Айфона.

Как пользоваться Собакой на Айфон_012

Крім сказаного, в самому додатку можна змінити стиль оформлення, задіявши або, навпаки, деактивувавши «Темний режим» . У свою чергу, головна проблема програми, численна реклама, може бути вирішена через оформлення підписки на відповідному екрані, вартість якої, на жаль, значно знижує актуальність програми в порівнянні зі стрімінговимі сервісами.

більше статей на цю тему: