Програми для перевірки флешки на обсяг пам'яті

Далеко не всі флешки володіють тим же об'ємом пам'яті, який заявлений виробником. Особливо це стосується неякісних пристроїв від невідомих виробників. Для перевірки реального показника існують спеціальні програми, що надають можливість діагностики зовнішніх накопичувачів.

H2testw

Варто почати з простої і надійної утиліти, призначеної для комплексної діагностики накопичувачів і виявлення &171;битих&187; осередків пам'яті. Протягом кілька секунд алгоритм ретельно проаналізує обраний пристрій і відобразить реальний обсяг пам'яті. Підтримується робота і з флешками (USB і SD), і з жорсткими дисками (HDD). Доступно тестування як окремих каталогів, так і пристрої цілком.

Интерфейс программы H2testw

Передбачено два режими перевірки: тільки обсяг або обсяг зі швидкістю запису і читання. У першому випадку утиліта не зачіпає файли на пристрої, а лише зчитує їх для перевірки. Інтерфейс доступний тільки англійською та німецькою мовами, а Завантажити додаток можна безкоштовно на сайті розробника, де також є безліч інших утиліт різної спрямованості.

Завантажте H2testw з офіційного веб-сайту

Читайте також: вирішення проблеми зі зменшенням обсягу флешки

Novabench

Novabench &8212; комплексне рішення для діагностики окремих компонентів комп'ютера, а саме центрального процесора, графічного адаптера, оперативної пам'яті і накопичувача. В якості останнього компонента для перевірки можуть виступати як жорсткі диски, так і зовнішні накопичувачі, включаючи флешки. Проводиться як індивідуальна перевірка окремих модулів, так і всієї системи в цілому. Найчастіше програма використовується для оцінки продуктивності, проте з її допомогою можна визначити реальний обсяг флеш-карти.

Запуск индивидуальных тестов для отдельных элементов системы в программе NovaBench

Всі результати зберігаються в окремій колонці із зазначенням часу і кількості набраних очок. Їх можна експортувати в окремий файл формату NBR, CSV або XML. За допомогою Novabench можна відкрити стандартний засіб Windows &171; відомості про систему&187; . Рішення є платним лише для комерційного використання, а домашня версія не вимагає оплати. З недоліків варто відзначити відсутність російськомовної локалізації, а також відсутність багатьох можливостей в безкоштовній версії.

Завантажити Novabench

Читайте також: дізнаємося справжню ємність флеш-накопичувача

Flash Memory Toolkit

Flash Memory Toolkit & 8212; це ціла бібліотека простих утиліт для діагностики флешок. Відразу після запуску і вибору відповідного пристрою вона відразу відображає докладні характеристики накопичувача в розділі &171;Info&187; . Крім цього, доступно ще шість інструментів: виявлення помилок при читанні або запису, безповоротне видалення файлів, відновлення випадково видалених об'єктів, резервне копіювання, низькорівневий аналіз для визначення швидкості роботи і файловий тест.

Окно программы Flash Memory Toolkit

Flash Memory Toolkit може використовуватися в якості постійного інструменту для роботи з флеш-картою. Він дозволяє постійно контролювати працездатність пристрою і виконувати деякі маніпуляції над ним. Варто відзначити зручний інтерфейс з інтуїтивним управлінням, розділений на дві частини: зліва розташовані інструменти, а праворуч робоча область. Російська мова не передбачений, а останнє оновлення виходило більше п'яти років тому. При цьому додаток є платним.

Завантажити Flash Memory Toolkit з офіційного сайту

Урок: не форматується флешка: способи вирішення проблеми

AxoFlashTest

Безкоштовна утиліта від незалежного розробника, що перевіряє працездатність і справжні ТЕХНІЧНІ характеристики флешок. У ній використовується унікальний алгоритм, який знижує час перевірки до декількох хвилин. Підтримуються будь-які накопичувачі, як внутрішні, так і зовнішні. Для роботи програми необхідно запустити його з правами адміністратора.

Интерфейс программы AxoFlashTest

AxoFlashTest має не захаращений інтерфейс і не містить зайвих функцій. Відразу після запуску він запропонує вибрати відповідне пристрій і почне його аналіз, після чого запропонує відновити оригінальний розмір, якщо флешка дійсно виявилася підробленою. Передбачено російськомовної меню, а на офіційному сайті представлена докладна інструкція по використанню утиліти.

Завантажте AxoFlashTest з офіційного веб-сайту

Читайте також: Програми для перевірки швидкості флешки

AIDA64

В кінці варто розглянути AIDA64 &8212; програму для часткової діагностики комп'ютера, що володіє безліччю аналітичних функцій. За допомогою цього рішення можна перевірити будь-які комплектуючі ПК, як апаратні, так і програмні. Передбачено як розділ з попередніми показниками, закладеними в пристрій розробником, так і розділ для тесту.

Интерфейс программы AIDA64

Функція &171; тест диска & 187; проводить зчитування інформації з обраного пристрою і визначає його реальні характеристики, включаючи швидкість і обсяг. Підтримуються жорсткі і оптичні диски, SSD, SD і USB-флешки. Таким чином, AIDA64 є зручною бібліотекою засобів діагностики, яка може стати в нагоді в будь-який момент. Присутній російськомовний інтерфейс. Програма є платною, а ознайомчий період становить 30 днів.

Завантажити AIDA64

Ми розглянули кілька ефективних рішень, що дозволяють дізнатися реальний обсяг флешки і зрозуміти, чи є вона підробленою. У більшості випадків підійдуть прості утиліти без додаткових функцій, проте деякі програми можуть стати в нагоді в безлічі інших ситуацій, тому варто завжди мати їх під рукою.

більше статей на цю тему: