зміна нумерації сторінок у Microsoft Word

Нумерація сторінок в документі за допомогою MS Word може бути змінена досить легко:

 1. Двічі клацніть лівою кнопкою миші номер сторінки, щоб виділити цифру разом із колонтитулом.
 2. Через верхню панель Ворда перейдіть в розділ &171; Конструктор&187; , знайдіть там пункт &171; номер сторінки&187; , за яким і натисніть.
 3. Зі списку виберіть потрібний варіант розташування нумерації і наведіть на нього курсор, щоб відобразилися шаблони з видами нумерації.
 4. Все в тому ж &171;номері сторінки & 187; цього разу виберіть &171; формат номерів сторінок & 187; , щоб змінити стиль цифр.
 5. Для зміни шрифту і розміру цифр замість кроків 2-4 через верхню панель Ворда перейдіть на вкладку & 171; Головна & 187; > &171;Шрифт&187; .

Спосіб 1: Просте редагування

У деяких ситуаціях необхідна зміна стилю, розташування на сторінці, формату номера на сторінках документа редактора Microsoft Word . Залежно від складності документа це робиться кількома способами. Якщо потрібно змінити формат або накреслення нумерації в простих документах суцільного тексту, то це можна зробити за допомогою вбудованих функцій текстового процесора. Для цього дійте згідно з інструкцією:

 1. Двічі клацніть по номеру сторінки лівою кнопкою миші &8212; таким чином цифра разом з колонтитулом виділиться. Активується нове вікно у верхній панелі – «Конструктор» . Знайдіть меню " номер сторінки» і розкрийте його.
 2. Виберіть параметр, який потрібно використовувати в кінцевому документі. Розташувати номер можна зліва, справа або посередині сторінки. Вбудована колекція шаблонів Ворда дозволяє використовувати різні варіанти, включаючи значення "сторінка X з Y" . За підсумком нумерація буде виглядати, як " сторінка 2 з 35» , наприклад.
 3. Как поменять нумерацию страниц в ворде-01
 4. Перейдіть до " Формат номерів сторінок» , щоб задати стиль цифр або використовувати букви замість номерів.
 5. Как поменять нумерацию страниц в ворде-02
 6. Тут доступний вибір сторінки, з якої можна почати нумерацію, при цьому попередні листи пронумеровані не будуть.
 7. Как поменять нумерацию страниц в ворде-03

Читайте також: як пронумерувати сторінки в Microsoft Word

Якщо потрібно змінити шрифт і розмір цифр, то після виділення номера перейдіть на вкладку»Головна" , розташовану на верхній панелі, потім виберіть потрібні значення в блоці »Шрифт" . Відкрити вікно зі зміною шрифту, розміру, стилю цифр можна і за допомогою комбінації клавіш «Ctrl + D» при виділеному номері.
Как поменять нумерацию страниц в ворде-04

При необхідності відключення відображення номера на першій сторінці досить відзначити пункт особливого колонтитула на вкладці конструктора колонтитулів.

Спосіб 2: редагування нумерації в складному документі

В об'ємних документах зі складною структурою, де потрібна окрема нумерація для кожного розділу, діяти доведеться інакше. У цьому випадку зробіть наступне:

 1. Перевірте, чи використовуються в документі розділи та розриви між ними. Для цього натисніть на іконку відображення недрукованих знаків в розділі»Абзац" на головній вкладці.
 2. Как поменять нумерацию страниц в ворде-05
 3. Виділіть нижній або верхній колонтитул на сторінці, що слідує за розділом. Зробити це можна подвійним натисканням лівої кнопки миші. На вкладці конструктора колонтитулів повинна стати активною функція переходу " як у попередньому розділі» . Якщо вона не працює, то змінити нумерацію для кожного розділу немає можливості, оскільки між сторінками немає розриву розділу.
 4. Как поменять нумерацию страниц в ворде-06

  Читайте також: додаємо розрив сторінки в Microsoft Word

Якщо між сторінками є розриви, то в блоці»колонтитули" розкрийте меню " номер сторінки» , потім змініть розташування або стиль номерів у розділі.

більше статей на цю тему: