Як зробити розріджений інтервал у Microsoft Word

как сделать разреженный интервал в ворде

Для того щоб в Microsoft Word зробити розріджений інтервал, тобто збільшити відстань між символами, необхідно змінити додаткові параметри шрифту.

 1. Виділіть ту частину тексту, до якої потрібно застосувати розріджений інтервал.
 2. как сделать разреженный интервал в ворде_002
 3. Відкрийте Параметри " шрифту» &8212; для цього або скористайтеся відповідним пунктом контекстного меню (викликається натисканням правою кнопкою мишки-ПКМ), або клікніть по кнопці-стрілочці, розташованої в правому нижньому кутку однойменної групи інструментів у вкладці »Головна" .
 4. как сделать разреженный интервал в ворде_003
 5. У вікні перейдіть на вкладку»додатково" .
 6. как сделать разреженный интервал в ворде_004
 7. Розгорніть випадаючий список навпроти пункту»інтервал" (у блоці опцій " міжзнаковий інтервал» ) і виберіть у ньому «розріджений» . как сделать разреженный интервал в ворде_005

  Оцініть внесені зміни - вони будуть продемонстровані в області " Зразок» .

 8. как сделать разреженный интервал в ворде_006
 9. За замовчуванням для розрідженого інтервалу встановлюється значення в 1 пт , однак при бажанні ви можете його збільшити. как сделать разреженный интервал в ворде_007

  Також, якщо це буде потрібно, до тексту можна застосувати»зміщення" вгору або вниз (щодо рядка), додатково встановивши бажане значення.

  как сделать разреженный интервал в ворде_008

  Ще один додатковий параметр – " кернінг для знаків»" , при активації якого з'являється можливість задати необхідний розмір в пунктах.

 10. как сделать разреженный интервал в ворде_009
 11. Після того як ви внесете бажані зміни в параметри шрифту і межзнакового інтервалу, натисніть «ОК» для їх збереження та закриття вікна. как сделать разреженный интервал в ворде_010

  Оцініть підсумковий результат.

  как сделать разреженный интервал в ворде_013

  Читайте також: як змінити шрифт в Майкрософт Ворд

 12. Додатково. якщо ви хочете, щоб визначений вами розріджений інтервал використовувався в текстових документах за замовчуванням, скористайтеся відповідною кнопкою в параметрах »шрифту" , как сделать разреженный интервал в ворде_011

  А потім відзначте у спливаючому вікні з питанням те, для яких документів будуть застосовуватися внесені зміни - тільки поточного або всіх, заснованих на стандартному шаблоні «Normal» . Для збереження натисніть «ОК» .

 13. как сделать разреженный интервал в ворде_012

  Читайте також: як створити шаблон документа в Microsoft Word

  Примітка: якщо вам потрібно досить часто застосовувати розріджений інтервал до тексту, не використовуючи його при цьому за замовчуванням, а постійно змінювати параметри шрифту немає бажання, рекомендуємо створити власний стиль із заданою відстанню між символами. Більш детально про те, як це зробити, розповідається в окремій статті на нашому сайті.

  Детальніше: робота зі стилями в Майкрософт Ворд

  как сделать разреженный интервал в ворде_015

більше статей на цю тему: