збірник кращих комп'ютерних програм для малювання артів

Сучасний світ змінює все, і будь-яка людина може стати ким завгодно, навіть художником. Для того, щоб малювати, необов'язково працювати в якомусь спеціальному місці, досить просто мати на комп'ютері програми для малювання артів. У цій статті показані найбільш відомі з таких програм.

Будь-який графічний редактор можна назвати програмою для малювання артів, хоча не кожен з таких редактор здатний догодити вашим бажанням. Саме з цієї причини в цьому списку будуть найрізноманітніші програми з різним функціоналом. Найголовніше, що кожна з програм може стати як окремим інструментом в ваших руках, так і увійти в ваш набір, який ви можете використовувати по-різному.

Tux Paint

Главное окно Tux Paint для Программы для рисования артов

Цей графічний редактор не призначений для малювання артів. Точніше, він для цього не розроблявся. Коли його створювали, програмісти були натхнені дітьми, і тим, що саме в дитинстві ми стаємо тими, хто є зараз. Ця дитяча програма має музично супровід, безліч інструментів, але не дуже добре підходить для малювання якісних артів.

Завантажити Tux Paint

Artweaver

Главное окно Artweaver для Программы для рисования артов

Ця програма для створення артів дуже сильно схожа на Adobe Photoshop . У ній є все, що і в Фотошопі &8212; шари, корекції, ті ж інструменти. Але не всі інструменти доступні в безкоштовній версії, і це є важливим мінусом.

Завантажити Artweaver

ArtRage

Главное окно ArtRage для Программы для рисования артов

ArtRage є найбільш унікальною програмою в цьому збірнику. Справа в тому, що програма має в собі набір інструментів, який відмінно підходить для малювання не тільки олівцем, але і фарбами, як олійними, так і аквареллю. Причому, намальоване цими інструментами зображення дуже схоже на справжнє. Також в програмі є шари, стікери, трафарети і навіть калька. Основним плюсом є те, що кожен інструмент можна налаштувати і зберегти як окремий шаблон, тим самим, розширюючи можливості програми.

Завантажити ArtRage

Paint.NET

Главное окно Paint.Net для Программы для рисования артов

Якщо Artweaver була схожа на Фотошоп, то ця програма більше схожа на стандартний Paint з можливостями фотошопу. У ній є інструменти з Paint, шари, корекція, ефекти і навіть отримання зображення з камери або сканера. Плюс до всього цього, вона є повністю безкоштовною. Єдиний мінус в тому, що іноді вона працює значно повільніше з об'ємними зображеннями.

Завантажити Paint.NET

Inkscape

Главное окно Inkscape для Программы для рисования артов

Ця програма для малювання артів є досить потужним інструментом в руках досвідченого користувача. У ній дуже широкий функціонал і дуже багато можливостей. З можливостей найбільше виділяється перетворення растрового зображення в векторне. Також є інструменти для роботи з шарами, текстом і контурами.

Завантажити Inkscape

GIMP

Главное окно GIMP для Программы для рисования артов

Цей графічний редактор є ще однією копією Adobe Photoshop, але в ньому є кілька відмінностей. Правда, ці відмінності, скоріше, поверхневі. Тут теж є робота з шарами, корекція зображення і фільтри, але є і трансформування зображення, причому, доступ до нього здійснюється досить легко.

Завантажити GIMP

Paint Tool Sai

Главное окно Paint Tool Sai для Программы для рисования артов

Величезна кількість різноманітних налаштувань інструментів дозволяють створити практично новий інструмент, що є плюсом програми. Плюс до цього, можна налаштовувати безпосередньо панель з інструментами. Але, на жаль, все це доступно лише один день, а потім доведеться платити.

Завантажити Paint Tool Sai

У наш сучасний час необов'язково вміти малювати, щоб створити арт, досить просто володіти однією з програм, представлених в цьому списку. У них у всіх одна спільна мета, але практично кожна з них підходить до цієї мети по-різному, однак, за допомогою цих програм можна створити по-справжньому красивий і унікальний арт. А яким софтом для створення артів користуєтеся ви?

більше статей на цю тему: