відключаємо режим інкогніто в Яндекс.Браузері

Варіант 1: на комп'ютері

Закрити вікно в режимі «інкогніто» в Яндекс.Браузері нескладно, але іноді потрібно повністю відключити цю функцію. Зробити це можна самостійно. Крім того, якщо оглядач завжди запускає вкладки в цьому режимі, то, швидше за все, знадобиться змінити параметри ярлика програми.

Читайте також: режим інкогніто в Яндекс.Браузері

Спосіб 1: закриття вікна браузера

Як правило, сторінка в режимі «інкогніто» відкривається в новому вікні Яндекс.Браузера, навіть якщо перехід здійснений через контекстне меню посилання або веб-адреси. Вікно оглядача в цьому випадку темного кольору, а на верхній панелі відображається іконка у вигляді окулярів, що вказує на те, що активовано анонімне перебування на сайті. Найпростіший спосіб вийти з режиму – це закрити вікно браузера. Для цього натисніть на значок у вигляді хрестика у верхньому правому куті вікна.
как отключить режим инкогнито в яндексе-01

Також можна закривати окремі вкладки кліком по хрестику, але тоді браузер все одно залишиться в режимі «інкогніто» , як і всі нові сторінки, які будуть відкриті.

Спосіб 2: вимкнення автоматичного режиму

Якщо Яндекс.Браузер автоматично запускається в режимі «інкогніто» , то, ймовірно, причина в виправленому параметрах властивостей ярлика програми. У цьому випадку його доведеться змінити вручну:

 1. Знайдіть ярлик браузера. Якщо його немає на робочому столі, то відшукати його можна за адресою: Користувачі \ Ім'я Користувача \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs . Викличте контекстне меню за допомогою натискання по значку правою кнопкою миші і перейдіть в «властивості» .
 2. как отключить режим инкогнито в яндексе-02
 3. Тим, у кого папка &171;AppData&187; не відображається в каталозі користувача, потрібно на вкладці & 171; Вид&187; відзначити пункт & 171; приховані елементи & 187; .
  как отключить режим инкогнито в яндексе-04
 4. Натисніть на вкладку " ярлик» і в рядку " Об'єкт» подивіться значення. Якщо в кінці є запис -private , то її потрібно прибрати за допомогою клавіші «Backspace» . Застосуйте, а потім збережіть налаштування за допомогою кнопки «ОК» .
 5. как отключить режим инкогнито в яндексе-03

Якщо в майбутньому знову знадобиться активувати автоматичний запуск режиму «інкогніто» , поверніть значення в " властивості» ярлика, знову прописавши в кінці -private в рядку " Об'єкт» .

Спосіб 3: Видалення режиму повністю

Існує спосіб, що дозволяє прибрати режим «інкогніто» з інтерфейсу браузера &8212; після цього активувати його звичайним способом буде неможливо. Вам буде потрібно запустити вбудований засіб системи " Редактор реєстру» , потім змінити групові політики:

 1. Відкрити " Редактор реєстру» можна через діалогове вікно " виконати» : одночасно натисніть на клавіші «Win + R» і пропишіть команду regedit . Для переходу у вікно інструменту натисніть на »ОК" .
 2. как отключить режим инкогнито в яндексе-05

 3. Розгорніть розділ «HKEY_LOCAL_MACHINE» , потім виберіть каталог «SOFTWARE» . У цій папці клацніть по «Policies» правою кнопкою миші та наведіть курсор на »створити" . Вибрати " розділ» .
 4. как отключить режим инкогнито в яндексе-06
 5. Дайте назву новому розділу – «YandexBrowser» . Клацніть по новій папці правою кнопкою миші знову, перейдіть до рядка »створити" і натисніть на " Параметр DWORD (32 біти)» .
 6. как отключить режим инкогнито в яндексе-07
 7. Пропишіть ім'я новому параметру – «IncognitoModeAvailability» .
 8. как отключить режим инкогнито в яндексе-8
 9. Двічі клацніть лівою кнопкою миші по створеному параметру і пропишіть значення «1» у новому вікні. Збережіть зміни, натиснувши на кнопку «ОК» .
 10. как отключить режим инкогнито в яндексе-09

Після цього режим «інкогніто» перестане функціонувати в Яндекс.Браузері: при відкритті головного меню можливість буде підсвічуватися сірим кольором, що позначає, що вона не активна, а комбінація клавіш «Ctrl + Shift + N» не принесе ніякого результату.

Щоб повернути функцію в оглядач, досить видалити створений розділ «Yandex.Browser» через " Редактор реєстру» або замінити значення параметра з «1» на «0» і зберегти налаштування.

Варіант 2: на мобільному пристрої

Вимкнути режим «інкогніто» у мобільній версії Яндекс.Браузера можна таким же способом, що і звичайні вкладки:

 1. Тапніте по іконці, яка відображає всі відкриті вкладки через оглядач. Зазвичай вона схожа на квадрат, де цифра позначає, скільки веб-сторінок запущено.
 2. как отключить режим инкогнито в яндексе-10

 3. Вкладки, підсвічені темним кольором внизу, відкриті в режимі «інкогніто» . Натисніть на хрестик у кутку, щоб закрити одну сторінку.
 4. как отключить режим инкогнито в яндексе-11

Якщо потрібно закрити всі вкладки, що працюють в анонімному режимі, тапніте по значку у вигляді хрестика в рядку над ними. Зазвичай там розташовується напис, що вказує, скільки вкладок на даний момент відкрито.

Передбачена також кнопка " закрити все» , яка очищає список всіх діючих вкладок: і звичайних, і в режимі «інкогніто» .

как отключить режим инкогнито в яндексе-12
Читайте також: як включити режим інкогніто в Яндекс.Браузері на Андроїд

більше статей на цю тему: