Найпопулярніші аналоги Dreamweaver

Dreamweaver &8212; призначений для редагування сайтів. Його відносять до WYSIWYG-редакторам, які в процесі зміни елементів, показують результат в реальному часі. Це дуже зручно, коли йдеться про простоту використання, особливо початківцями творцями сайтів. У той же час подібні редактори створюють не дуже якісний код, який не підходить під стандарти. Але це не завжди відіграє велике значення, до того ж такі редактори постійно модернізують.

Одним з істотних недоліків Dreamweaver є його висока вартість, тому багато користувачів змушені звертатися до його аналогам. Давайте розглянемо, чи є у цієї програми гідний аналог.

Завантажити Dreamweaver

Аналоги Dreamweaver

KompoZer

Мабуть, найпопулярнішим після Dreamweaver є програма KompoZer. На відміну від свого головного конкурента вона безкоштовна і приваблює безліч користувачів. Даний редактор також відноситься до WYSIWYG. З його допомогою можна здійснювати редагування як в графічному режимі так і в програмному коді. Створений проект можна швидко експортувати за допомогою вбудованого FTP-клієнта.

Також має у своєму складі інструмент для редагування каскадних таблиць. Є деякі шаблони сторінок. В цілому по функціональності не особливо поступається Dreamweaver.

Логотип программы KompoZer

Завантажити KompoZer

Amaya

Даний HTML редактор абсолютно безкоштовний. Крім всіх функцій, про які говорилося вище, Amaya оснащений вбудованим браузером для перегляду відредагованих сторінок. Як на мене дуже зручна функція. Працює програма стабільно, без глюків. Так само як і всі, дозволяє вивантажувати файли по FTP.

Основний недолік &8212; відсутність підтримки Java. Останнім часом багато сайтів містять ці сценарії, напевно тому даний редактор в списках лідерів не числиться.

Логотип программы Amaya

Завантажити Amaya

З розглянутих програм-аналогів Dreamweaver, не можна сказати, що один краще іншого. Кожен об'єднує в собі різні функції, які підходять під виконання тих чи інших завдань. Тут вже кожен користувач вирішує сам яку Програму вибрати.

більше статей на цю тему: