Internet Explorer 11.0.26

IE
Internet Explorer & 8212; це стандартний браузер від компанії Microsoft, інтегровані в усі версії Windows. Він зручний у використанні, володіє простим і зрозумілим інтерфейсом, не вантажить систему.
Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
вартість: безкоштовно
Розмір: 14 MB
мова: Російська
Версія: 11.0.26

Internet Explorer (IE) 11 &8212; це фінальна версія вбудованого браузера для ОС Windows. Цей патч веб-оглядача IE багато в чому перевершує більш ранні версії цього програмного продукту, тому варто більш уважно придивитися до цього браузеру і оцінити всі його переваги і недоліки.

IE 11 &8212; Сучасний, відносно швидкий веб-оглядач, який підтримує багато нових стандартів і технологій. Він вміє працювати з інтернет-вкладками, блокувати небажані спливаючі вікна і багато іншого. Далі мова піде про нові ключові особливості цього браузера

Закріплення сайтів на робочому столі

У даній версії IE з'явилася можливості інтегрувати будь-який сайт з робочим столом ОС Windows. Це нововведення досить зручно, так як дозволяє відкривати часто використовувані Інтернет-ресурси в новому вікні браузера всього лише за один клік на панелі завдань.

Добавление сайтов

Інструменти для веб-розробників

Цей пункт буде цікавий, тим хто займається розробкою веб-сторінок. Internet Explorer 11 надає поліпшені інструменти розробника F12, включаючи в новому патчі функції для виправлення багів користувальницького інтерфейсу, консолі, а також непоганий відладчик, емулятор, засоби профілювання пам'яті і інструменти для визначення швидкості відгуку інтерфейсу користувача.

Инструменты разработчика

Do Not Track

IE 11 дозволяє підвищити конфіденційність користувача за рахунок функції «Do Not Track», яка запобігає відправку стороннім постачальникам контенту на відвідуваних сайтах інформації про відправлені на дану веб-сторінку даних. Тобто вона, просто кажучи, блокує вміст сторонніх постачальників.

Do not track

Перегляд у режимі сумісності

Перенастроювання Internet Explorer 11 в режимі сумісності дозволяє усунути проблему некоректного відображення веб-сайтів, наприклад, розтягнутості зображень, хаотично розкиданого тексту тощо.

Режим совместимости

Фільтр SmartScreen

Фільтр SmartScreen попереджає користувача про завантаження потенційно небезпечних файлів з інтернету. Він аналізує файли на предмет кількості завантажень, і якщо кількість завантажень даного файлу не велике, то він попередить вас про можливість загрози. Також фільтр Перевіряє сайти, а потім зіставляє їх зі списком фішингових сайтів і, якщо такі зіставлення знайдені, веб-ресурс буде заблокований.

SmartScreen

Переваги Internet Explorer:

  1. Простота використання
  2. Російськомовний інтерфейс
  3. Підтримка гарячих клавіш
  4. Зручний HTML редактор
  5. Робота з JavaScrip
  6. Підтримка гарячих клавіш
  7. Підтримка Web Cryptography API
  8. Підтримка SPDY (протоколу для передачі веб-контенту)

Недоліки Internet Explorer:

  1. Обмежень набір розширень для браузера

В цілому Internet Explorer 11 &8212; це браузер з приємним інтерфейсом, зручний в роботі, тому варто завантажити безкоштовно Інтернет Експлорер нової версії і самостійно оцінити нові можливості цього веб-оглядача.

Завантажити Internet Explorer

Завантажити останню версію програми

подібні програми та статті:

Internet Explorer

Рейтинг: 3 від 5 ( 30 голосів)
Система: Windows 7, 8, 8.1, 10, XP, Vista
Категорія: браузери для Windows
вартість: безкоштовно
Розмір: 14 MB
мова: Російська
версія: 11.0.26
Internet Explorer-це стандартний браузер від компанії Microsoft, інтегровані в усі версії Windows. Він зручний у використанні, володіє простим і зрозумілим інтерфейсом, не вантажить систему.