Програми для створення відео з фото

функції 4K Slideshow Maker Bolide Slideshow Creator PhotoStage Magix Photostory Delux
бібліотека ефектів
бібліотека переходів
редактор зображень
функція запису DVD
експорт у роздільній здатності 4K
можливість публікації кліпів в Інтернеті
підтримка відеофайлів
операційна система Windows, macOS Windows Windows, macOS, iOS, Android Windows
мова Російська Російська Англійська Англійська
Ліцензія безкоштовно безкоштовно умовно-безкоштовна платна

4K Slideshow Maker

Якщо у вас всього пара хвилин на те, щоб спроектувати слайд-шоу, то 4k Slideshow Maker – відмінний варіант, так як більше часу там навіть витратити нема на що. Просто додайте фотографії шляхом перетягування, відсортуйте їх в потрібному порядку і накладіть музику. Фото імпортуються не тільки з галереї на комп'ютері, але і відразу із загальнодоступних акаунтів Instagram . Зображення крутяться за годинниковою і проти годинникової стрілки, а щоб коригувати загальну тривалість ролика, можна змінювати тривалість їх відображення і переходів, або включити опцію, яка автоматично піджене слайд-шоу під довжину аудіодоріжки.

Программы для создания видео из фото 1

Вбудованих бібліотек з контентом і особливих налаштувань не передбачено. Є тільки технологія розпізнавання осіб, ефект Кена Бернса, який шляхом панорамування і збільшення масштабу зображень створює видимість руху, і вікно попереднього перегляду, що дозволяє оцінити ролик перед збереженням. Експортувати відеокліп можна в форматі Ultra HD, де все налаштовано автоматично, або самостійно вибрати параметри відео в залежності від його призначення-для комп'ютерів ( Windows , macOS ), iPad, публікації в YouTube або Facebook .

Гідності:

 • Безкоштовна ліцензія;
 • Простота використання;
 • Експорт в 4K;
 • Можливість завантажувати фото з Instagram.

Недоліки:

 • Маленьке вікно попереднього перегляду;
 • Малофункціональне ПЗ.

Завантажте 4k Slideshow Maker з офіційного веб-сайту

Bolide Slideshow Creator

У Bolide Slideshow Creator трохи більше можливостей, ніж в попередньому варіанті, але не набагато, адже це теж повністю безкоштовне ПЗ. Зображення, додані до проекту, можна вирізати, копіювати та вставляти цілими групами, обертати, додавати коментарі або позначати тегами, щоб виділити конкретні об'єкти серед інших. Передбачено кілька десятків переходів, ефекти збільшення масштабу, відображення по вертикалі і горизонталі, а також ковзання в право або ліво, що особливо стане в нагоді, якщо у вашому слайд-шоу є панорамні фотографії.

Программы для создания видео из фото 2

Завантажувати можна кілька аудіодоріжок один за одним і при необхідності обрізати їх в окремому вікні. Вбудований плеєр дозволяє відтворювати слайд-шоу в повноекранному режимі, а також швидко переходити до наступного кадру або фото. Є функція автозбереження на випадок аварійного завершення програми, але ви можете і вручну зберегти проект, щоб продовжити роботу з ним в інший час. FullHD-Максимальна роздільна здатність, доступне при експорті кліпу, при цьому додатково є можливість вибрати формат і рівень якості відео.

Гідності:

 • Безкоштовне ПЗ;
 • Експорт у FullHD;
 • Кілька десятків переходів;
 • Можливість додавати коментарі і позначати фото.

Недоліки:

 • Невелика функціональність.

Завантажити Bolide Slideshow Creator

PhotoStage

Інтерфейс PhotoStage англійською мовою, а через велику кількість кнопок і вкладок виглядає він злегка перевантаженим, але є і вагома перевага-зручний майстер, якому достатньо лише показати папку з фотографіями на комп'ютері і вибрати музику для відео, а все інше він сформує автоматично і додасть готовий проект на таймлайн. Природно, потім можна або зберегти його, або спочатку відредагувати – самостійно налаштувати переходи, додати написи, застосувати ефекти і анімацію. Крім того, є додаткові бібліотеки, що складаються з декількох категорій безкоштовних зображень та звуків.

Программы для создания видео из фото 3

Вбудований графічний редактор допоможе кадрувати зображення, додати яскравості, кольору і насиченості. Але і для аудіодоріжок передбачені свої інструменти, що дозволяють обрізати їх, налаштовувати загасання, наростання, зациклення звуку та інше. Компанія NCH Software традиційно додала розділ, в якому пропонує комплект інших своїх програм. Деякі з них мають непряме відношення до нашого завдання, наприклад конвертери відео, аудіо та зображень. Зручно те, що якщо ви вирішите їх встановити, то запускати потім зможете прямо з інтерфейсу PhotoStage.

Программы для создания видео из фото 4

Софт підтримує різні варіанти експорту. Можна зберегти проект для комп'ютера або мобільного пристрою, записати на DVD-диск, а Відеоролик взагалі розбити на окремі зображення. Доступна публікація слайд-шоу на YouTube, Vimeo і Clickr, відправка в хмарне сховище, збереження в форматі HTML5 для сайту. Користуватися програмою можна безкоштовно і навіть експортувати кілька роликів без будь-яких обмежень, але потім PhotoStage почне накладати водяний знак, поки ви не купите ліцензію.

Гідності:

 • Майстер швидкого створення слайд-шоу;
 • Можливість додавати файли з хмари;
 • Набори ефектів, переходів та анімації;
 • Запис голосового супроводу.

Недоліки:

 • Англомовна локалізація;
 • Перевантажений інтерфейс;
 • Платна Ліцензія.

Завантажте PhotoStage з офіційного веб-сайту

Magix Photostory Deluxe

Photostory Delux – це потужний інструмент для створення анімованих слайд-шоу із зображень та відео. Говорити про готових фільтрах, переходах, анімації, звуках і т.д. немає сенсу, так як в різній кількості вони є в багатьох програмах. Тут увагу більше приділено ручної оптимізації зображень, відео та аудіо. Наприклад, ви вибираєте»яскравість" , а потім рухаєте повзунки і згинаєте криву, поки не досягнете потрібного результату. Є інструменти для роботи з панорамними фото, а також відеороликами і картинками з 3D-ефектом. Оптимізацію звуку забезпечує потужний модуль, що включає засоби усунення шуму-DeClipper, DeNoiser і DeHisser, еквалайзер, динамічний регулятор гучності і процесор «Stereo fx».

Программы для создания видео из фото 8

Медіаплеєр в Photostory Delux &8212; це не просто вікно попереднього перегляду вашого проекту, він відображає фотографії, які ви ще не завантажили в ПО, а тільки підбираєте для слайд-шоу за допомогою вбудованого провідника. У ньому є режим презентації на зовнішній монітор, функції зміни масштабу і запису звуку за допомогою мікрофона, а головне, він дозволяє в повноекранному режимі редагувати зображення, тобто налаштовувати розмір і положення об'єкта, анімувати ключові кадри, змінювати колір, яскравість, гаму, чіткість і інші параметри.

Программы для создания видео из фото 9

Програмне забезпечення готове зробити слайд-шоу за вас, але є і більш незвичайні майстри. Один створить окремі проекти з великої колекції фото, розбивши їх за датою (днях, тижнях), числу фотографій в кожному кліпі або необхідної кількості слайд-шоу, другий створить трек під настрій, третій постарається перемикати зображення в такт обраної музики. Є навіть " Майстер очищення» , який за потреби видалить усі Ваші проекти з жорсткого диска разом із аудіо, відео та графічними файлами.

Программы для создания видео из фото 10

Функція перетворення проекту у відеофайл дозволяє зберегти його на комп'ютер, передати на підключений мобільний пристрій або завантажити на YouTube. Запис на DVD або Blu-ray відбувається в спеціальній інтерактивному середовищі, де можна подивитися, як буде виглядати меню диска, керувати ним за допомогою віртуального ПДУ або відредагувати, змінивши деякі параметри. Magix розробили Серйозний продукт і, природно, збираються заробити на ньому. Пробну версію після реєстрації вам забезпечать, але зберігати слайд-шоу тривалістю більше трьох хвилин без покупки ліцензії не дадуть.

Гідності:

 • Розширений редактор зображень;
 • Велика бібліотека шаблонів;
 • Опція презентації на зовнішній екран;
 • Зручна функція запису проектів на диск;
 • Потужний засіб обробки звуку;
 • Можливість працювати відразу в декількох вкладках;
 • Кілька майстрів, що спрощують роботу в програмі.

Недоліки:

 • Платна Ліцензія;
 • Необхідна реєстрація;
 • Не підтримує російську мову.

Завантажте Magix Photostory Deluxe з офіційного веб-сайту

більше статей на цю тему: