Додавання швидких посилань у Google Chrome

Варіант 1: ПК-версія

При використанні ПК-версії браузера Google Chrome нерідко виникає необхідність збереження посилань на ті чи інші сайти, щоб згодом можна було швидко переходити на потрібні ресурси. Спеціально для цих цілей дана програма надає відразу два засоби.

Спосіб 1: додавання закладок

Найбільш простий метод створення швидкої посилання в хромі полягає у відвідуванні потрібного сайту з подальшим використанням значка із зірочкою в правій частині адресного рядка. Дана дія призведе до моментального збереження URL-адреси в останньому використаному місці з можливістю зміни параметрів. Дізнатися більше деталей по частині роботи з закладками ви можете в окремій інструкції на сайті.

Детальніше: Як додати закладку в Google Chrome

Пример добавления ссылки на сайт в Google Chrome на ПК

Спосіб 2: створення ярликів

Крім звичних закладок, доступних в більшості браузерів, Google Chrome надає меню з ярликами на стартовій сторінці, що нагадує Візуальні закладки. Його також можна використовувати для збереження швидких посилань, але цього разу буде потрібно трохи більше дій, ніж у випадку з першим варіантом.

 1. Для початку в правому верхньому куті браузера скористайтеся значком з трьома вертикально розташованими точками і через меню виберіть розділ «Налаштування» . Переход к разделу Настройки через главное меню в Google Chrome на ПК

  Прокрутіть сторінку до блоку «пошукова система» або скористайтеся відповідним пунктом у меню зліва. Тут необхідно встановити значення «Google» , щоб на новій вкладці відображався саме пошук за замовчуванням.

 2. Изменение поисковой системы в Настройках в Google Chrome на ПК
 3. Розібравшись з цим, закрийте настройки і клікніть «+» на верхній панелі браузера для відкриття нової вкладки і в правій нижній частині натисніть по значку " редагувати» .
 4. Переход к изменению настроек новой вкладки в Google Chrome на ПК
 5. За допомогою меню в лівій частині спливаючого вікна перейдіть на вкладку " ярлики» і спочатку вимкніть опцію " приховати ярлики» . Після цього виберіть варіант »мої етикетки" і натисніть »Готово" для збереження нових параметрів.
 6. Изменение настроек ярлыков на новой вкладке в Google Chrome на ПК
 7. Повернувшись на нову вкладку після застосування налаштувань, під рядком пошуку повинна буде з'явитися кнопка " Додати ярлик» . Клацніть по даному значку, щоб перейти до додавання посилання.
 8. Переход к добавлению нового ярлыка на новую вкладку в Google Chrome на ПК
 9. Заповніть текстове поле «URL» відповідно до адреси потрібної веб-сторінки. З прикладом можете ознайомитися на скріншоті. Добавление ярлыка на новую вкладку в Google Chrome на ПК

  На свій розсуд заповніть залишився поле»Назва" і натисніть кнопку »Готово" у нижньому правому куті. В результаті Новий ярлик з'явиться під рядком пошуку і буде відображатися за замовчуванням при переході на нову вкладку.

 10. Успешное добавление ярлыков на новую вкладку в Google Chrome на ПК

Якщо виникне необхідність, кожен доданий ярлик можна перемістити, утримуючи лівою кнопкою миші і рухаючи в потрібну сторону. В цілому, процедура додавання швидких посилань даним методом не повинна викликати питань.

Варіант 2: Мобільний додаток

На відміну від браузера на комп'ютері, мобільна версія браузера Google Chrome дозволяє зберігати посилання тільки за допомогою закладок, згодом доступних з окремого розділу програми. Більш того, тут присутній всього лише один метод збереження посилань безпосередньо при відвідуванні потрібного ресурсу в Інтернеті.

 1. Запустіть відповідний мобільний додаток і у верхньому правому куті торкніться значка з трьома вертикальними крапками. Щоб зробити збереження сайту в закладки, скористайтеся зазначеної нами іконкою із зображенням зірочки.Переход к сохранению сайта в закладки в мобильной версии Google Chrome

  Після цього в нижній частині екрана з'явиться повідомлення про успішне збереження нового посилання. За необхідності можете натиснути по рядку " змінити» в зазначеному блоці і на свій розсуд відредагувати Параметри закладки.

 2. Успешное сохранение сайта в закладки в мобильной версии Google Chrome
 3. Якщо ви хочете скористатися новою закладкою або перейти до редагування після закриття повідомлення, необхідно знову тапнуть по кнопці «…» в правому куті браузера і вибрати підрозділ »Закладки" . Переход к просмотру закладок в мобильной версии Google Chrome

  Спочатку буде відкрита папка " Моб. закладка» , куди за замовчуванням зберігаються сайти, додані в закладки через мобільну версію хрому, проте за необхідності можна подивитися і інші папки. Щоб скористатися будь-яким представленим посиланням, буде досить один раз торкнутися відповідного рядка.

 4. Просмотр списка закладок в мобильной версии Google Chrome
 5. Незважаючи на відсутність можливості створити нові закладки, як було зазначено раніше, можна редагувати існуючі записи. Для цього поруч з веб-сайтом натисніть по значку «…» і виберіть " змінити» . Переход к изменению закладки в мобильной версии Google Chrome

  Текстові поля можете змінювати на свій розсуд, не забуваючи, що в рядку «URL» має бути посилання на потрібний сайт у правильному форматі.

  Процесс изменения закладки в мобильной версии Google Chrome

  Під час зміни параметра «Папка» буде доступний вибір не тільки існуючих, але і нових папок з будь-якою назвою. При наявності синхронізації з Google-аккаунтом всі додані таким чином дані будуть відображатися в будь-яких інших версіях браузера.

 6. Пример создания новой папки для закладок в мобильной версии Google Chrome

На жаль, в мобільному Google Chrome швидкі посилання на новій вкладці не можна редагувати, так само як зовсім позбутися від даного блоку. У той же час, сайти в зазначеному підрозділі будуть формуватися на основі найбільш відвідуваних, і тому все важливе буде під рукою.

більше статей на цю тему: