Comodo Internet Security 10.2.0.6526

Операційна система Windows, як відомо, дуже популярна. Саме завдяки цьому у нас є просто величезний вибір софта самого різного роду. Ось тільки цією ж популярністю користуються і зловмисники, які поширюють віруси, черв'яки, банери і тому подібну гидоту. Але і у цього є наслідок &8212; ціла армія антивірусів і фаєрволів. Одні з них коштують чималі гроші, інші, як герой цієї статті, абсолютно безкоштовні.

Comodo Internet Security розроблена американською компанією і включає в себе не тільки антивірус, але і фаєрвол, проактивний захист і пісочницю. Кожну з цих функцій ми трохи пізніше розберемо. Але для початку хотілося б запевнити, що, незважаючи на вільне поширення, CIS володіє цілком гідним рівнем захисту. Згідно з незалежними тестами, Ця програма виявляє 98,9% (з 23 000) шкідливих файлів. Результат, звичайно, не блискучий, але для безкоштовного антивіруса дуже навіть нічого.

Антивірус

антивирус в CIS

Антивірусний захист є базою для роботи всієї програми. Вона включає в себе перевірку вже знаходяться на комп'ютері або знімних пристроях файлів. Як і в більшості інших антивірусів, тут є пара шаблонів, призначених для швидкого і повного сканування комп'ютера.

Однак, варто відзначити, що при необхідності можна створити і свої власні види сканування. Можна вибрати певні файли або папки, налаштувати параметри перевірки (розпакування стиснених файлів, пропуск файлів більше заданого розміру, пріоритет сканування, автоматична дія при виявленні загрози і деякі інші) і налаштувати графік для автоматичного запуску перевірки.

антивирус 2  в CIS

Також є загальні настройки антивіруса, за допомогою яких можна встановити час показу сповіщень, задати максимальний розмір файлу і налаштувати пріоритет перевірки по відношенню до призначених для користувача завданням. Зрозуміло, деякі файли, в цілях безпеки, краще приховати від&171; очей & 187; антивіруса. Зробити це можна додавши потрібні папки і конкретні файли в виключення.

Фаєрволл

firewall  в CIS

Для тих хто не в курсі, Firewall &8212; це комплекс засобів, які фільтрують вхідний і вихідний трафік з метою захисту. Простіше кажучи, це така штука, яка дозволяє вам не нахапати всякої гидоти, поки Ви бродите по мережі. У СНД є кілька режимів роботи фаєрволла. Найвідданіший з них &8212;&171; режим навчання &187;, найжорсткіший &8212;&171; повне блокування & 187;. Варто відзначити, що режим роботи залежить і від того, до якої мережі ви підключені. Будинки, наприклад, захист мінімальна ,в громадському місці & 8212; максимальна.

firewall 2  в CIS

Як і у випадку з попереднім розділом, тут можна налаштувати власні правила. Ви встановлюєте протокол обміну даними, напрямок дії (прийняття, відправка або обидва), а також дію програми при виявленні активності.

&171;Пісочниця&187;

песочница  в CIS

А ось і функція, яка відсутня у багатьох конкурентів. Суть так званого Sandbox в тому, щоб ізолювати підозрілу програму від самої системи, щоб не завдати їй шкоди. Потенційно небезпечний софт обчислюється за допомогою HIPS &8212; проактивного захисту, яка аналізує програмні дії. При підозрілих діях цей процес може автоматично або вручну бути поміщений в пісочницю.

Також варто відзначити наявність &171;віртуального робочого столу&187;, в якому можна запускати не одне, а відразу кілька програм. На жаль, захист там така, що навіть зробити скріншот не вдалося, так що доведеться вам повірити на слово.

Інші функції

Зрозуміло, на трьох перерахованих вище функціях інструментарій Comodo Internet Security не закінчується, проте детально розповідати про все інше особливо нічого, тому просто наведемо перелік з короткими поясненнями.
* ігровий режим & 8212; дозволяє приховувати сповіщення під час роботи повноекранних програм, щоб менше відволікати вас від відпочинку.
* &171;хмарна&187; перевірка &8212; відправляє підозрілі файли, відсутні в антивірусній базі, на перевірку на сервера Comodo.
* створення диска аварійного очищення &8212; знадобиться при перевірці іншого комп'ютера, особливо зараженого вірусами.

Гідності

* безкоштовність
* безліч функції
* багато налаштувань

Недоліки

* Хороший, але не максимальний рівень захисту

Висновок

Отже, Comodo Internet Security &8212; хороший антивірус і фаєрволл, що включає кілька корисних додаткових функцій. На жаль, назвати цю програму кращої, серед безкоштовних антивірусів не можна. Проте, звернути на неї увагу і протестувати самому все ж варто.

Завантажити Comodo Internet Security

Завантажити останню версію програми

подібні програми та статті:

Comodo Internet Security

Рейтинг: 4.85 від 5 ( 13 голосів)
Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
Категорія: антивіруси для Windows
вартість: безкоштовно
Розмір: 170 MB
мова: Російська
версія: 10.2.0.6526
Comodo Internet Security - безкоштовний інструмент для забезпечення комплексного захисту комп'ютера. Виявляє і видаляє віруси, трояни, черв'яки, запобігає хакерські атаки.