Програми для розширення диска C

AOMEI Partition Assistant

Перша програма для розширення диска C називається AOMEI Partition Assistant. Існує кілька причин того, чому вона стоїть на даному місці. Найважливіше & 8212; це ПО для некомерційного використання поширюється безкоштовно, а значить, після установки ви не відчуєте ніяких труднощів і зможете взаємодіяти з усіма функціями. Друга причина & 8212; широкий набір інструментів, які допоможуть користувачеві здійснити практично будь-які дії з розділами жорстких дисків. У AOMEI Partition Assistant навіть більше доступних для виконання операцій, ніж в стандартному засобі операційної системи по роботі з дисками, тому воно стане повноцінною його заміною.

Использование программы AOMEI Partition Assistant для расширения диска C

Що стосується безпосереднього розширення розділів жорсткого диска, включаючи системний c, то в AOMEI Partition Assistant це можна зробити буквально за кілька простих кроків. Ви відокремлюєте певну кількість гігабайт від іншого розділу, якщо це потрібно, потім вказуєте необхідний тому і розширюєте його за рахунок вільного простору. Залишається тільки застосувати зміни, щоб за одну обробку програма автоматично виконала всі завдання. З рештою функціональністю AOMEI Partition Assistant ми рекомендуємо ознайомитися в окремому огляді на нашому сайті за посиланням нижче.

Завантажити AOMEI Partition Assistant

MiniTool Partition Wizard

MiniTool Partition Wizard трохи схожа за функціональністю і зовнішнім виглядом на попереднього представника, проте вона володіє і своїми особливостями, що виділяють дане ПЗ серед інших подібних рішень. Почнемо з того, що цей інструмент теж поширюється безкоштовно для некомерційного використання, і в цій версії ви не знайдете будь-яких обмежень, пов'язаних з опціями. У ньому реалізовано все те, що може знадобитися звичайній людині при роботі з розділами вбудованого або зовнішнього накопичувача, відповідно, розширити або стиснути тому тут теж вийде без особливих труднощів.

Использование программы MiniTool Partition Wizard для расширения диска С

З особливостей, присутніх в MiniTool Partition Wizard, хотілося б відзначити модуль, що тестує поверхню диска на наявність помилок. Це дозволить виявити, чи спостерігаються якісь проблеми при читанні вмісту. Він знаходиться в розділі з іншими операціями, де ви знайдете і інструменти по відновленню розділів, завантажувача і перетворення MBR в GPT.

Завантажити MiniTool Partition Wizard

На нашому сайті є окрема інструкція по розширенню розділу жорсткого диска, де процес якраз і розглядається на прикладі MiniTool Partition Wizard. Якщо вас зацікавила ця процедура, але ви не знаєте, як вручну розширити дисковий простір, радимо ознайомитися з цим розгорнутим керівництвом, перейшовши за посиланням нижче.

Детальніше: Розширення тому за допомогою MiniTool Partition Wizard

Acronis Disk Director

Acronis Disk Director & 8212; одна з найвідоміших програм для управління жорсткими дисками, що володіє величезним набором різноманітних опцій. За допомогою даного рішення ви можете створювати логічні розділи, копіювати їх, переміщати, видаляти і, звичайно, розширювати дисковий простір. &171;перегляд файлів&187; дозволяє ознайомитися зі структурою жорсткого диска за допомогою вбудованого оглядача. Через Acronis Disk Director можна дефрагментувати HDD, оптимізуючи його роботу, а також виконувати перевірку на наявність різних помилок.

Использование программы Acronis Disk Director для расширения диска C

Основний недолік цього представника &8212; платне поширення, хоча цілком логічно, що розробники просять гроші за ПЗ такого рівня. На офіційному сайті для скачування доступна повністю русифікована пробна версія Acronis Disk Director для ознайомлення. У ній ви можете взаємодіяти з усіма присутніми функціями, але з одним обмеженням &8212; розмір розділів жорсткого диска, для яких будуть вноситися зміни, не повинен перевищувати 10 гігабайт. Втім, нічого не заважає вам виділити простір, створивши тому через системний засіб, щоб протестувати програму і вирішити, чи варто її купувати для постійного використання.

Завантажити Acronis Disk Director

У нас є стаття, присвячена розбору правил використання Acronis Disk Director. Цей матеріал буде вкрай корисний для початківців користувачів, які тільки приступили до знайомства зі сторонніми рішеннями такого рівня. Прочитати статтю можна, перейшовши за посиланням нижче.

Детальніше: як користуватися Acronis Disk Director

EaseUS Partition Master

Наступна тематична програма називається EASEUS Partition Master. У ній користувач знайде все те, про які ми вже говорили вище, в звичній реалізації. Якщо ви звернете увагу на скріншот нижче, то помітите, що навіть інтерфейс у цього рішення максимально схожий з попередніми аналогами. Одна з переваг EaseUS Partition Master &8212; наявність майстрів, що дозволяють в більш швидкому і простому режимі впоратися з різними завданнями. Однак відзначимо, що майстра, що спрощує розширення розділів HDD, на жаль, тут поки немає. Якщо вам знадобиться збільшити обсяг логічного тому з, ви можете стиснути інші розділи або використовувати вільний простір, вибравши відповідну опцію на лівій панелі.

Использование программы EaseUS Partition Master для расширения диска С

Додатково сам розділ доступний для переміщення в іншу область, наприклад, якщо в його поточному розташуванні були помічені биті пікселі або виникають якісь проблеми з читанням або записом файлів. Ще одна унікальна функція, наявна в EaseUS Partition Master, дозволяє створити завантажувальну флешку або диск, задавши для цього основні параметри. Це позбавить користувача від необхідності задіяти додаткове ПЗ, особливо в тих випадках, коли цей інструмент вже був придбаний і хочеться використовувати всі його можливості. Нижче ви знайдете посилання на завантаження пробної версії EASEUS Partition Master і детальні описи всіх його пунктів.

Завантажити EASEUS Partition Master

Eassos PartitionGuru

Початкове призначення Eassos PartitionGuru полягало у відображенні детальних відомостей про стан підключених носіїв, проте в подальшому розробники додали інші можливості, зробивши це рішення багатофункціональним. Серед цих самих функцій присутній і засіб зміни розміру обраного логічного тому. Відкриваючи майстра розширення, ви бачите, який простір доступний для використання, і вручну встановлюєте додатковий обсяг. При цьому на екрані відразу ж відображається перший і останній сектор, закріплений за цим розділом, що дозволить самостійно обійти биті фрагменти і інші неробочі області жорсткого диска.

Использование Eassos PartitionGuru для расширения диска С

Іноді процес розширення займає досить багато часу, особливо якщо разом з цим змінюється і розташування томи. Тоді на допомогу прийде корисна додаткова опція, присутня в Майстрі Eassos PartitionGuru. Вона дозволяє вибрати дію, яка автоматично виконається при закінченні операції. Так можна завершити сеанс в операційній системі, перезавантажити комп'ютер або відправити його в стан сну. На жаль, в Eassos PartitionGuru відсутня Російська мова, але це не завадить навіть починаючому користувачеві швидко розібратися з інтуїтивно зрозумілою реалізацією зовнішнього вигляду програми.

Завантажити Eassos PartitionGuru

Macrorit Disk Partition Expert

Macrorit Partition Expert Free Edition & 8212; це потужна безкоштовна програма для управління розділами жорстких дисків, яка дозволяє розширювати, створювати і форматувати їх, виправляти проблему нестачі дискового простору, а також коректно взаємодіяти як з типами MBR, так і GPT. Для домашнього використання це програмне забезпечення безкоштовно, а присутніх в цій збірці опцій цілком вистачить для того, щоб задовольнити потреби будь-якого користувача. Якщо ви раніше стикалися з софтом схожого типу, розібратися в інтерфейсі і управлінні цим інструментом не складе труднощів, адже розробники зробили його шаблонним.

Использование программы Macrorit Disk Partition Expert для расширения диска С

За управління розміром логічного тому відповідає вже знайома опція &171;Resize/Move Volume&187; . Вона одночасно здатна виконати завдання розширення, стиснення і переміщення на певну кількість секторів. При необхідності ви можете спочатку стиснути інший тому, щоб розширити системний диск С.додатково в безкоштовну версію входить інструмент для перевірки носія на помилки. Запустіть його, якщо сумніваєтеся в справності використовуваного пристрою. Назвати Macrorit Disk Partition Expert унікальною або незвичайною програмою не можна, адже тут тільки ті функції, які і так реалізовані в стандартній функціональності Windows, але просто загорнуті в іншу графічну оболонку. Однак не виключено, що це по зацікавить пласт користувачів, які будуть готові навіть придбати повну версію, заплативши необхідну суму.

Завантажити Macrorit Disk Partition Expert

Paragon Partition Manager

Paragon Partition Manager &8212; стандартне ПЗ для управління жорсткими дисками і SSD, що відрізняється від інших тільки інтерфейсом. В іншому ж тут точно такі ж інструменти, які можна використовувати як в інших сторонніх програмах, так і через вбудовану функціональність операційної системи. За розширення або стиснення розділу в Paragon Partition Manager відповідає майстер перерозподілу вільного простору. У ньому ви покроково виконуєте всі дії, слідуючи відобразилися на екрані інструкцій.

Использование программы Paragon Partition Manager для расширения диска C

Завдяки Paragon Partition Manager можна створити завантажувальну флешку або диск, наприклад, для подальшої установки операційної системи через ISO-образ. До таких допоміжних інструментів відноситься і можливість підключити віртуальний накопичувач. Це стане в нагоді при перенесенні даних під час використання VirtualBox або будь-який інший віртуальної машини. Головний мінус Paragon Partition Manager & 8212; платне поширення, адже навіть базовий набір опцій Ви отримуєте безкоштовно тільки для ознайомлення.

Завантажити Paragon Partition Manager

більше статей на цю тему: