для чого потрібна програма Аміго 61.0.3163.125

Логотип браузера Амиго
Аміго & 8212; простий браузер від компанії Mail.Ru, який орієнтований на активних користувачів соціальних мереж і дозволяє завжди бути в курсі останніх новин цих сайтів і спілкуватися з друзями.
Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
вартість: безкоштовно
Розмір: 1 MB
Мова: Російська
Версія: 61.0.3163.125

Напевно, кожен користувач знає, що таке браузер. Для одних його вибір не є принциповим. Інші вибирають той, що найбільше відповідає їхнім вимогам. На даний момент існує кілька популярних браузерів, які збирають велику частку користувачів Інтернету. Інша частина припадає на менш відомі. Сьогодні піде мова про малознайомому браузері Аміго.

Аміго & 8212; відносно новий браузер, про який багато хто навіть не чув. Це програмне забезпечення від компанії Mail.ru. основний упор виробники зробили на соціальні мережі. Так, що любителям такого проведення часу в інтернеті, варто звернути увагу на даний інтернет оглядач. Так чим же хороший цей браузер?

Стрічка соціальних мереж

Для користувачів Інтернету, які активно відвідують соціальні мережі, передбачена спеціальна стрічка. Один раз авторизувавшись в кожній мережі, можна переглядати новини і обмінюватися повідомленнями не заходячи на свою сторінку. Це дуже зручно, коли люди ведуть листування в декількох мережах відразу. Нове повідомлення відразу відбивається на стрічці.

Лента социальных сетей в браузере Амиго

Відповісти можна перейшовши в режим чату.

Перепись Vk из чата браузера Амиго

Вбудований плеєр

Ще одна досить зручна функція браузера Аміго &8212; прослуховування музики зі своїх сторінок соціальних мереж. Здійснюється це все через спеціальний плеєр. У його вікні відобразяться списки підключених соціальних мереж. Якщо хоча б одна підключена, то в розділі моя музика відкриється ваш плейлист, наприклад з контакту, як у мене.

Моя музыка Vk через плеер браузера Амиго

Знайти плеєр досить легко, досить на головній вкладці браузера перейти на сторінку музика.

Поиск встроенного плеера в браузере Амиго

Що таке пульт?

Пультом, в браузері Аміго, називають панель візуальних вкладок. За замовчуванням вона вже заповнена вмістом, в основному рекламними продуктами компанії Mail.ru. користувач може здійснити налаштування панелі самостійно. При бажанні зайве можна видалити, а щось дійсно потрібне додати.

Настройка пульта в браузере Амиго

Рядок пошуку

Браузер Аміго оснащений пошуковою системою Mail.ru. цей пошуковик заданий за замовчуванням і налаштування не підлягає. Можна окремо додати іншу пошукову систему в закладки і користуватися без проблем. Хоча, це доставляє деяку незручність, яке відлякує частину користувачів.

Строка поиска в браузере Амиго

Плюси браузера

 • Красивий і зрозумілий інтерфейс;
 • Зручні, гнучкі налаштування.
 • Недоліки браузера

 • Працює повільно;
 • Відсутність вибору пошукової системи;
 • Установка браузера, без відома користувача, разом з багатьма програмами.
 • Ось ми і розглянули новий браузер Аміго. Вибирати його чи ні, особиста справа кожного. Від себе хочу додати, що людині, яка рідко заходить в соціальні мережі, цей браузер буде незручний. Крім того дратує його нав'язлива установка з іншими додатками. Періодично вичищаю його зі своєї системи, а він знову повертається.

  подібні програми та статті:

  для чого потрібна програма Аміго

  Рейтинг: 3 від 5 ( 6 голосів)
  Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
  Категорія: браузери для Windows
  вартість: безкоштовно
  Розмір: 1 MB
  Мова: Російська
  версія: 61.0.3163.125
  Аміго-простий браузер від компанії Mail.Ru, який орієнтований на активних користувачів соціальних мереж і дозволяє завжди бути в курсі останніх новин цих сайтів і спілкуватися з друзями.