Програми для налаштування Windows 10

Winaero Tweaker

Відкриває список програм для налаштування Windows 10 представник під назвою Winaero Tweaker. Це безкоштовне рішення, що надає величезну кількість різних функцій, пов'язаних із зовнішнім виглядом і параметрами операційної системи. Наприклад, тут можна виконати швидку персоналізацію, задавши нову тему або змінивши масштаб шрифту, вікон і значків. Додатково налаштовуються всі системні шрифти і звуки.


Однак елементи візуального і звукового оформлення — лише мала частина всіх можливостей Winaero Tweaker. Найбільш цікаві і значущі параметри знаходяться в розділі &171;Behavior&187; . Ви можете відключити перевірку диска на помилки при завантаженні Віндовс, якщо сесія була завершена некоректно, прибрати попередження системи безпеки для деяких файлів, вимкнути автоматичне оновлення драйверів, перезавантаження після інсталяції системних апдейтів і багато іншого. Описати абсолютно всі опції Winaero Tweaker не вийде, тому з повним списком ми радимо ознайомитися на офіційному сайті, перейшовши в розділ &171;Features&187; . Использование программы Winaero Tweaker для настройки Windows 10

У більшості випадків у вікні самого програмного забезпечення при виборі опції відображається принцип її дії, а також описуються параметри ОС, які при цьому будуть змінені. Ви обов'язково побачите, який ключ реєстру редагується або який з файлів видаляється. Це допоможе самостійно контролювати всі зміни Віндовс 10 і при необхідності відкочувати їх, створювати резервні копії об'єктів або виробляти ті ж маніпуляції вручну. Додатково на сайті Winaero Tweaker присутні різні рекомендації щодо виправлення популярних проблем за допомогою цього додатка. Ознайомтеся з ними, перейшовши за посиланням нижче, щоб розкрити для себе всі грані взаємодії з таким по.

Завантажити Winaero Tweaker

TweakNow PowerPack

TweakNow PowerPack — це ще одне масштабне програмне забезпечення, призначене для гнучкого налаштування Windows 10 та вимкнення деяких опцій, які за замовчуванням заблоковані розробниками. Інтерфейс програми розділений на тематичні вкладки. Переходьте по ним, щоб відшукати відповідні параметри і почати їх зміну. Найпростіші варіанти полягають у очищенні системи від сміттєвих файлів, перевірці реєстру на наявність помилок та керуванні браузерами, наприклад, видаленні історії або очищенні кешу. Завдяки TweakNow PowerPack ви можете переглядати список поточних процесів і контролювати його, налаштувати вимикання ОС за часом, оптимізувати оперативну пам'ять, прибрати програми автозавантаження і додати на робочий стіл різні значки, наприклад, одного з підключених приводів.

Использование программы TweakNow PowerPack для настройки Windows 10

Модифікаціями, пов'язаними із зовнішнім виглядом Віндовс, теж можна управляти за особистими уподобаннями користувача, звернувшись для цього до відповідної вкладці. Є в TweakNow PowerPack і вкладка, що дозволяє запустити засоби усунення неполадок. Перед запуском уважно ознайомтеся з принципом функціонування інструменту, щоб він точно допоміг впоратися з виниклою труднощами. Не забувайте про створення точок відновлення, якщо робите будь-які зміни, пов'язані з поведінкою ОС. У TweakNow PowerPack вкладка відповідає за це &171;Restore Backup&187; , де можна як створити точку відновлення, так і повернути комп'ютер до початкового стану. У TweakNow PowerPack відсутня Російська мова, а також програма поширюється платно, тому перед придбанням скачайте її пробну версію, щоб зрозуміти, чи підходить вона вам.

Завантажити TweakNow PowerPack

WinPurify

Функціональність WinPurify більше зосереджена на відключенні непотрібних опцій, присутніх в операційній системі. Деякі з них пов'язані зі збором конфіденційних даних, а інші відповідають за видалення візуальних ефектів або відключення автоматичної установки оновлень Windows. Всі параметри розділені на вкладки, а управління ними відбувається шляхом перемикання тумблерів. Назва кожного параметра якраз і позначає настройку, за відключення або активацію якої він відповідає, тому з розумінням пунктів в меню не повинно виникнути ніяких проблем.

Использование программы WinPurify для настройки Windows 10

На вкладці &171;Apps and Applications&187; керуйте стандартними програмами. Доступна ця опція через те, що багато таких утиліти просто не потрібні користувачеві, однак при цьому вони функціонують у фоновому режимі і навантажують систему. Окремої уваги в WinPurify заслуговує вкладка &171;Gaming&187;. у ній всього одна кнопка, при натисканні по якій активується ігровий режим. Це автоматично завершує непотрібні процеси і відключає появу спливаючих повідомлень. Не секрет, що автоматичне виконання подібних дій допоможе трохи розвантажити ОС від зайвих завдань і позбавити користувача від випадкових вильотів під час ігрового процесу. Для завантаження WinPurify безкоштовно з офіційного сайту перейдіть за наступним посиланням.

Завантажити WinPurify

Stardock Fences

Stardock Fences — це ще одне незвичайне програмне забезпечення, основна функціональність якого спрямована на Налаштування зовнішнього вигляду операційної системи та оптимізацію доступу до певних папок або ярликів. Завдяки цьому інструменту створюються різні блоки зі значками на робочому столі, їх можна переміщати в необхідне положення або, наприклад, додати ярлик, який відповідає за швидкий перехід до каталогу з об'єктами. Якщо є необхідність зробити так, щоб на робочому столі відображалося мінімальна кількість елементів, створіть для них різні групи і помістіть в окремий кут. Розвертайте їх тільки в разі потреби, щоб не витрачати час на використання опції пошуку або на переходи по різних директоріях через провідник.

Использование программы Stardock Fences для настройки Windows 10

У таких списках можуть зберігатися не тільки ярлики, а й інші каталоги або файли. Тоді вони будуть відображатися у вигляді таблиці, де присутня назва, розмір і тип файлу. Сортування елементів відбувається шляхом банального перетягування, що значно економить час на виконанні різних налаштувань. Для створення доступно необмежену кількість плиток з будь-якими елементами. Stardock Fences регулярно оновлюється, і всі нововведення описуються розробниками на сайті. Поширюється Stardock Fences платно, в деяких тарифних планах в пакет входять і інші рішення від цієї ж компанії, тому детально вивчайте їх перед придбанням.

Завантажити Stardock Fences

7+ Taskbar Tweaker

Назва 7+ Taskbar Tweaker вже говорить про те, що це рішення спрямоване на налаштування панелі завдань. Звичайно, в цілому з цим можна впоратися і без використання стороннього ПО, але в даному інструменті присутні незвичайні параметри, а їх організація виконана в більш зручному вигляді. Сортуйте за допомогою вбудованих опцій елементи за заданими параметрами, відзначаючи відповідні пункти меню маркером, налаштовуйте дію правого і середнього кліка миші, приховуйте або відображайте різні елементи, що входять в панель завдань.

Использование программы 7+ Taskbar Tweaker для настройки Windows 10

На жаль, більше функцій в 7+ Taskbar Tweaker немає, тому вона може не підійти деяким користувачам. Однак якщо ви зацікавлені саме в зміні панелі завдань, варто завантажити це програмне забезпечення і задіяти його для швидкого редагування необхідних параметрів. Всі елементи інтерфейсу розміщені в одному вікні, тому переходити в додаткові меню не доведеться. Однак потрібно розібратися з назвами пунктів настройки, оскільки російська Мова інтерфейсу відсутня. На веб-сайті розробника 7+ Taskbar Tweaker ви можете стежити за оновленнями та завантажувати як стабільну, так і бета-версію програми.

Завантажити 7 + Taskbar Tweaker

Customizer God

Останнє додаток нашого матеріалу теж націлене на настройку зовнішнього вигляду операційної системи Windows 10, і називається Customizer God. У цьому інструменті знаходяться не тільки самі стандартні параметри, відшукати які можна без будь-яких проблем через меню «Параметри» в Віндовс, тут є найрізноманітніші настройки, редагують навіть ключі реєстру і замінюють системні файли. Для цього через ліву панель вибирається розділ, наприклад, настройка іконок або системних звуків. Після цього ви побачите список існуючих елементів і зможете перейти до їх редагування.

Использование программы Customizer God для настройки Windows 10

У Customizer God є невеликий редактор, що дозволяє в швидкому режимі провести зміну кольору будь-якого вікна або замінити значок на той, який вже знаходиться на локальному сховищі. Хоч в даному програмному забезпеченні і відсутня Російська мова, розібратися з усіма пунктами меню зможе навіть початківець користувач, адже інтерфейс виконаний в інтуїтивно зрозумілому вигляді. На сайті розробника Customizer God крім цього софта ви знайдете і інші допоміжні рішення, що дозволяють спростити взаємодію з Віндовс 10 або налаштувати її поведінку під свої потреби.

Завантажити Customizer God

Крім вже представлених інструментів існує величезна кількість вузьконаправлених програм, які, наприклад, відключають стеження або забороняють автоматичне оновлення ОС. На нашому сайті є статті, в яких детально розповідається про такі рішення, тому якщо вам цікава дана тема, клікніть по наступних заголовках, щоб перейти до прочитання цих матеріалів.

Читайте також:
Програми для відключення стеження в Windows 10
Програми для налаштування мікрофона на Windows 10
Програми для відключення оновлень Windows 10
Програми для встановлення живих шпалер у Windows 10

більше статей на цю тему: