Програми для вагітних на iPhone

Вагітність +

Додаток з промовистою назвою " вагітність»" є одним з кращих засобів для моніторингу вагітності, високо оцінене і затребуване серед власників iOS-пристроїв. Скористатися програмою в рівній мірі може як майбутня мама, так і будь-який інший чоловік, проте всі відомості необхідно буде в будь-якому випадку вказувати вручну.

Приложения для беременных на iPhone_001

Спочатку додаток дозволяє створити обліковий запис для більш зручної синхронізації декількох пристроїв і згодом ввести особисті дані. Основну увагу під час налаштування необхідно приділити передбачуваної дати пологів в залежності від однієї з трьох автоматичних дат або шляхом вибору числа вручну.

Приложения для беременных на iPhone_002

На головному екрані програми можна ознайомитися з інформацією про триместрах, хронологією вагітності, досить цікавою графічною візуалізацією плода і безліччю довідкової інформації. Більшої уваги заслуговує хронологія, так як дозволяє підготуватися до певних етапів вагітності, щоб уникнути труднощів.

Приложения для беременных на iPhone_003

Решта розділів, по суті, є довідником за категоріями з красивими ілюстраціями, чого не можна сказати про розділ»лічильник" на вкладці " більше» , де можна розрахувати багато параметрів. На жаль, саме в даному розділі розкривається основний мінус додатки – для доступу до інструментів доведеться придбати платну версію разовим платежем.

Завантажити вагітність + з App Store

Календар вагітності

Ще одне, в основному інформаційне, додаток " Календар вагітності» дозволяє відстежувати різні стадії вагітності і завжди залишатися в курсі свого стану. При першому налаштуванні можна вибрати, як саме буде використовуватися програма, щоб отримати найбільш актуальні рекомендації.

Приложения для беременных на iPhone_004

На основній вкладці програми можна відстежувати поточний термін і отримати масу цікавої інформації про малюка або маму. На відміну від попереднього варіанту, тут в безкоштовній версії також можна вказати поточний вага, в тому числі через синхронізацію з додатком «Здоров'я» від Apple, щоб зручно відстежувати будь-які зміни росту плода.

Приложения для беременных на iPhone_005

Вкладка»календар" , в свою чергу, дозволяє робити позначки про стан в певний день, будь то вага, зростання животика або тиск. Також знайти дані датчики і багато іншого можете на сторінці " лічильники» , однак багато чого тут доступно тільки після придбання платної версії Програми.

Приложения для беременных на iPhone_006

За допомогою " Чек-листів» можна робити відмітки про відвідування фахівця і здачі аналізів, тоді як в " Налаштуваннях» доступно зміна встановлених на самому початку параметрів. Тут же можете розблокувати платні можливості і задіяти синхронізацію з офіційним додатком Apple Health.

Завантажте календар вагітності з App Store

Трекер періодів

Більш функціональний додаток " Трекер періодів» націлене виключно на жінок і дозволяє моніторити не тільки вагітність, але і інші пов'язані цикли. Робота програми в даному випадку визначається шляхом первинної настройки, проте кожен встановлений параметр в майбутньому можна буде з легкістю відредагувати.

Приложения для беременных на iPhone_007

На головній сторінці тут розташовується стандартний лічильник тижнів, спрощена візуалізація плода на різних стадіях, кілька опитувань про стан здоров'я і, звичайно ж, довідкова інформація. З цієї ж сторінки можна відкрити»Налаштування" , якщо потрібно відкоригувати будь-які зазначені раніше дані.

Приложения для беременных на iPhone_008

Особливої уваги заслуговує вкладка»Я" , де можна не тільки змінювати параметри, але і створювати звіти про стан, що дозволить отримувати відповідні рекомендації. Аналогічно не можна ігнорувати категорію »календар" , куди можуть бути додані як прості замітки, так і розпочато відлік циклу місячних.

Приложения для беременных на iPhone_009

Натисканням центральної кнопки «+» додаток дозволяє створювати нові записи в особистому щоденнику, куди можна заносити досить велику кількість інформації про статеве життя. Прямого відношення до вагітності це не має, проте може бути корисно, якщо ви тільки збираєтеся завести дитину.

Завантажити трекер періодів з App Store

Моя вагітність по тижнях

Наступний додаток " моя вагітність по тижнях» мало чим відрізняється від попередніх аналогів і являє собою, по суті, щоденник і набір рекомендацій в залежності від стадії вагітності. Головний екран складається з основного лічильника тижнів і декількох інформаційних блоків, поділених за категоріями, будь то «малюк» , «Мама» або просто " Корисні поради» .

Приложения для беременных на iPhone_010

При відвідуванні вкладки»Список" можна ознайомитися з переліком важливих і рекомендованих справ для різних триместрів, тоді як на сторінці " лічильники» розташовується кілька інструментів для моніторингу вагітності. На відміну від більшості аналогів, даними функціями, в число яких входить " Трекер ваги» і " лічильник поштовхів» , можна скористатися відразу на безкоштовній основі.

Приложения для беременных на iPhone_011

У свою чергу, остання вкладка»Налаштування" не представляє особливого інтересу і дозволяє лише " змінити термін» і ряд параметрів »повідомлень" . При цьому досить велику користь може надати Категорія " інші програми» , де можна знайти кілька вузькоспрямованих програм, знову ж таки, для моніторингу вагітності та жіночого здоров'я.

Завантажити моя вагітність по тижнях з App Store

VITA

На відміну від попередніх варіантів, VITA робить акцент не на щоденниках і жіночому здоров'ї, а харчуванні, що грає далеко не останню роль для вагітних. За принципом роботи дана програма багато в чому схожа на додатки для схуднення і контролю ваги, так як основним параметром тут виступає лічильник калорій.

Приложения для беременных на iPhone_014

На головному екрані програми можна завжди дізнатися норму спожитих калорій, кількість яких грунтується на зазначених при першому запуску даних, а також додати страви в залежності від часу. Кожне блюдо може бути на вибір Додано з внутрішньої бібліотеки або створено з інгредієнтів за власним рецептом.

Приложения для беременных на iPhone_015

Сторінка " Трекер води» дозволяє моніторити кількість споживаних рідин протягом доби, тоді як категорія «вагітність» містить виключно довідкову інформацію. У свою чергу, на вкладці «профіль» доступні особисті дані, які можна в будь-який час змінити на свій розсуд.

Приложения для беременных на iPhone_016

Основні можливості програми надаються безкоштовно і без обмежень, проте деякі функції вимагають оформлення платної підписки. Це не можна віднести до негативних якостей, так як навіть без підписки програма більш ніж повністю справляється з усіма завдання по частині контролю харчування для вагітних.

Завантажте VITA з App Store

Mother Fit

Останнє в рамках статті додаток Mother Fit відрізняється від інших варіантів тим, що являє собою довідник з йоги для вагітних, а не повноцінний календар періодів. Спочатку програма не вимагає ніяких даних і може використовуватися відразу – досить буде відкрити категорію відповідно до вашим поточним триместром і вибрати тренування.

Приложения для беременных на iPhone_012

В рамках кожного курсу доступний набір тренувань, особливо корисних для вагітних і займають різний час. Самі по собі заняття подаються в форматі повністю безкоштовних відеоуроків з можливістю паузи і зміни набору вправ в будь-який момент.

Приложения для беременных на iPhone_013

Інформація про сумарні тренуваннях буде змінюватися автоматично в залежності від кількості повністю пройдених вами курсів протягом усього використання програми. Будь-яких налаштувань і інших функцій цей додаток не надає, що дозволяє сконцентрувати всю увагу на вправах.

Завантажте Mother Fit з App Store

більше статей на цю тему: