Norton Internet Security 22.12.0.104

Norton Internet Security &8212; досить відома антивірусний захист від компанії Symantec. Основний упор в ній був зроблений на активних користувачів Інтернету. Захищає комп'ютер від усіх видів шкідливих програм. Має 5-ти рівневий захист. Norton веде активну боротьбу з різними вірусами, шпигунськими програмами, зберігає в безпеці особисті дані.

Спочатку розробниками було створено кілька продуктів для захисту, які відрізнялися один від одного за функціями. На даний момент всі продукти об'єднали в один комплексний антивірус &8212; Norton Internet Security. Доступний він в трьох версіях: Standart (захист одного пристрою), Deluxe (Захист до 5 пристроїв) і Premium (Захист до 10 пристроїв). Всі версії містять однаковий набір основних функцій. У версії Deluxe і Premium включені додаткові можливості. Для ознайомлення з антивірусом, компанія надала користувачам безкоштовну версію продукту на 30 днів. Її ми і будемо розглядати в цій статті.

Розділ Безпека

Як і більшість антивірусних програм, Norton Internet Security має три основні типи перевірок.
Вибираючи режим швидкої перевірки, Нортон перевіряє найбільш вразливі місця в системі, а також область автозавантаження. Час такої перевірки до 5 хвилин. При першому запуску програми все ж рекомендується робити Повне сканування комп'ютера.

Быстрое сканирование в программе Norton Internet Security

У режимі повної перевірки сканується вся система, включаючи приховані і архівні файли. У цьому режимі перевірка буде проходити довше. З тим розрахунком, що Нортон дає досить сильне навантаження на процесор, краще перевіряти систему з вечора.

Полное сканирование в программе Norton Internet Security

Антивірус можна налаштувати таким чином, щоб по завершенні сканування, комп'ютер наприклад вимкнувся або перейшов в сплячий режим. Ці параметри можна задати в нижній частині вікна перевірки.

Выбор действия по завершению сканирования в программе Norton Internet Security

За замовчуванням, Нортон антивірус містить набір оптимальних завдань для проведення сканування, але користувач може створювати свої власні, які потім можна буде запускати як вибірково, так і всі разом. Створити таке завдання можна в режимі & 171; Вибіркова перевірка & 187; .

Выборочное сканирование в программе Norton Internet Security

Крім цих функцій, в Нортон вбудований спеціальний майстер &8212; Norton Power Eraser, що дозволяє відшукати шкідливі програми, які ховаються в системі. Перед початком перевірки, виробники сповіщають, що це досить агресивний захисник, який може завдати шкоди деяким, цілком нешкідливим програмами.

Norton Power Eraser в программе Norton Internet Security

В Нортон, є ще один корисний вбудований майстер &8212; Norton Insight. Він дозволяє сканувати системні процеси і показувати наскільки вони безпечні. Захисник оснащений вбудованим фільтром, щоб сканувалися не всі об'єкти, а тільки задані користувачем.

Norton Insight в программе Norton Internet Security

Ще одна фішка програми &8212; це можливість вивести звіт про стан своєї системи. Якщо виявляються різні неполадки, Нортон пропонує зробити виправлення. Таку інформацію можна отримати у вкладці & 171; діагностичні звіти & 187; . Я думаю досвідченим користувачам буде цікаво заглянути в даний розділ.

Диагностический отчет в программе Norton Internet Security

Оновлення LiveUpdate

У цьому розділі зібрана вся інформація, яка стосується оновлення програми. При запуску функції, Norton Internet Security автоматично перевіряє систему на наявність оновлень, завантажує і встановлює їх.

Обновление в программе Norton Internet Security

Журнал антивірусу

У цьому журналі можна переглянути різні події, які відбувалися в програмі. Наприклад відфільтрувати події і залишити тільки, ті, де до виявлених об'єктів не було застосовано ніяких дій.

Журнал безопасности в программе Norton Internet Security

Розділ Додатково

У Нортоні передбачена можливість відключення деяких елементів захисту, якщо клієнт в них не потребує.

Раздел дополнительно в программе Norton Internet Security

Ідентифікаційні дані

Мало хто з користувачів замислюється про правильний підбір пароля. А все таки, це дуже важливо. Категорично не рекомендується вводити прості Ключі. Для того, щоб спростити завдання підбору пароля, в програмі Norton Internet Security створено Доповнення &171;Генератор паролів&187; . Зберігати створені Ключі найкраще в захищеному хмарному сховищі, тоді ніяка хакерська атака вашими даними не страшна.

Генератор паролей в программе Norton Internet Security

Ще одна суттєва відмінність Нортон Сек'юріті від інших антивірусних програм &8212; це наявність власного, безпечного хмарного сховища. Призначено воно для проведення платежів в мережі Інтернет. Зберігає в собі дані банківських карт, адреси і паролі, автоматично заповнює різні форми. Має окрему функцію для перегляду статистики по використанню сховища. Правда доступна вона тільки в найдорожчій Premium версії продукту. Даний компонент незамінний при регулярних покупках через Інтернет.

Вход в хранилище в программе Norton Internet Security

До речі, якщо місце в сховищі закінчується, його можна розширити за додаткову плату.

Покупка дополнительного места в программе Norton Internet Security

Резервне копіювання

Досить часто, після видалення шкідливої програми, система починає давати збої. На цей випадок в Нортоні передбачена функція резервного копіювання. Тут можна створювати набір даних за замовчуванням або вказати свій власний. У разі видалення важливого файлу, можна повернутися в початковий стан легко відновившись з резервної копії.

Создание резервной копии в программе  Norton Internet Security

Швидкодія

Для прискорення роботи комп'ютера, після вірусної атаки, не завадить скористатися інструментом &171; оптимізація диска & 187; . Запустивши таку перевірку можна переглянути, чи потребує система оптимізації. За результатами сканування можна зробити деякі виправлення.

Оптимизация диска в программе Norton Internet Security

Розділ очищення, дозволяє швидко позбутися від тимчасових файлів на комп'ютері і в браузері.

Функция очистка в программе Norton Internet Security

Для зручності користувача, можна переглянути системний журнал автозавантаження. Він відображає всі програми, які запускаються автоматично, при старті Віндовс. Прибравши деякі непотрібні програми зі списку, можна прискорити швидкість завантаження системи.

Журнал автозагрузки в программе Norton Internet Security

До речі, якщо комусь зручно дивитися статистику за графіком, то в Norton передбачена така функція.

Графики в программе  в программе Norton Internet Security

Розділ більше Нортон

Тут користувачеві буде запропоновано підключити додаткові пристрої, для того, щоб вони теж були надійно захищені. Підключати можна як інші комп'ютери, так і Планшети і мобільні телефони. Єдине обмеження &8212; це кількість пристроїв залежно від тарифного плану.

Добавление устройства в программе Norton Internet Security

На цьому мабуть все. Зробивши Огляд програми Norton Internet Security можна сказати, що це дійсно багатофункціональна, ефективний захист комп'ютера та інших пристроїв. Трохи засмучує швидкість роботи. За рахунок того, що Нортон витрачає занадто багато ресурсів, комп'ютер повільніше вантажиться і періодично підвисає.

Переваги програми

  • Безкоштовна версія;
  • Наявність російської мови;
  • Зрозумілий інтерфейс;
  • Багато додаткових корисних функцій;
  • Ефективно ловить шкідливі програми.

Недоліки програми

  • Досить висока ціна ліцензії;
  • Вимагає під роботу багато ресурсів.

Завантажте пробну версію Norton Internet Security

Завантажте останню версію Deluxe з офіційного веб-сайту
Завантажте останню версію Premium з офіційного веб-сайту

подібні програми та статті:

Norton Internet Security

Рейтинг: 3.91 від 5 ( 11 голосів)
Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
Категорія: антивіруси для Windows
вартість: 45 $
Розмір: 123 MB
мова: Російська
версія: 22.12.0.104
Norton Internet Security-ефективна програма для захисту персонального комп'ютера від всіляких вірусів і шкідливого програмного забезпечення.