встановлюємо Adobe Photoshop на комп'ютер

Как установить Photoshop на компьютер
Adobe Photoshop відноситься до найбільш «просунутим» редакторам зображень. Він володіє широким функціоналом і дозволяє при наявності навичок робити з картинками все, що прийде в голову. У цій статті ми скачаємо і встановимо цю програму до себе на ПК.

Встановлення Photoshop

Фотошоп, як неважко здогадатися, є платним продуктом, але має пробну багатофункціональну версію, яку ми і встановимо. Процес практично не відрізняється від інсталяції інших програм за винятком додаткового етапу у вигляді реєстрації облікового запису.

Крок 1: Завантаження

 1. Після переходу за посиланням у статті, доступній за посиланням вище, шукаємо блок з логотипом Photoshop і натискаємо " завантажити пробну версію» . Переход к загрузке программы Фотошоп на официальном сайте
 2. Завантаження запуститься автоматично і завершиться дуже швидко, оскільки це невеликий веб-інсталятор.

  Процесс загрузки программы Фотошоп на официальном сайте

Крок 2: Встановлення

 1. Запускаємо отриманий після завантаження файл Photoshop_Set-Up.exe .

  Запуск установщика программы Фотошоп

 2. На сьогоднішній день весь софт компанії Адобе поширюється по підписці Creative Cloud (CC), тому при інсталяції обов'язковою умовою є наявність Adobe ID (облікового запису), за допомогою якої здійснюється доступ до послуг і продуктів. Якщо вона є, натискаємо»Увійти" і вводимо логін і пароль. В іншому випадку доведеться зареєструватися. Зробити це можна через Facebook або Google, скориставшись даними відповідних акаунтів. Там все просто, достатньо буде тільки підтвердити доступ паролем і дати додатку потрібні права однією кнопкою.

  Выбор способа авторизации в приложении Creative Cloud при установке программы Фотошоп

  Ми підемо іншим шляхом і зареєструємося, натиснувши на кнопку»підписатися" .

  Переход к регистрации в приложении Creative Cloud при установке программы Фотошоп
 3. Вводимо своє ім'я, адресу електронної пошти, створюємо (придумуємо) пароль, вказуємо країну, вік і тиснемо»зареєструватися" .

  Регистрация в приложении Creative Cloud при установке программы Фотошоп

 4. На даному етапі слід перейти в поштову скриньку, знайти лист з пропозицією підтвердити реєстрацію і перейти за посиланням. Зробити це потрібно, щоб уникнути проблем з Creative Cloud і запуском самої програми після установки.

  Подтверждение адреса электронной почты после регистрации Adobe ID

 5. Повертаємося в інсталятор. Тут вказуємо рівень навичок роботи в Фотошопі, передбачуваний вид діяльності і хто буде користуватися програмою, тільки одна людина або колектив. Натискати»продовжити" .

  Настройка дополнительных параметров в приложении Creative Cloud при установке программы Фотошоп

 6. У наступному вікні читаємо попередження про збір даних і тиснемо " почати установку» .

  Запуск установки программы Фотошоп

 7. Чекаємо завершення процесу, тривалість якого залежить не стільки від потужності комп'ютера, скільки від швидкості інтернету. Обумовлено це тим, що під час установки викачуються всі необхідні файли.

  Процесс установки программы Фотошоп

 8. Після завершення інсталяції з'явиться ось таке вікно:

  Завершение установки программы Фотошоп

  Також автоматично запуститься і сам Фотошоп.

  Запуск программы Фотошоп после завершения установки
 9. Після старту в діалоговому вікні натискаємо " запустити пробну версію» .

  Запуск пробной версии программы Photoshop при первом старте

 10. Головне вікно дещо відрізняється від попередніх версій. Тут можна ознайомитися з основними функціями, пройти навчання або відразу почати роботу.

  Стартовое окно программы Фотошоп после первого запуска

Запуск програми

Ми вирішили додати даний параграф, оскільки в деяких випадках не створюється додатковий ярлик на робочому столі, що може привести до труднощів з подальшими запусками програми. Насправді все досить просто: можна відкрити меню «Пуск» і запустити Фотошоп звідти.

Запуск программы Фотошоп из меню Пуск в Windows 10

Якщо незручно кожен раз ходити в стартове меню, можна створити ярлик програми в папці установки по шляху

C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CC 2019

Тут тиснемо ПКМ по виконуваному файлу Photoshop.exe (або просто Photoshop, в залежності від налаштувань ОС), і вибираємо " Створити ярлик» . Система сама помістить його на робочий стіл.

Создание ярлыка программы Фотошоп в Windows 10

Висновок

Ми розібрали етапи установки Adobe Photoshop на комп'ютер. Процес не складний, але має кілька нюансів. По-перше, заздалегідь визначитеся з тим, яким чином буде відбуватися реєстрація облікового запису. У деяких випадках буде зручніше скористатися даними Гугла або Фейсбуку, наприклад, якщо ви не любите складнощів при вході в різні свої акаунти. Іноді ж має сенс завести окремий ящик конкретно для Адобе щоб уникнути плутанини і просто для підвищення безпеки. По-друге, не забудьте підтвердити e-mail перед тим, як натискати кнопку " почати установку» . Якщо цього не зробити, можуть виникнути помилки в Creative Cloud і проблеми з запуском програми.

більше статей на цю тему: