Програми для підрахунку калорій на iPhone

EasyFit

Досить простий додаток EasyFit в першу чергу призначений для контролю за споживаними калоріями і здебільшого не надає додаткових функцій. Щоб скористатися програмою, необхідно всього лише зробити завантаження, тоді як початкова настройка в даному випадку пропускається.

Приложения для подсчета калорий на iPhone_001

Основний інтерфейс програми являє собою набір з декількох інформативних віджетів, основним серед яких виступає блок " щоденні калорії» , змінюється залежно від ваших нотаток. За необхідності на головній сторінці також можна скористатися лічильниками »протеїну" , «жирів» і «вуглеводів» або розрахувати тренування під час схуднення, без яких багато в чому втрачається користь від контролю калорій.

Приложения для подсчета калорий на iPhone_002

Після кожного прийому їжі необхідно відкривати додаток і за допомогою окремої кнопки вказувати продукти з раціону, використовуючи зручну систему пошуку по величезній бібліотеці. Тут враховується вага і калорійність, на основі яких додаються значення для всіх трьох зазначених раніше категорій лічильників.

Приложения для подсчета калорий на iPhone_003

Крім основних можливостей, важливо приділити увагу внутрішнім параметрам, що дозволяє як налаштувати зовнішній вигляд програми, так і скористатися автоматичним калькулятором калорій. Рекомендуємо відвідати цей розділ перш за все, щоб при вказівці нових даних додаток враховувало ваше актуальний стан і режими.

Приложения для подсчета калорий на iPhone_004

Не можна не відзначити, що в програмі також передбачено кілька допоміжних можливостей, в числі яких зручні віджети і додаткові лічильники. Однак більша частина функцій буде доступна лише в окремій платній версії програми, яку можна придбати в App Store.

Завантажити EasyFit з App Store

Arise

Більш просунутий додаток Arise можна використовувати як з метою підтримки однієї конкретної ваги шляхом вибору правильних продуктів і тренувань, так і для схуднення. На відміну від попереднього варіанту, тут налаштувати програму під себе можна прямо після запуску, вибравши мету і вказавши особисті дані, від точності яких безпосередньо залежить ефективність будь-яких наданих рекомендацій.

Приложения для подсчета калорий на iPhone_005

Основною сторінкою в додатку виступає вкладка»щоденник" , на якій розташовується лічильник калорій і кнопки для швидкого додавання нових записів про прийоми їжі або води. У випадку з харчуванням вибір строго обмежений вбудованою бібліотекою, де можна вказати конкретні продукти або ж створити ціле блюдо, кількість калорій в якому буде розраховано автоматично на основі зазначених пропорцій.

Приложения для подсчета калорий на iPhone_006

Крім названих основних можливостей, за необхідності можете скористатися розділом»тренування" , що дозволяє робити позначки про фізичні навантаження. Не буде зайвим також ознайомитися з категорією " вивчити» , де представлено досить велика кількість добірок корисних статей, і »результати" , де можна подивитися особисту статистику.

Приложения для подсчета калорий на iPhone_007

Будь-які зазначені раніше дані про себе по необхідності можна змінити через внутрішні настройки, так само як і задіяти повідомлення для більш чіткого контролю за дієтою. При цьому, як і у випадку з більшістю аналогів, деякі функції в програмі Доступні тільки після оформлення щомісячної підписки, що може стати значним недоліком, враховуючи реальну кількість обмежень.

Завантажити Arise з App Store

EatFit

Має багато спільного з попередніми варіантами додаток EatFit надає всі необхідні функції для зручного ведення журналу калорій незалежно від кінцевої мети. Щоб скористатися даною програмою, необхідна авторизація в обліковому записі і подальша попередня настройка, що дозволить легко переносити інформацію між декількома пристроями.

Приложения для подсчета калорий на iPhone_008

Інтерфейс програми являє собою досить стандартний набір з декількох датчиків, кнопок для швидкого додавання нових прийомів їжі та історії. При додаванні нових прийомів їжі можна вибрати готові продукти або страви з вбудованої бібліотеки або скористатися сканером штрих-коду для швидкого пошуку.

Приложения для подсчета калорий на iPhone_009

Крім сказаного, ви цілком можете створювати власні страви з урахуванням особистого рецепта і часу готування, що вигідно відрізняє цей додаток від більшості аналогів. Однак точність підрахунку калорій в такому випадку може значно варіюватися, так як в першу чергу програма розрахована на використання бібліотеки рецептів.

Приложения для подсчета калорий на iPhone_010

Окремо не можна не згадати вбудовані»Налаштування" , де можна з легкістю змінити будь-які особисті дані і відкоригувати роботу системи повідомлень. Також в додатку є платна підписка, яка, на відміну від аналогів, практично не обмежує основні можливості.

Завантажте EatFit з App Store

Щоденник харчування

Ще один додаток для контролю за калоріями з промовистою назвою багато в чому схожий на попередні варіанти і надає схожі можливості. Тут відразу після запуску необхідно в обов'язковому порядку вказати особисту інформацію, включаючи статеву приналежність, вік, вагу і рівень активності, яка згодом буде використовуватися для будь-яких проведених підрахунків.

Приложения для подсчета калорий на iPhone_011

На головному екрані програми доступно кілька кнопок, основною серед яких є «калорії» . Саме в даному розділі необхідно вказувати споживані продукти харчування в різний час доби, але обов'язково в межах встановленої додатком норми, що дозволяє зберігати, набирати або стабільно втрачати надлишкову вагу.

Приложения для подсчета калорий на iPhone_012

Додатково необхідно відзначити категорію " Вага» , що дозволяє контролювати підвищення або зниження ваги, а також «Вода» , де можна вказувати загальну кількість випитої рідини. Крім цього, вас цілком можуть зацікавити і інші категорії, що включають " інтервальне голодування» , " Пульс» , »тренування" і «медитації» .

Приложения для подсчета калорий на iPhone_013

Будь-які зазначені на самому початку дані, а також параметри одиниць вимірювання і повідомлень, при бажанні можна змінити у внутрішніх " Налаштуваннях» . При цьому, на відміну від більшості аналогів, в тому числі розглянутих в рамках нашої статті, тут відсутні будь-які платні можливості, що робить додаток одним з кращих варіантів.

Завантажити щоденник харчування з App Store

Таблиця калорій

Додаток " таблиця калорій» , як і попередній варіант, є, по суті, щоденником, куди необхідно записувати прийоми їжі і в результаті отримувати інформацію про калорії. В даному випадку настройку, знову ж таки, можна виконати прямо під час першого запуску, але тільки після повноцінної реєстрації з використанням електронної пошти або Apple ID.

Приложения для подсчета калорий на iPhone_014

На головному екрані розташовується чотири основних віджета, відповідних калорій від харчування, кількості випитої рідини, спаленим калорій під час тренувань і актуального вазі. У той же час, додавання нових записів проводиться на окремій сторінці шляхом вибору продуктів з внутрішньої бібліотеки.

Приложения для подсчета калорий на iPhone_015

Якщо потрібно, завжди можна скористатися розділом»рецепти" для отримання інформації про найбільш оптимальних стравах, а також особистої «статистикою» . Крім цього, не варто забувати про »Налаштування" , доступні з головної сторінки і обмежені можливістю зміни встановлених під час першого налаштування параметрів.

Приложения для подсчета калорий на iPhone_016

Досить відчутним мінусом програми є платна підписка, яка постійно про себе нагадує при приховуванні різних датчиків і розділів. Більш того, в даному випадку доступний всього один тариф з оплатою на рік вперед, незважаючи на можливість безкоштовного тестування протягом першого тижня.

Завантажити таблиця калорій з App Store

більше статей на цю тему: