Kaspersky Internet Security 19.0.0.1088 RC

kaspersky internet security logo
Сьогодні жоден користувач Windows не може обійтися без антивіруса. Адже кожен день всілякі зловмисники намагаються отримати доступ до особистих даних або ж просто нашкодити звичайним користувачам. І творцям антивірусів доводиться теж кожен день удосконалити свої продукти так, щоб вони могли перемогти абсолютно всі можливі загрози.

Одним з кращих на сьогоднішній день антивірусів є Kaspersky Internet Security . Це дійсно потужна зброя проти вірусів! Протягом багатьох років Касперський Інтернет Сек'юріті тримає за собою звання справжнього важкоатлета у війні з ними. Жоден інший антивірус не може зрівнятися з ним у тому, як він бореться з усілякими загрозами. Так, сьогодні існує і Avast Free Antivirus , і Nod32, і AVG , і багато інших антивірусів. Але скориставшись Kaspersky Internet Security один раз, користувачі зазвичай не хочуть переходити на щось інше. І все завдяки дійсно надійному захисту, яку забезпечують передові технології в боротьбі з вірусними загрозами.

Захист у реальному часі

Касперський Інтернет Сек'юріті моментально перевіряє всі файли, програми і сайти в Інтернеті, на які заходить Користувач. У разі виникнення будь-якої загрози відразу ж з'являється повідомлення про наявність загрози, а також шляхи її вирішення. Так заражений файл може бути видалений, вилікуваний або поміщений на карантин.

сообщение об угрозе в Kaspersky Internet Security

Якщо ж користувач заходить на сайт, який представляє собою загрозу і містить вірусні програми, Kaspersky Internet Security прямо у вікні браузера повідомляє йому про це. В такому випадку людина просто не зможе зайти на сайт, адже програма його заблокує. Варто сказати, що помилкові визначення сайтів як шкідливих трапляються вкрай рідко.

Результати постійного моніторингу програм і мережі можна побачити, якщо натиснути на кнопку «Додаткові інструменти» в головному вікні програми. Тут на діаграмах можна бачити завантаженість пам'яті і процесора, а також обсяг прийнятої і відправленої в мережу інформації. Також тут відображається загальний звіт про роботу Касперський Інтернет Сек'юріті – скільки загроз було нейтралізовано, скільки мережевих атак і програм заблоковано за обраний проміжок часу.

отчеты от Kaspersky Internet Security

Захист від фішингу

Інтернет-шахраї, які створюють підроблені сайти для того, щоб людина вводила там свої особисті дані, в тому числі платіжну інформацію, не є проблемою для Kaspersky Internet Security. Цей антивірус давно славиться своєю системою анти-фішингу, яка не дозволить людині перейти на підроблений сайт і залишити де-небудь свої дані. У Касперський Інтернет Сек'юріті є свої унікальні критерії, за якими програма може дізнатися фішинговий сайт або фішингову атаку, а також бази таких сайтів.

сообщение о фишинговом веб-сайте от Kaspersky Internet Security

Батьківський контроль

У Kaspersky Internet Security є дуже корисна система захисту для батьків, чиї діти теж користуються їх комп'ютером. Потрапити в цю систему можна з основного вікна програми. Вона захищається паролем, який вводять батьки при першому запуску батьківського контролю.

родительский контроль в Kaspersky Internet Security

Ця система дозволяє заблокувати доступ до будь-яких програм на певний час або ж дозволити комп'ютеру бути включеним тільки протягом якогось часу, наприклад, однієї години. Також батьки можуть зробити так, щоб комп'ютер робив перерви в якісь проміжки часу, наприклад, кожну годину. Ці параметри доступні окремо для робочих днів і окремо для вихідних.

вкладка компьютер в родительском контроле от Kaspersky Internet Security

Всі вищеописані функції доступні у вкладці «Комп'ютер» системи батьківського контролю. У вкладці "програми" можна обмежити запуск ігор і програм для користувачів, вік яких молодше 18 років. Там же можна налаштувати різні категорії програм, кожна з яких буде запускатися тільки для певних користувачів.

вкладка программы в родительском контроле от Kaspersky Internet Security

У вкладці «Інтернет» можна обмежити доступ в інтернет до якогось певного значення. Наприклад, інтернет буде доступний тільки протягом однієї години в день. Також можна обмежити відвідування сайтів для дорослих, сайтів, які містять сцени насильства та інший контент, який не потрібен дітям і взагалі всім людям без психічних відхилень. Тут є функція безпечного пошуку, яка не дасть користувачеві знайти інформацію з цим самим контентом.

вкладка интернет в родительском контроле от Kaspersky Internet Security

Вкладка «спілкування» дозволяє заборонити зв'язок з конкретними контактами з соціальних мереж. Поки що сюди можна додати контакти з Facebook, Twitter і MySpace.

вкладка общение в родительском контроле от Kaspersky Internet Security

Нарешті, у вкладці «контроль вмісту» батьки можуть налаштувати справжню стеження за своєю дитиною. Так вони зможуть знати, які слова він найчастіше вживає в спілкуванні з іншими людьми і в пошукових запитах. Також вони можуть заборонити передачу всього, що стосується особистої інформації, третім особам. Тут мова йде про банківські рахунки, адреси і тому подібних даних. Працює це дуже просто-якщо дитина пише в повідомлення кому-небудь, наприклад, номер батьківської банківської карти, він автоматично стирається.

вкладка контроль содержимого в родительском контроле от Kaspersky Internet Security

Здійснення безпечних платежів

У Касперський Інтернет Сек'юріті є дуже ефективна система здійснення безпечних платежів. Працює вона в теорії просто, не для зловмисників перехоплення особистих даних стає непосильним завданням. Коли користувач здійснює платіж, його платіжна інформація на деякий час потрапляє в буфер обміну. Тут і починає свою роботу система Kaspersky Internet Security-вона додатково шифрує всю інформацію в буфері.

Якщо більш детально, система безпечних платежів робить практично неможливим здійснення знімків під час передачі даних. Саме такий прийом і використовують зловмисники для доступу до особистих даних, які знаходяться в буфері – просто фотографують екран за допомогою програмних засобів. Але поєднання гіпервізора, DirectX® і OpenGL робить цю процедуру практично неможливою.

Ця система запускається автоматично. А при відкритті сайту платіжної системи користувач побачить повідомлення з пропозицією відкрити сайт в так званому захищеному браузері, тобто із застосуванням цієї самої системи безпечних платежів. Натиснувши на відповідну кнопку, користувач почне роботу системи від Касперський Інтернет Сек'юріті.

предложение открыть окно в защищенном браузере от Kaspersky Internet Security

Захист приватності

Зараз також поширеними є невеликі програми, які потрапляють на комп'ютер звичайного користувача і починають збирати всю інформацію про нього, в тому числі і платіжні дані. Також зловмисники намагаються отримати доступ до веб-камери, щоб дізнатися більше інформації про свою жертву. Так ось, функція "захист приватності" в Kaspersky Internet Security не дасть їм це зробити.

защита приватности в Kaspersky Internet Security

А щоб у них не було жодного шансу зробити свої злі діяння, програма також може видалити дані журналів, cookies, історію команд і всю ту інформацію, з якої можна взяти особисті дані.

Щоб потрапити в це меню, потрібно натиснути кнопку «Додаткові функції» в головному вікні програми.

кнопка дополнительные инструменты в Kaspersky Internet Security

Режим безпечних програм

У тому ж меню додаткових функцій доступний режим безпечних програм. Якщо його включити, то на комп'ютері будуть запускатися тільки ті програми, які числяться в базі «Лабораторії Касперського» як ті, яким можна довіряти.

режим безопасных программ в Kaspersky Internet Security

Захист на всіх пристроях

За допомогою авторизації в My Kaspersky можна забезпечити захист на смартфоні, планшеті і нетбуці. Причому всім цим можна буде управляти через Інтернет за допомогою віддаленого доступу. Ця функція доступна після переходу на вкладку «Керування в Інтернеті» у списку додаткових функцій.

управление в интернете в Kaspersky Internet Security

Авторизація в My Kaspersky також дозволить отримувати максимально швидку допомогу від служби підтримки і отримувати спеціальні пропозиції від «Лабораторії Касперського».

Захист від хмари

Дана технологія дозволяє користувачам заносити інформацію про появу нових загроз в хмару, щоб інші могли швидше з нею справлятися. Вся інформація про виникаючі загрози і віруси відразу ж потрапляє в хмарне сховище, перевіряється на наявність інформації про неї і заноситься в базу. Такий підхід дозволяє оновлювати базу вірусів в режимі онлайн, тобто моментально. Без захисту з хмари бази даних вірусів оновлювалися б вручну, що дозволяло б новим вірусам вражати комп'ютер без відома антивіруса.

защита из облака в Kaspersky Internet Security

Також у хмарі є інформація про веб-сайти. Це працює дуже просто-людина заходить на сайт і, якщо він безпечний (не виникло ніяких загроз, на комп'ютер не потрапив вірус і так далі), то записується базу як такий, якому можна довіряти. В іншому випадку він записується в базу як не довірчий і, коли інший користувач Kaspersky Internet Security зайде на нього, він побачить повідомлення про небезпеку даного сайту.

Пошук вразливостей системи

Частина програми Касперський Інтернет Сек'юріті дозволяє перевірити систему на уразливості. Під час перевірки будуть перевірятися абсолютно всі файли. Програми буде шукати фрагменти коду, які є незахищеними і через які зловмисники можуть отримати доступ до даних або вірус може потрапити на комп'ютер. Цей код буде додатково захищений або файл буде видалено, якщо він не потрібен.

поиск уязвимостей в Kaspersky Internet Security

Відновлення після зараження

Після того, як комп'ютер був підданий вірусній атаці, Kaspersky Internet Security може виконати перевірку пошкоджень, які завдав вірус, і виправити їх. Деякі файли доведеться видалити, але в більшості випадків буде застосована спеціальна система, яка дозволяє відновлювати пошкоджені файли, звертаючись до їх минулим версіями, записаним в системі.

восстановление после заражения в Kaspersky Internet Security

Підтримка

Будь-який користувач може отримати допомогу від оператора «Лабораторії Касперського» або ж прочитати про свою проблему в базі даних. Для цього достатньо натиснути на іконку підтримки в головному вікні програми. Там же можна прочитати рекомендації по налаштуванню програми і поспілкуватися з іншими користувачами на форумі.

поддержка в Kaspersky Internet Security

Можливість налаштування

У вікні налаштувань Касперський Інтернет Сек'юріті можна не тільки поміняти пароль і відключити якісь функції Програми, а й запустити режим енергозбереження або іншими шляхами домогтися меншого споживання ресурсів комп'ютера. Наприклад, можна зробити так, щоб при запуску комп'ютера запускалися тільки найважливіші частини Kaspersky Internet Security, а не всі відразу. Такий підхід дозволить поступово задіяти ресурси комп'ютера, а не відразу надавати на систему занадто велике навантаження.

настройки от Kaspersky Internet Security

Ще один цікавий підхід полягає у виконанні основних завдань програми під час простою комп'ютера. Це означає, що коли користувач буде працювати з великою кількістю інших програм, в Касперський Інтернет Сек'юріті буде працювати тільки захист в реальному часі. Все інше буде відключено і оновлення запускатися не буде. Все це можна налаштувати, якщо натиснути на піктограму налаштувань.

Переваги

  1. Дуже потужний захист від всіляких видів вірусів і шпигунів.
  2. Велика кількість додаткових функцій, таких як здійснення безпечних платежів і батьківський контроль.
  3. Широкі можливості для налаштування.
  4. Російська мова.
  5. Підтримка клієнтів працює добре.

Недоліки

  1. Незважаючи на застосування різних підходів для того, щоб зменшити навантаження на комп'ютер, на слабких машинах Kaspersky Internet Security все-таки дуже сильно гальмує роботу всієї системи.

Сьогодні Касперський Інтернет Сек'юріті по праву можна назвати дуже серйозною загрозою для зловмисників. Це справжнісінький воїн в боротьбі з вірусами, який всіма можливими засобами буде по-справжньому битися з усілякими загрозами безпеки того чи іншого комп'ютера. Ліцензія у Kaspersky Internet Security платна, але за такий широкий функціонал і дійсно якісний захист від вірусів можна і заплатити. Тому якщо для вас важлива надійність, вибирайте Касперський Інтернет Сек'юріті.

Завантажити пробну версію програми Касперський Інтернет Сек'юріті

Завантажити останню версію програми з офіційного сайту

подібні програми та статті:

Kaspersky Internet Security

Рейтинг: 4.13 від 5 ( 8 голосів)
Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
Категорія: антивіруси для Windows
вартість: 8 $
Розмір: 2 MB
мова: Російська
версія: 19.0.0.1088 RC
Kaspersky Internet Security - комплексне програмне рішення, що забезпечує ефективний захист комп'ютера, даних на ньому і особистої інформації користувача.