Як зробити абзац 1,25 см у Microsoft Word

Как сделать абзац 1,25 в ворде

Щоб зробити відступ абзацу 1,25 см у Word, Виконайте ці кроки:

  1. Якщо документ готовий (вже з текстом і т. п.), спершу виділіть весь текст клавішами Ctrl + A . Якщо він чистий, пропустіть цей крок.
  2. Клацніть правою кнопкою миші на порожньому місці в документі та з контекстного меню виберіть &171;Абзац&187; .
  3. У вікні, знайдіть блок &171;відступ&187; і в пункті &171;перший рядок&187; , правіше слова &171;відступ&187; введіть цифру 1,25 за допомогою стрілок або вручну (при ручному введенні розділяйте цифри комою, а не крапкою).

Відступ абзацу в 1,25 см використовується в дипломних або курсових роботах, рефератах або наукових статтях. Зробити його можна у всьому документі Microsoft Word , навіть якщо той вже повністю готовий, і тепер потрібно правильно його оформити. Для цього дійте згідно з інструкцією:

  1. Клацніть правою кнопкою мишки по порожньому місцю в документі, щоб відобразити контекстне меню. У списку натисніть на параметр «Абзац» .
  2. Как сделать абзац 1,25 в ворде-01
  3. На вкладці з налаштуванням відступів і інтервалів знайдіть блок " відступ» . Розкрийте меню першого рядка і виберіть відповідний пункт.
  4. В поле праворуч за допомогою стрілок введіть потрібне значення – " 1,25 см» . Щоб зміни вступили в силу, натисніть на кнопку «ОК» .
  5. Как сделать абзац 1,25 в ворде-02

Вікно закриється, а при наборі тексту в документі червоний рядок з відступом в 1,25 см буде з'являтися автоматично.

Читайте також: налаштовуємо відступи і інтервали в MS Word

Щоб зробити відступи в готовому документі, для початку рекомендується виділити весь текст. Зробити це можна за допомогою комбінації клавіш «Ctrl + A» або верхній панелі завдань, вибравши на вкладці »Головна" в блоці «редагування» опцію " виділити» , потім " Виділити все» . Після цього залишається клацнути правою кнопкою миші по тексту і відкрити Контекстний список опцій.

Как сделать абзац 1,25 в ворде-03

більше статей на цю тему: