Tor Browser 7.5.3

Tor Browser логотип
В даний час майже у всіх браузерах є режим, за допомогою якого можна заходити на різні сайти, але інформація про їх відвідування зберігатися в історію не буде. Це, звичайно, корисно, але провайдер, Системний адміністратор та інші «вищі» органи зможуть відстежувати дії в мережі.

Якщо ж користувач хоче залишатися повністю анонімним, то йому варто скористатися спеціальними програмами, однією з яких є Тор Браузер. Саме ця програма стала популярна за короткий час, тому що змогла завоювати популярність у користувачів по всьому світу. Браузер має багато функцій, подивимося, що він може запропонувати.

Читайте також:
Аналоги Tor Browser
Проблема запуску браузера Tor
Помилка підключення до мережі в Tor Browser
видаляємо Tor Browser з комп'ютера повністю
налаштовуємо Tor Browser під себе
правильне використання браузера Tor

Вибір підключення

На самому початку користувач може вибрати яким чином підключатися до мережі через браузер. Програма може встановити з'єднання безпосередньо, а може допомогти налаштувати підключення через проксі-сервери та ін.
Выбор подключения Tor

Параметри розробника

Для просунутих користувачів в програмі є функція, яка дозволяє налаштовувати браузер під себе за допомогою засобів розробки. В параметрах є можливість зайти в консоль розробника, Змінити стиль програми, код сторінки і багато іншого.
Параметры разработчика Tor

Заходити сюди варто тільки при повному знанні справи, інакше можна збити налаштування Програми, тому доведеться встановлювати заново її.

Закладки та журнали

Незважаючи на повну анонімність в мережі, користувач все одно може переглядати свою історію відвідувань і робити закладки. Історія стирається після завершення роботи, так що можна не хвилюватися за особисті дані.
Закладки и журнал Tor

Синхронізація

Популярна функція синхронізації пристроїв присутня і в програмі Tor Browser. Користувач може синхронізувати всі свої пристрої та переглядати однакові вкладки на різних пристроях.
Синхронизация Tor

Збереження та друк сторінки

У будь-який момент користувач може відкрити контекстне меню програми і зберегти вподобану сторінку або відразу роздрукувати її. Ця функція є у всіх браузерах, але її варто відзначити все одно, тому що дуже часто вона буває корисною, адже не завжди хочеться зберігати сторінку в закладки.
Сохранение и печать Tor

Налаштування рівня безпеки

Жоден браузер не може похвалитися повним захистом від усіх загроз великого простору Всесвітньої мережі. Але Tor Browser допомагає користувачам зберегти свій комп'ютер за допомогою функції вибору рівня безпеки. Користувач може вибрати потрібний рівень, а програма сама все підкаже і зробить.Уровень безопасности Tor

Переваги

 • Безкоштовний доступ до всіх функцій Програми.
 • Російський інтерфейс і приємний дизайн.
 • Анонімність та безпека в мережі.
 • Можливість змінювати код програми і налаштовувати її під себе.

  Недоліки

 • Є деякі проблеми з безпекою, оскільки система не може бути досконалою. Але через цей браузер дані проблеми не такі страшні, адже немає ніякої особистої інформації, паролів та іншого.

  Користувачам варто запам'ятати, якщо вони хочуть анонімно побродити по мережі, то слід вибрати саме програму Tor Browser, не дарма багато експертів і прості користувачі вже оцінили її по достоїнству.

  Завантажити Tor Browser безкоштовно

  Завантажити останню версію програми з офіційного сайту

  подібні програми та статті:

  Tor Browser

  Рейтинг: 3.91 від 5 ( 33 голосів)
  Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
  Категорія: браузери для Windows
  вартість: Безкоштовно
  Розмір: 75 MB
  мова: Російська
  версія: 7.5.3
  Tor Browser-це потужний веб-браузер для параноїків, в основі якого лежить популярна технологія Chromium. Надає можливість комфортного і анонімного серфінгу в Інтернеті.