обчислення країни, для якої випущено iPhone

Спосіб 1: Перевірка за номером моделі

Простий і, що більш важливо, універсальний метод перевірки країни, для якої був випущений iPhone, полягає в перегляді і подальшій перевірці спеціального " номери моделі» . Дізнатися необхідні дані можна як системними засобами, так і шляхом вивчення комплектації.

Читайте також: перевірка iPhone при покупці з рук

Обчислення номера моделі

Якщо ви хочете дізнатися країну Айфона, який в даний час активно використовуєте, відкрийте системний додаток «Налаштування» , перейдіть до розділу »Основні" і виберіть " про цей пристрій» . Необхідні надалі дані будуть відображені у форматі «XXXXXRU/A» в категорії " Номер моделі» .

Как узнать, для какой страны сделан Айфон_001

Ідентичні позначення можна знайти на коробці поруч з основною інформацією про пристрій на зразок кольору і комплектації. Само собою, це актуально тільки для повністю нового пристрою, купленого в офіційному магазині, тоді як б/у моделі часто продаються без оригінальної упаковки.

Как узнать, для какой страны сделан Айфон_002

Зверніть увагу, що практично на будь-якій упаковці iPhone в даний час в якості " місця виробництва» вказується »Китай" , так як нові моделі збираються на території даної країни. Це ніяк не пов'язано з тим, для якого саме ринку призначений пристрій і якими особливостями володіє.

Перевірка країни за номером

Ознайомившись із зазначеними раніше полями, серед яких найбільш точним варіантом буде пункт " Номер моделі» в системних " Налаштуваннях» , необхідно залишити тільки один або два останніх символу перед розділової рискою «/» . Наприклад, для Росії це за замовчуванням «RU» , що можна зрозуміти і без додаткових уточнень, в той час як моделі для США мають мітку «LL» .

Как узнать, для какой страны сделан Айфон_000

Символи будуть сильно відрізнятися аж до кількості знаків в залежності від країни, значення яких ми постаралися вмістити на представленому вище зображенні. Як правило, технічно пристрої для більшості країн практично не відрізняються, не рахуючи азіатського ринку.

Спосіб 2: Онлайн-сервіси

Дізнатися інформацію про прив'язку моделі iPhone до певного ринку можна не тільки шляхом самостійної перевірки, але і просто скориставшись сторонніми онлайн-сервісами. При цьому незалежно від обраного Вами сервісу в будь-якому випадку будуть потрібні унікальні дані, будь то «серійний номер» або «IMEI» , дізнатися які можна на сторінці " про цей пристрій» в системних " Налаштуваннях» .

Варіант 1: iPhoneFrom

За допомогою сервісу iPhoneFrom за номером моделі можна дізнатися практично всі дані про ваш пристрій, включаючи країну продажу, зазначену в окремому рядку. Провести перевірку можна з будь-якого пристрою, будь то ПК або телефон, якщо вам заздалегідь відомий унікальний номер.

Перейдіть на головну сторінку iPhoneFrom

 1. Скориставшись зазначеним вище посиланням, на стартовій сторінці сервісу, заповніть текстове поле «SN/IMEI» відповідно до " Номер моделі» . Врахуйте, що в даному випадку потрібен саме " Номер моделі» , тоді як «IMEI» виведе дані без вказівки країни.
 2. Как узнать, для какой страны сделан Айфон_004
 3. Досить неприємною особливістю сервісу є вимога до реєстрації. Щоб провести перевірку і отримати дані після натискання кнопки «CHECK» , вкажіть адресу електронної пошти, попросіть код підтвердження та підтвердьте авторизацію у спливаючому вікні.
 4. Как узнать, для какой страны сделан Айфон_005
 5. Опинившись на сторінці з інформацією про модель, в рамках категорії «Device Status» необхідно звернути увагу на значення в текстовому полі «Country» . Саме тут, якщо всі дані були вказані вірно, відобразиться Країна продажу та реєстрації пристрою.
 6. Как узнать, для какой страны сделан Айфон_006

  Спочатку найменування країни відображається на китайській мові, що можна виправити шляхом пошуку по символах в інтернеті або скориставшись перекладачем. Як видно в нашому прикладі, пристрій було вироблено для російського ринку.

Варіант 2: SNDeepInfo

І хоча онлайн-сервіс SNDeepInfo є одним з найбільш популярних ресурсів для перевірки Айфона на оригінальність, тут немає графи із зазначенням країни. У той же час, унікальні для модельних лінійок і країн " номери моделей» дозволяють провести необхідну перевірку.

Перейдіть на головну сторінку SNDeepInfo

 1. Перебуваючи на стартовій сторінці сервісу, заповніть текстове поле " серійний номер або IMEI» і натисніть " перевірити» . На відміну від попереднього варіанту, тут немає різниці, які саме дані вказувати.
 2. Как узнать, для какой страны сделан Айфон_007
 3. При появі результату необхідно відразу звернути увагу на кнопку «Модель» в категорії " загальні дані» . Саме представлений тут номер вказує на країну, для якої призначений пристрій або на території якої може офіційно продаватися.
 4. Как узнать, для какой страны сделан Айфон_008
 5. Дізнатися дані про країни і моделях можна на офіційному сайті Apple в залежності від вашого пристрою. На жаль, для більш старих моделей довідка не може похвалитися точністю.

  Довідкова інформація про моделі iPhone

 6. Как узнать, для какой страны сделан Айфон_009

  Важливо враховувати, що кожна вироблена модель отримує свій власний номер, і тому навіть в рамках однієї лінійки, будь то iPhone 13 або 6s, можуть відрізнятися дані. Єдине, що на це не впливає – колір корпусу і розмір вбудованого накопичувача.

Спосіб 3: програми для ПК

Останній і не менш простий по реалізації метод полягає у використанні сторонніх програм для комп'ютера. В цьому випадку перевірку можна буде зробити тільки при наявності USB-кабелю і активованого пристрою.

Завантажте 3uTools з офіційного веб-сайту

 1. Завантажте та встановіть програму за посиланням вище. Ми обмежимося одним єдиним варіантом, тоді як при бажанні можна знайти альтернативи на зразок iTools .
 2. Как узнать, для какой страны сделан Айфон_010
 3. Розібравшись з підготовкою, підключіть Айфон до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, відкрийте програму і дочекайтеся завантаження даних. Найчастіше при підключенні додатково потрібно ПІДТВЕРДИТИ відкриття доступу до даних смартфона у спливаючому вікні.
 4. Как узнать, для какой страны сделан Айфон_011

  Якщо все було зроблено правильно, прямо на головній сторінці в рядку " продано в» відобразиться кодова назва країни, точне значення яких було раніше представлено на одному зі знімків на початку інструкції. Таким чином, метод можна вважати альтернативою першому з розглянутих нами.

більше статей на цю тему: