Збереження документів у форматах Word 2003 та 2007

Варіант 1: Microsoft Word 2007 і новіші

З огляду на те, що в Ворде , починаючи з версії 2007 року, основним форматом є DOCX, завдання збереження документів в ньому не стоїть як така – це відбувається за замовчуванням при виборі відповідного пункту меню. Текстовий файл, створений у цій та наступних версіях програми, буде сумісний з кожною з них, але не з 2003, яка використовувала DOC. Якщо ж вам потрібно зробити так, щоб створений в «свіжих» редакціях документ можна було відкрити в самій "Старої", виконайте наступне:

 1. Відкрийте меню " Файл» (Word 2010 і новіший) текстового редактора або натисніть на кнопку з логотипом «Microsoft Office» (2007).
 2. Вызвать меню Файл для сохранения документа Microsoft Word
 3. На бічній панелі виберіть пункт " Зберегти як» , потім натисніть " огляд» .
  Перейти к сохранению документа в текстовом редакторе Microsoft Word

  Примітка: замість виконання двох попередніх кроків можна скористатися клавішею F12 .

  Читайте також: гарячі клавіші для зручної роботи в Word

 4. Вкажіть шлях до папки, куди потрібно помістити документ. За бажанням змініть його ім'я. Розгорніть меню " Тип файлу» і виберіть пункт «Документ Word 97 &8212; 2003» . Для підтвердження натисніть на кнопку " Зберегти» .
  Сохранение документа в формате Word 97 2003 в текстовом редакторе Microsoft Word

  Примітка: у Microsoft Word 2007 можливість вибору типу експортованого файлу доступна ще на попередньому кроці, при виборі пункту меню &171; Зберегти як&187; .

 5. Тепер файл, створений в будь-який з актуальних версій текстового редактора Майкрософт, можна буде відкрити в Ворді 2003 і навіть, як можна було помітити при виконанні останнього пункту інструкції, Ворді 97, так як він має формат doc.
  Пример документа в формате Microsoft Word 97 2003 на рабочем столе

Варіант 2: Microsoft Word 2003

Цілком можливо, що під питанням із заголовка статті мається на увазі ситуація, коли в Ворді 2003 потрібно зберегти документ в стандартному для 2007 і більш свіжих редакцій форматі – DOCX. Останній, як ми вже позначили вище, спочатку цієї застарілою версією програми не підтримується. Рішенням в даному випадку є установка спеціального пакету сумісності, який крім відкриття, імпорту та експорту файлів в актуальному розширенні, наділяє рядом додаткових можливостей всі додатки-компоненти Майкрософт Офіс. Дізнатися про те, як його завантажити, встановити і використовувати, можна в представленій за посиланням нижче статті. Саме ж збереження здійснюється за розглянутим вище алгоритмом, з поправкою на відмінності в інтерфейсі, по суті, все що потрібно від вас – це вибрати тип файлу.

Детальніше: Як додати підтримку формат DOCX в Word 2003

більше статей на цю тему: