Програми для підрахунку кількості знаків в тексті

Microsoft Office Word

Microsoft Office Word &8212; просунутий текстовий редактор, В функціональність якого входить інструмент для підрахунку кількості знаків в тексті. Через це власникам даної програми не доведеться шукати інший софт, щоб впоратися з поставленим завданням: досить просто відкрити необхідний документ в цьому ПО і виконати калькуляцію. Однак відкриття готового документа або створення порожнього для вставки скопійованого тексту є обов'язковою операцією, адже без прямого відображення тексту кількість знаків просто не з'явиться.

Использование программы Microsoft Office Word для подсчета количества знаков в тексте

Що стосується безпосередньої процедури підрахунку і перегляду відомостей, то це може здійснюватися різними методами. Наприклад, доступний показ символів всього документа або тільки виділеної області, з урахуванням пробілів або без. Кількість слів або символів також можна вивести в кінець документа, щоб в майбутньому не виникало потреби знову переглядати цю інформацію. Якщо ви ще не завантажили Ворд, але вважаєте, що цей варіант підійде для реалізації розглянутої та інших цілей, перейдіть за наступним посиланням і скачайте софт на свій комп'ютер.

Завантажити Microsoft Office Word

Додатково відзначимо, що на нашому сайті вже є стаття, присвячена розбору всіх методів підрахунку кількості знаків в тексті через Microsoft Office Word. Клацніть по наступному заголовку, щоб перейти до цього матеріалу і ознайомитися з його вмістом.

Детальніше: рахуємо кількість символів у документі Microsoft Word

CALC Text

Назва наступної програми від вітчизняного розробника-ентузіаста вже говорить сама за себе. Для цього текст доведеться заздалегідь скопіювати, а потім вставити у відповідне вікно CALC Text. Результат буде відображений відразу ж після натискання на кнопку &171; порахувати&187; , а виконання цієї операції не займе більше декількох секунд.

Использование программы CALC Text для подсчета знаков в тексте

Додатково користувач може налаштувати параметри перед підрахунком: наприклад, чи варто враховувати пробіли, знаки табуляції, пунктуації або спеціальні символи. Для цього просто потрібно поставити галочку навпроти кожного потрібного пункту, а вже після запускати підрахунок в CALC Text. Хоч проект і був закритий, скачати цей софт все ще можна з офіційного сайту, перейшовши за посиланням нижче. Він поширюється в портативному варіанті, тому його не доведеться інсталювати і навіть можна просто помістити на флешку, щоб завжди мати засіб підрахунку символів під рукою.

Завантажте CALC Text з офіційного веб-сайту

AnyCount

Розробники програми AnyCount пропонують користувачам доступ до величезної кількості функцій, які пов'язані з підрахунком різних значень у файлах певного типу. Цей софт сумісний з усіма текстовими форматами і підтримує зображення і презентації. Ви можете комбінувати кілька різних файлів, підраховуючи як окремі суми кількості знаків, так і всі разом. В якості допоміжної опції реалізовано створення діаграм, що дозволить в більш наочному вигляді отримати зведення з усіма підрахунками.

Использование программы AnyCount для подсчета количества знаков в тексте

Відкривши кілька типів об'єктів одночасно, переміщайтеся по з'явилися в головному вікні вкладках, щоб отримати детальну інформацію про кожного з них, а також визначайте підсумкове значення за допомогою відображається внизу лічильника. Іноді необхідно експортувати таблицю з результатами в якості текстового файлу або PDF-документа, що теж можна зробити за допомогою AnyCount, натиснувши всього на одну кнопку. Більш детально про інші функції даного софта ми пропонуємо прочитати на сайті розробників, клікнувши по посиланню нижче.

Завантажити AnyCount з офіційного сайту

TexTally

TexTally призначений виключно для підрахунку кількості символів у тексті, який потрібно попередньо вставити в саму програму. Однак у цього рішення є одна цікава особливість, яка полягає в тому, що копірайтери відразу можуть порахувати, який гонорар отримають за конкретну кількість знаків за встановленою заздалегідь ставкою. Для цього потрібно лише вставити сам текст і вказати, скільки коштує один символ.

Использование программы TexTally для подсчета количества знаков в тексте

При роботі з TexTally звертайте увагу і на верхню панель, де розташовані додаткові функції. З їх допомогою в будь-який момент можна перерахувати знаки, якщо раптом були зроблені якісь зміни, а також зберегти результат у вигляді файлу. Серед списку настроюваних опцій хотілося б згадати тільки запуск TexTally разом з операційною системою. Так програма завжди буде перебувати в треї і до неї можна звернутися в будь-який момент без потреби запуску.

Завантажити TexTally з офіційного веб-сайту

FineCount

FineCount функціонує за схожим з однією з розглянутих вище програм алгоритмом, підтримуючи всі відомі текстові формати. У головному вікні цього додатка вам потрібно тільки додати всі файли для підрахунку, а також вказати, які з них потрібно враховувати. Після цього ознайомтеся з окремою таблицею, розділеної на рядки і стовпці, де присутня вся необхідна зведення за результатами підрахунку.

Использование программы FineCount для подсчета знаков в тексте

Використовуйте налаштування FineCount на вкладках внизу головного вікна, щоб вказати, які Символи потрібно враховувати під час виконання операції для конкретних типів елементів. Результати підрахунків можна зберегти і у вигляді файлу, але його формат підійде далеко не всім користувачам.

Завантажити FineCount з офіційного сайту

більше статей на цю тему: