Програми для велосипедистів на iPhone

Cyclemeter

Одне з найбільш функціональних додатків Cyclemeter надає велосипедистам не тільки основні функції начебто трекінгу і GPS, але і безліч інших опцій, пов'язаних з велоспортом. Всього в програмі доступно п'ять основних вкладок з інформацією про поточний шлях, моніторингом швидкості, даними про відстань і частоту використання програми під час їзди на велосипеді, тоді як для створення нового шляху досить натискання кнопки «Start» .

Приложения для велосипедистов на iPhone_001

Крім названих можливостей, цілком можна скористатися картою світу на основі Apple Maps, календарем з власними графіками подій і історією останніх дій. Варто відзначити, що на останній вкладці ви можете подивитися всю інформацію, зібрану за час активної поїздки за рідкісними винятками.

Приложения для велосипедистов на iPhone_002

Бажано перед використанням програми за прямим призначенням торкнутися значка шестерінки і відредагувати основні настройки. Зокрема, тут можна як просто змінити оформлення основних елементів, так і вказати дані про велосипед, які будуть прийматися до уваги при їзді.

Приложения для велосипедистов на iPhone_003

Додаткові налаштування також можна знайти в категорії «More» , деякі з них значно спростять використання програми за рахунок голосового асистента. На жаль, багато з найбільш важливих функцій стануть доступні лише після придбання платної підписки, що робить безкоштовну версію далеко не такою зручною, особливо з огляду на відсутність російської мови і наявність альтернативних рішень.

Завантажте Cyclemeter з App Store

BikeTracker

Незважаючи на назву, цей додаток є куди менш функціональним, але в той же час надає всі основні можливості для любителів їзди на велосипеді. Прямо на головній сторінці можна знайти датчики швидкості, відстані, тривалості, висоти від рівня моря і кількості витрачених калорій, в той час як для запуску збору статистики потрібно скористатися центральною кнопкою.

Приложения для велосипедистов на iPhone_004

За необхідності в додатку завжди можна ознайомитися з історією активності на вкладці з календарем або картою світу на відповідній сторінці. Крім цього, за допомогою значка «GPS» вгорі можете уточнити якість сигналу в конкретному регіоні, так як далеко не в будь-якому місці може бути хороша зв'язок.

Приложения для велосипедистов на iPhone_005

Окремої уваги заслуговують настройки, де можна змінити одиниці виміру швидкості, поміняти місцями або прибрати будь-які датчики з головного екрану, вибрати цікавлять вас повідомлення, переключити тему оформлення і в разі потреби імпортувати або експортувати дані. При цьому в програмі все ж присутній набір платних можливостей, які досить оплатити всього лише один раз (249 рублів), перед цим скориставшись безкоштовним 30-днем ознайомлювальним періодом.

Завантажити BikeTracker від ExaMobile з App Store

Bike Speedometer

Ще одне досить функціональне додаток Bike Speedometer являє собою велокомп'ютер з усіма важливими для велосипедиста можливостями. Вже при першому запуску програму можна налаштувати під себе, вказавши ім'я, стиль їзди і модель велосипеда, тоді як на завершальному етапі буде представлена інформація про підписку.

Приложения для велосипедистов на iPhone_006

Розібравшись з попереднім налаштуванням або відразу опинившись на головному екрані, можна відразу почати збір статистики шляхом натискання кнопки початку шляху. При цьому всі датчики, включаючи карту в реальному часі на основі Apple Maps, з'являться на екрані тільки після запуску трекінгу.

Приложения для велосипедистов на iPhone_007

Тут, в свою чергу, можна ознайомитися з інформацією про поточне місцезнаходження і швидкості руху, часу, витраченого на подолання поточного відстані і, звичайно ж, самому відстані (за замовчуванням в милях). Додатково за допомогою значків «+» з обох сторін можете додати допоміжні віджети на зразок максимальної швидкості.

Приложения для велосипедистов на iPhone_008

Останній доступний і вартий уваги розділ у додатку-це»Налаштування" , відкрити який можна як з головного екрану, так і під час поїздки. Тут ви можете оформити платну підписку, синхронізувати дані програми з зовнішніми сенсорами по Bluetooth, підключити додатки для фітнесу, змінити параметри поїздки, включаючи " Тип картки» і одиниці виміру, а також вибрати оформлення безпосередньо самої програми.

Приложения для велосипедистов на iPhone_009

Будь-яка зібрана інформація по завершенні поїздки може бути збережена з певними коригуваннями. Після цього знайти записи можна прямо на головному, раніше порожньому екрані, в той час як сама історія, незалежна від вручну зроблених записів, зберігається у вкладці «активність» у нижній частині програми.

Завантажити Bike Speedometer з App Store

Bikemap

Додаток Bikemap надає мінімум можливостей в порівнянні з попередніми варіантами і здебільшого являє собою засіб для навігації, ніж занять спортом. У той же час, при першому запуску і спробі запису шляху буде запропоновано провести синхронізацію з фірмовим додатком «Здоров'я» від Apple, що значно полегшує запис і Перегляд журналу.

Приложения для велосипедистов на iPhone_010

Основна інформація про відстань, швидкість і час буде доступна тільки після запуску запису в рамках окремого віджета, в той час як карта відображається завжди у верхній частині екрану і може бути завантажена для використання в місцях з поганим або відсутнім Інтернетом. При цьому сама по собі карта містить ряд додаткових налаштувань оформлення, велика частина з яких доступна тільки для користувачів, які оформили платну підписку.

Приложения для велосипедистов на iPhone_011

Інформація про активність, а також можливість створення облікового запису для швидкого перенесення даних між пристроями і відправки іншим користувачем, знаходиться на вкладці «профіль» . Скористатися однією з головних "фішок" Програми, а саме готовими маршрутами практично для будь-якого населеного пункту, можна в розділі »рекомендуємо" .

Приложения для велосипедистов на iPhone_012

Внутрішні налаштування, у свою чергу, обмежені лише кількома параметрами, що дозволяють змінювати одиниці виміру, налаштовувати макет для блоку з віджетами на головному екрані та прив'язувати основні адреси. На жаль, велика частина всіх можливостей включена в платну підписку і, як наслідок, за замовчуванням недоступна для використання.

Завантажте Bikemap з App Store

Велотрекер від Oxagile

Останнє в рамках статті, але при цьому досить популярне серед користувачів iPhone додаток з промовистою назвою мало чим відрізняється від уже розглянутих варіантів. Тут при самому першому запуску можна пройти опитування з метою більш точного налаштування Програми для подальшого використання, де необхідно вказати вік, зріст, вагу і статеву приналежність.

Приложения для велосипедистов на iPhone_013

Відразу після першого налаштування буде розблоковано доступ до початкового екрану, де можна приступити до поїздки і тим самим відобразити на екрані основні віджети. При цьому в процесі запуску потрібно вибрати стиль їзди, будь то " Вільна поїздка» , " заїзд на час» , »заїзд на відстань" і " заїзд на спалювання калорій» .

Приложения для велосипедистов на iPhone_014

У процесі поїздки доступно всього дві вкладки, на яких розташовані основні віджети швидкості, часу і відстані, а також карта місцевості з точним визначенням геопозиції. По завершенні поїздки, в свою чергу, інформацію можна записати в журнал або поділитися засобами Айфона.

Приложения для велосипедистов на iPhone_015

Не варто забувати і про досить стандартні для даного різновиду додатків настройки, розташовані на однойменній вкладці і обмежені " системою вимірювань» , " середньою швидкістю» і «темою» . Крім цього, уваги заслуговує платна підписка з можливістю одноразової покупки, без оформлення якої не вийде зберігати дані про поїздки і використовувати деякі інші функції.

Завантажити Велотрекер від Oxagile з App Store

більше статей на цю тему: