Програми для налаштування навушників

PC Equalizer

Зручний і невимогливий до ресурсів системи додаток PC Equalizer призначений для налаштування звучання навушників. Через нього можна управляти каналами, луною, а також застосовувати можливості розширення або стиснення стереозвуку. Крім того, програма передбачає бібліотеку вбудованих шаблонів і конфігурацій, що економить час при налаштуванні. PC Equalizer розповсюджується безкоштовно, є також платна версія з розширеними можливостями. Інтерфейс хоч і не передбачає російську мову, але досить простий.

программы для настройки наушников-01

Головне вікно розділене на кілька вкладок із налаштуваннями. На першій & 8212; 10-смуговий еквалайзер для тонкого регулювання частот за допомогою спеціальних повзунків. У випадаючому меню «Preset» можна підібрати одну з попередньо встановлених конфігурацій звучання. Також для користувачів передбачаються профілі, де дозволяється зберегти настройки і швидко їх застосувати.

На вкладці «Process» доступний вибір відтворення: моно або стерео. Ще тут налаштовується баланс лівого і правого каналу. Якщо прибрати позначку у пункту «Enabled» , то всі установки будуть автоматично відключені. Розділ «Multi-Delays» містить налаштування регулювання звучання басів і затримки звучання. Регулюванням спеціальних повзунків встановлюється рівень преампа, ділея та інших аудіоефектів. У меню пресетів знаходяться готові шаблони, доступні для вибору.

Завантажити PC Equalizer з офіційного сайту

FXSOUND Enhancer

Програма Fxsound Enhancer в режимі реального часу здатна змінити якість звучання в навушниках, пропонуючи користувачеві регулювати різні аудіоефекти і пресети. Вона підтримується всіма актуальними операційними системами Windows, проте в XP тільки частково, дозволяючи налаштувати звук лише в певних додатках, наприклад в відеоплеєрах або музичних плеєрах. У інтерфейсу є російськомовна адаптація, також підтримується управління гарячими клавішами, які можна самостійно призначити в розділі з настройками, клацнувши по іконці у вигляді трьох смужок.

программы для настройки наушников-02

Вгорі відображається спадне меню з вибором типу вмісту. Тут підбираються регулювання для оптимального звучання при перегляді телебачення, трансляцій, прослуховуванні музики або подкастів. Праворуч визначається джерело звуку. Нижче розташований 9-смуговий еквалайзер і повзунки для регулювання звукових ефектів, включаючи об'ємний звук, динамічне посилення, баси та інші параметри.

Щоб деактивувати налаштоване звучання в навушниках, натисніть на відповідну кнопку внизу. У цьому випадку всі ефекти будуть відключені і почнуть використовуватися системні параметри. При закритті вікна додаток згорнеться в трей, звідки його можна швидко запустити, натиснувши лівою кнопкою миші по значку.

Завантажте FXSOUND ENHANCER з офіційного веб-сайту

VIPER4WINDOWS

Ще одне просте, але все ще багатофункціональне рішення для налаштування навушників &8212; це VIPER4WINDOWS. Програма дозволяє значно поліпшити якість звуку: відрегулювати басові частоти, збільшити гучність або оптимізувати параметри звучання за допомогою вбудованих засобів. Вона поширюється безкоштовно і працює у всіх актуальних ОС від Microsoft. Можна використовувати шаблони з настройками звуками або створити і зберегти свої предустановки.
программы для настройки наушников-03
Через ліву частину головного вікна вибираються вбудовані регулювання відтворення певного контенту. Кнопка «Load Preset» і &171;Save Preset&187; призначені для завантаження та збереження шаблону параметрів. Функція «Pre-Volume» і «Post-Volume» налаштовують гучність в дБ до і після обробки звуку відповідно. Щоб активувати в навушниках симуляцію об'ємного звучання, досить включити параметр «Surround» , потім вибрати один з доступних варіантів. Налаштувати баси можна повзунком «ViPER XBass» , а використовувати конфігурацію чистоти звуку-через «XClarity» . Також є можливість застосувати ефект луни і тонко налаштувати його глибину, загасання, щільність і супутні параметри & 8212; для цього передбачений розділ «Reverberation» .

Завантажити VIPER4WINDOWS

ToneMaker Tuning Software

Функціональний мікшер, створений спеціально для навушників Bloody, Tonemaker Tuning Software, підтримує роботу з гарнітурою формату 7.1. Програма призначена для геймерів і завдяки сучасним технологіям створює якісний, реалістичний звук під час гри. Всього передбачається три режими: атмосферні ігри, 2-канальний і 7.1-канальний звук. Внизу знаходиться повзунок для регулювання балансу правого і лівого каналів. При натисканні на кнопку «ToneMaker» відобразиться додаткове вікно з налаштуваннями ігрових ефектів. При необхідності можна перевірити звук, клікнувши на кнопку " прослуховування в прямому ефірі» і вибравши аудіофайл.

программы для настройки наушников-04

Програма сумісна з моделями навушників M620T, G620T, G660T, G501, G480 і підтримується актуальними ОС Windows від Vista до 10.

Завантажити Tonemaker Tuning Software з офіційного сайту

RAZER SURROUND

Фірмовий додаток для гарнітур від компанії Razer призначений для тонкої настройки звучання формату 7.1. Воно створює віртуальне середовище об'ємного звучання і сумісно з лінійкою навушників Kraken і Kraken X. Зміна параметрів стає доступно після реєстрації та активації пристрою на офіційному сайті. Передбачено вбудований еквалайзер і додаткові опції для поліпшення і оптимізації звуку.

программы для настройки наушников-05

Всі налаштування можна синхронізувати з хмарним сховищем, також є доступ до індивідуальної калібрування. Інтерфейс російською мовою і розділений на кілька вкладок. Створення віртуального об'ємного звуку доступне у версії PRO, але ввімкнути функцію 3D-звуку Razer Surround можна на вкладці «Налаштування» безкоштовно. Також тут вибирається джерело звуку: гарнітура або колонки.

На вкладці " покращення» оптимізується якість і нормалізується звучання, регулюється стерео і баси. 8-смуговий еквалайзер дає можливість тонко налаштувати частоти або використовувати вбудований шаблон для швидкого вибору. Базові функції Безкоштовні, але при покупці ліцензії відкривається доступ до додаткових можливостей.

Завантажте razer SURROUND з офіційного веб-сайту

HyperX NGENUITY

Програмне забезпечення сумісне з лінійкою гарнітури HyperX, що дозволяє налаштовувати не тільки звучання, але і кнопки управління. Користувач може самостійно зберігати макроси для швидкого включення конкретних дій. Якщо в навушниках є підсвічування, то регулювати її можна в цьому додатку. Розробники вбудували пресети, які доступні для безкоштовного використання, до того ж до яких є можливість створювати і зберігати свої.
программы для настройки наушников-06

Додаток універсальне, оскільки працює не тільки з фірмовою гарнітурою, а й інший периферією HyperX, наприклад з комп'ютерними мишами або клавіатурою.

Завантажте HyperX NGENUITY з офіційного веб-сайту

більше статей на цю тему: