Використання портретного режиму на iPhone 7

Спосіб 1: стандартні засоби

Скористатися режимом портрета, який дозволяє робити акцент на головних об'єктах в кадрі шляхом розмиття заднього фону, можна без будь-яких додаткових коштів на iPhone 7 Plus і будь-яких більш пізніх моделях. Для цього слід відкрити стандартний додаток»Камера" і за допомогою панелі в нижній частині екрана перейти на вкладку з промовистою назвою " Портрет» .

Детальніше: використання портретного режиму на iPhone

Как включить режим «Портрет» на iPhone 7_001

Контролювати роботу даної функції можна за допомогою спливаючого меню, де кожен з доступних режимів відповідає за спосіб обробки світла. Більш того, стандартний редактор зображень дозволяє в майбутньому змінювати застосовуваний ефект на вже збережених файлах.

Спосіб 2: сторонні програми

На просторах стандартного для айфонів магазину додатків присутня безліч альтернативних і в тому числі безкоштовних додатків, які дозволяють використовувати портретний режим практично на будь-якому існуючому iPhone, включаючи сімку і більш ранні моделі. Єдиним обмеженням в даному випадку є Необхідна версія iOS, і тому бажано заздалегідь встановити останні доступні оновлення.

Читайте також: оновлення системи на iPhone

Варіант 1: YouCam Makeup

За допомогою програми YouCam Makeup можна використовувати режим портрета на iPhone 7, якщо вам необхідно створити Селфі або будь-яке інше фото з людьми. Якщо вас цікавить розмиття фону в цілому, найкраще відразу звернутися до наступного більш універсального варіанту.

Завантажити YouCam Makeup з App Store

 1. Щоб скористатися даним додатком, після завантаження на головній сторінці виконайте авторизацію або пропустіть опис можливостей за допомогою посилання»Готово" . При бажанні можете оформити підписку, необхідну для доступу до деяких фільтрів.
 2. Как включить режим «Портрет» на iPhone 7_002
 3. Опинившись на стартовій сторінці програми, натисніть кнопку " Фотомакіяж» і у спливаючому вікні підтвердьте використання камери пристрою. Якщо цього не зробити відразу, необхідні дозволи можна видати в системних налаштуваннях.
 4. Как включить режим «Портрет» на iPhone 7_003
 5. Перейдіть за допомогою нижньої панелі на вкладку»ефекти" і торкніться першого представленого значка " Портрет» , щоб автоматично задіє розмиття фону. Додатково можете включити один з декількох фільтрів, істотно впливають на результат за рахунок обробки освітлення.
 6. Как включить режим «Портрет» на iPhone 7_004
 7. Для створення фото використовуйте кнопку затвора в нижній частині програми або кнопки регулювання гучності на корпусі iPhone з подальшим натисканням " Зберегти» на екрані з попереднім переглядом результату. І хоча ми не будемо розглядати це в деталях, вас також може зацікавити вбудований в додаток редактор фото.
 8. Как включить режим «Портрет» на iPhone 7_005

  На жаль, додаток не можна назвати ідеальним не тільки через наявність платних можливостей, але і через не найвищої якості обробки. Наприклад, якщо при створенні фото буде недостатньо освітлення, розмиття може поширюватися на небажані об'єкти, що не вийде виправити в майбутньому.

Варіант 2: Phocus

Перебуваючи на головному екрані програми, натисніть кнопку»пропустити" і після цього у спливаючому вікні підтвердіть відкриття доступу до використання камери і внутрішньої пам'яті пристрою. По завершенні також можете оформити платну підписку, що відкриває доступ до деяких додаткових можливостей.

Завантажити Phocus з App Store

 1. Торкніться іконки»Камера" на головному екрані, щоб перейти в режим зйомки за аналогією зі стандартним додатком на Айфоне. Тут, в свою чергу, необхідно переключитися на вкладку " Портрет» на нижній панелі і вибрати один з доступних режимів обробки світла.
 2. Как включить режим «Портрет» на iPhone 7_006
 3. Виберіть один з представлених режимів і одного разу натисніть зазначену кнопку зйомки. При бажанні під час створення фото можна використовувати допоміжні інструменти на зразок спалаху на верхній панелі або взагалі переключитися на фронтальну камеру.Как включить режим «Портрет» на iPhone 7_007
 4. Готове зображення після створення з'явиться в стандартній медіатеці пристрою без будь-яких спеціальних міток і можливості зміни ефекту. Стандартні фільтри також можна застосувати, так само як і скористатися вбудованим в додаток редактором.
 5. Как включить режим «Портрет» на iPhone 7_008

  Основний недолік програми при роботі на старих моделях iPhone полягає в досить сильному навантаженні, що призводить до значного нагрівання пристрою, частих вильотів і підвищеної витрати батареї. Також труднощі можуть бути пов'язані з недостатньою кількістю оперативної пам'яті і збоями в роботі самого додатка.

Спосіб 3: розмиття фону на фото

Крім використання портретного режиму в реальному часі, завжди можна скористатися сторонніми графічними редакторами з метою додавання потрібного ефекту на заздалегідь підготовлене фото. Багато подібних рішень надають інтелектуальні режими обробки, які не потребують самостійного редагування.

Детальніше: способи розмиття фону на фото на iPhone

Как включить режим «Портрет» на iPhone 7_009

Серед всіх доступних програм рекомендуємо приділити особливу увагу Snapseed від Google, що пропонує велику кількість можливостей при роботі з графічними файлами. Також вельми корисним може стати додаток Focus, яке не підтримує портретну зйомку на сьомій моделі Айфона, але дозволяє накладати потрібні ефекти після збереження зображення в медіатеку.

більше статей на цю тему: