ESET NOD32 Antivirus 11.1.54.0

Віруси неабияк псують життя користувачам. Проникаючи в комп'ютер вони викликають різні неполадки. Якщо їх вчасно не знешкодити, то система може взагалі перестати працювати. Для того, щоб цього не відбувалося, комп'ютеру потрібен надійний захист. Одним з найбільш популярних комплексних антивірусів є ESET NOD 32, до складу якого входять чимало компонентів багаторівневого захисту.

Програма дозволяє убезпечити комп'ютер від усіх видів загроз, які проникають в систему: з Інтернету, в електронних листах і зі знімних носіїв. Забезпечує збереження особистих даних при здійсненні онлайн-платежів. Підтримує хмарні технології. Розглянемо основні можливості цього продукту.

Перевірка комп'ютера на віруси

ESET NOD 32 здійснює сканування системи в трьох режимах:

 • Сканування всіх локальних дисків;
 • Вибіркове сканування;
 • Сканування знімних накопичувачів.
 • Режим швидкої перевірки відсутній.

  Сканирование в программе Нод 32

  Файловий антивірус

  Даний компонент захисту постійно спостерігає за всіма файлами, які знаходяться в комп'ютері. Якщо якісь з них починають вести підозрілу активність, то користувач відразу оповіщається про це.

  Файловый антивирус в программе Нод 32

  HIPS

  Ця функція дозволяє вести контроль за всіма програмами встановленими на комп'ютері. Її основне призначення & 8212; захист системи від всіляких вторгнень. Теоретично дуже корисна функція, хоча багато користувачів заявляють про її неефективність. Якщо ж HIPS працює в інтерактивному режимі, тоді антивірус проявляє підвищену увагу до всіх програм, що дуже уповільнює роботу за комп'ютером.

  HIPS в программе Нод 32

  Консоль пристроїв

  За допомогою цієї функції можна забороняти доступ до різних пристроїв. Це можуть бути диски, USB-накопичувачі та інші. У попередніх Налаштуваннях ця функція відключена.

  Консоль устройств в программе Нод 32

  Ігровий режим

  Включення даної функції дозволяє знизити навантаження на процесор. Це досягається за рахунок блокування спливаючих вікон, відключення запланованих завдань, в тому числі і оновлень.

  Игровой режим в программе НОД 32

  Захист доступу до Інтернету

  Не дозволяє користувачеві переходити на сайти зі шкідливим вмістом. При спробі відвідування, доступ на сторінку моментально блокується. У програмі є величезна база таких ресурсів.

  Защита доступа в интернет в программе НОД 32

  Захист поштового клієнта

  Вбудований сканер Електронної Пошти постійно здійснює контроль над вхідними та вихідними листами. Якщо Пошта заражена, то користувач не зможе нічого завантажити або перейти по небезпечній посиланням.

  Защита почтового клиента в программе НОД 32

  Захист від фішингу

  Зараз в Інтернеті з'явилася нереальна кількість сайтів-шахраїв, головна мета заволодіти грошовими коштами користувача. Убезпечити себе від них можна включивши даних вид захисту.

  Защита от фишинга в программе НОД 32

  Планувальник

  Цей інструмент дозволяє налаштувати сканування комп'ютера за розкладом. Дуже зручно, коли користувач постійно зайнятий і забуває проводити таку перевірку.

  Планировщик в программе НОД 32

  Перевірка файлу в лабораторії

  Часто буває, що антивірус пізнає деякі потрібні об'єкти як шкідливі, тоді вони відправляються в лабораторію для глибокого аналізу. При необхідності користувач може відсилати будь-який файл, який викликає підозру.

  Отправка файла в лабораторию в программе НОД 32

  Оновлення

  Програма налаштована таким чином, що Оновлення відбуваються автоматично. Якщо користувачеві необхідно це зробити раніше, можна скористатися ручним режимом.

  Обновление в программе НОД 32

  Запущені процеси

  Це вбудований засіб на основі LiveGrid, сканує всі процеси запущені на комп'ютері і виводить інформацію про їх репутації.

  Запущенные процессы в программе НОД 32

  Статистика

  За допомогою цього інструменту можна ознайомиться з результатами роботи програми. У списку видно скільки об'єктів було виявлено в кількісному і процентному значеннях. При необхідності їх можна обнулити.

  Статистика в программе НОД 32

  ESET SysRescue Live

  Завдяки цьому інструменту можна створювати завантажувальний антивірусний диск і запускати програму незалежно від операційної системи.

  ESET SysRescue Live в программе НОД 32

  SysInspector

  Зібрати докладні відомості про неполадки в системі можна за допомогою додаткового сервісу &8212; SysInspector. Вся інформація генерується в зручний звіт і дозволяє повернутися до нього в будь-який час.

  SysInspector в программе НОД 32

  ESET NOD 32 один з моїх улюблених антивірусних програм. Він знаходить небезпечні файли, які не змогли знайти попередні захисники, перевірено на особистому досвіді. Крім цього, програма має чималу кількість функцій, що дозволяє по максимуму убезпечити свою систему.

  Гідності

 • Має пробний період з необмеженими функціями;
 • Підтримує російський інтерфейс;
 • Містить додаткові корисні інструменти;
 • Простий у використанні;
 • Ефективний.
 • Недоліки

 • Відсутність повністю безкоштовної версії.
 • Завантажте пробну версію ESET NOD32

  Завантажити останню версію програми з офіційного сайту

  подібні програми та статті:

  ESET NOD32 Antivirus

  Рейтинг: 4 від 5 ( 14 голосів)
  Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
  Категорія: антивіруси для Windows
  вартість: 17 $
  Розмір: 93 MB
  мова: Російська
  версія: 11.1.54.0
  NOD32 - це популярний і досить надійний антивірус, що забезпечує якісну і ефективний захист ПК.