Встановлення Kali Linux на Android

Kali Linux &8212; один з найпопулярніших дистрибутивів, написаних на движку Лінукс. Користувачі активно інсталюють його не тільки на комп'ютери і ноутбуки, але і на мобільні пристрої. В рамках сьогоднішньої статті ми б хотіли поговорити про запуск Kali Linux на смартфоні або планшеті через спеціальний емулятор, взявши за приклад найпоширенішу операційну систему &8212; Android.

Встановлення Kali Linux на Anrdoid

Процедура настройки і запуску не так вже й складна, до того ж від користувача не потрібна попередня настройка root-прав. Для нормальної роботи знадобиться тільки образ самої системи і спеціальний додаток-емулятор. Ми розділили всю інструкцію на кроки, щоб полегшити розуміння виконання операції для початківців користувачів. Давайте почнемо з найперших дій.

Крок 1: завантаження зображення Kali Linux

Як відомо, Kali Linux поширюється безкоштовно і доступна для скачування на офіційному сайті. Всі файли об'єднані в один образ диска, який і потрібно завантажити, щоб змонтувати в емуляторі і зробити запуск. Все робиться буквально в кілька кліків:

Перейдіть на офіційний веб-сайт Kali Linux

 1. Перейдіть за посиланням вище, щоб потрапити на головну сторінку офіційного веб-сайту Калі. Тут відшукайте розділ &171;Downloads&187; .
 2. Переход к странице загрузок для скачивания образа Kali Linux на Android
 3. У списку завантажень опустіться в самий них, де знайдіть &171;Kali Linux Light 32-bit&187; і натисніть на torrent або пряме посилання. Ми беремо саму полегшену версію, оскільки зазвичай мобільні пристрої не володіють величезними потужностями, та й у використанні більш важких збірок немає необхідності.
 4. Выбор легкого образа системы для скачивания Kali Linux на Android
 5. Очікуйте завершення завантаження ISO-образу.
 6. Загрузка образа системы Kali Linux на Android для дальнейшей установки
 7. Залишилося тільки передати наявний файл на телефон, попередньо переконавшись, що на ньому є достатня кількість вільного простору. Детальні інструкції по здійсненню передачі даних з комп'ютера на смартфон шукайте в окремій нашій статті за наступним посиланням.

Детальніше: Передача файлів з комп'ютера на телефон

Крок 2: завантаження та запуск емулятора ПК Limbo

В якості емулятора ми будемо використовувати Програму Limbo PC Emulator, оскільки для запуску гостьової операційної системи вона не вимагає наявності на телефоні рут-прав. Офіційного сайту у цього додатка немає, тому ми рекомендуємо завантажувати APK тільки з перевірених джерел, наприклад, з 4pda. Після успішної установки запустіть Limbo. Якщо з'явилося вікно з детальним описом, софт готовий до подальшої Налаштування.

Подтверждение правил использования Limbo PC Emulator

Крок 3: Підготовка емулятора

Тепер можна переходити до безпосередньої роботи в самому емуляторі, адже перед запуском гостьової ОС його необхідно правильно налаштувати, щоб в подальшому не виникало ніяких неполадок і гальм під час роботи. Далі ми продемонструємо цю процедуру із зазначенням оптимальних для Kali налаштувань.

 1. Створіть нову завантажувальну машину, позначивши маркером пункт &171;New&187; .
 2. Создание новой виртуальной машины в Limbo PC Emulator
 3. Задайте їй відповідне ім'я, щоб орієнтуватися в разі наявності декількох гостьових платформ.
 4. Выбор названия для новой виртуальной машины в Limbo PC Emulator
 5. Перейдіть до конфігурації процесора та виберіть x86 архітектуру.
 6. Выбор архитектуры процессора при настройке Limbo PC Emulator
 7. Кількість ядер виберіть &171;4&187; , тапнув на потрібний пункт.
 8. Выбор количества ядер процессора при настройке Limbo PC Emulator
 9. Виділіть 256 мегабайт оперативної пам'яті &8212; така кількість буде оптимальним для максимально полегшеної версії Калі Лінукс.
 10. Установка объема оперативной памяти при настройке Limbo PC Emulator
 11. Створіть новий розділ жорсткого диска, куди будуть записуватися всі створені файли. Поставте галочку біля незайнятого простору.
 12. Создание нового жесткого диска в Limbo PC Emulator
 13. Навпроти диска поміняйте пункт &171;None&187; на &171;New&187; .
 14. Создание нового тома для установки Kali Linux в Limbo PC Emulator
 15. Вкажіть назву образу і виділіть йому обсяг пам'яті в розмірі 4 ГБ під потреби ОС, потім натисніть на &171;Create&187; .
 16. Выбор названия и места на жестком диске при настройке Limbo PC Emulator
 17. Відкриється провідник, в якому знадобиться вибрати збережений раніше образ операційної системи.
 18. Выбор образа системы после создания жесткого диска в Limbo PC Emulator
 19. Залишилося тільки налаштувати інтернет, перевівши параметр &171;Network&187; в стан &171;User&187; .
 20. Настройка интернета в программе Limbo PC Emulator перед запуском системы

Після виконання всіх цих дій уважно перевірте кожен параметр, переконавшись в тому, що всі вони задані вірно, і можна переходити до запуску Kali Linux.

Крок 4: Запуск Kali Linux

На цьому процедура попередньої конфігурації завершена і калі доступна до запуску. Для цього буде потрібно натиснути на кнопку &171;Start&187; під назвою віртуальної машини.

Запуск гостевой операционной системы в программе Limbo PC Emulator

Через деякий час відобразиться консоль із завантажувачем і з'явиться меню вибору Kali. У ньому ви можете запустити Live-версію або перейти безпосередньо до інсталяції. Процедура установки не має різний з комп'ютерною версією, тому пропонуємо детальніше ознайомитися з нею в іншому нашому матеріалі за наступним посиланням.

Старт гостевой операционной системы в программе Limbo PC Emulator

Детальніше: посібник із встановлення Kali Linux

Тепер Ви знайомі з запуском Kali Linux з-під операційної системи Android. Звичайно, таке буде складно виконати на зовсім слабкому пристрої, але на більш-менш продуктивних девайсах ніяких проблем при роботі з гостьовою ОС спостерігатися не повинно.

більше статей на цю тему: