Активація спливаючих вікон в Яндекс.Браузері

Спосіб 1: налаштування браузера

Включити push-повідомлення в Яндекс.Браузері можна за допомогою налаштувань програми. Причому ця можливість доступна вибірково &8212; для певних сайтів. Незважаючи на те, що цей спосіб вимагає більше дій, ніж інші, він пропонує широкі можливості для персоналізації та управління білими або чорними списками:

 1. Перейдіть до»Налаштування" браузера, натиснувши три смужки у верхній частині інтерфейсу та вибравши відповідний розділ.
 2. как включить всплывающие окна в yandex браузере-01
 3. На панелі ліворуч перейдіть до розділу»сайти" , потім натисніть на посилання " Розширені налаштування веб-сайтів» .
 4. как включить всплывающие окна в yandex браузере-02
 5. Відшукайте розділ " спливаючі вікна» . Позначте значення »дозволено" , щоб включити відображення повідомлень для всіх сайтів.
 6. как включить всплывающие окна в yandex браузере-03
 7. Для більш тонкої настройки клікніть по кнопці " Налаштування сайтів» .
 8. как включить всплывающие окна в yandex браузере-04
 9. Відкриється нове вікно, де можна вручну формувати білі і чорні списки сайтів. Для навігації використовуйте вкладки»дозволено" і »заборонено" . Щоб додати ресурс, клацніть по однойменній кнопці праворуч.
 10. как включить всплывающие окна в yandex браузере-05
 11. У новому вікні потрібно ввести URL-адресу сайту за прикладом, потім натиснути на»додати" .
 12. как включить всплывающие окна в yandex браузере-06

Після налаштування дозволених сайтів параметр відображення спливаючих вікон буде діяти для певних ресурсів. Наприклад, якщо додати його на вкладці білого списку, то навіть при відключеній функції на його сторінці сайту-виключення одно будуть відображатися повідомлення.

Спосіб 2: підказка " вікно заблоковано»

Якщо спливаючі вікна в Яндекс.Браузері відключені, то при відкритті сайту з такими push-повідомленнями або іншими спливаючими об'єктами з'явиться підказка " вікно заблоковано» , розташована поруч з адресним рядком зліва.

Натисніть за підказкою, щоб відкрити список заблокованого вмісту, які є на сторінці сайту. Щоб включити повідомлення на цьому ресурсі, поставте галочку біля пункту дозволу показу спливаючих вікон.
как включить всплывающие окна в yandex браузере-07

У цьому випадку відбувається автоматичне додавання веб-ресурсу в список дозволених сайтів.

Спосіб 3: "Розумний рядок»

Ще один спосіб, що дозволяє швидко включити спливаючі вікна, & 8212; це можливості " Розумного рядка» оглядача. При цьому сайт, на якому буде виконана маніпуляція, також виявиться доданий в білий список:

 1. Перейдіть на сайт, для якого потрібно включити push-повідомлення. Зліва від " Розумного рядка» натисніть на крайню кнопку у вигляді замка, потім виберіть посилання »Детальніше" .
 2. как включить всплывающие окна в yandex браузере-08
 3. В блоці " дозволи» знайдіть пункт " спливаючі вікна» і розкрийте меню дій. Виберіть пункт " дозволити» .
 4. как включить всплывающие окна в yandex браузере-09

Увімкнення сповіщень та інших спливаючих вікон для цього сайту завершено, але глобальні налаштування в цьому випадку не впливають. На інших ресурсах Додаткові об'єкти будуть як і раніше заблоковані, якщо їх показ відключений.

більше статей на цю тему: