Як користуватися розширенням Ghostery для Яндекс.Браузера

Крок 1: Встановлення

Встановити блокувальник реклами під назвою Ghostery в Яндекс.Браузер можна з офіційного інтернет-магазину Chrome і Opera Addons.

Завантажте Ghostery з веб-магазину Chrome

Завантажити Ghostery з Opera Addons

 1. Перейдіть по одній з посилань, потім натиснути на кнопку установки.
 2. ghostery для яндекс браузера-01
 3. У спливаючому вікні браузера потрібно підтвердити дію. Через кілька секунд розширення буде завантажено і автоматично встановлено.
 4. ghostery для яндекс браузера-02

Крок 2: Використання

Після установки розширення Ghostery відразу починає роботу, а його іконка з'являється на верхній робочій панелі поруч з адресним рядком. Клацніть по значку, щоб відкрити інтерфейс Доповнення.
ghostery для яндекс браузера-03

Для відображення відомостей конкретної сторінки потрібно перейти на вкладку з нею.

У головному вікні є два варіанти перегляду інформації про різні приховані об'єкти, які вбудовуються в сторінку. На вкладці " простий вигляд» можна подивитися, скільки було заблоковано трекерів, а також скільки часу зайняло завантаження веб-сторінки. Нижче розташовуються кнопки управління функціями Ghostery:

 • " довіряти сайту» &8212; відключає роботу Розширення на відкритому ресурсі, при цьому дана дія запам'ятовується, а ресурс відправляється в білий список.
 • " обмежити сайт» & 8212; функція, при якому всі трекери сторінки будуть заблоковані.
 • »призупинити" &8212; тимчасово деактивує роботу розширення. Також можна вибрати період часу, протягом якого Ghostery буде вимкнений: 30 хвилин, 1 годину або добу.
ghostery для яндекс браузера-04
  Внизу інтерфейсу знаходяться копки для швидкого виключення основних функцій Доповнення.
 • " Анти-трекінг» знеособлює дані Користувача для певного сайту. Вимкнення функції означає Довіру до ресурсу.
 • Вбудована функція блокування реклами не дозволяє різним блокам або банерам відображатися на сторінці, тим самим заощаджуючи час завантаження та трафік.
 • Варіант " Смарт-Браузинг» автоматично оптимізує сторінку, коригуючи блокування трекерів.
ghostery для яндекс браузера-05

У деяких випадках робота Ghostery заважає правильному відображенню контенту на сайтах. Якщо це відбувається, потрібно тимчасово відключити розширення.

На вкладці " Детальний перегляд» присутня більш детальна інформація про заблоковані приховані об'єкти. Тут є ті ж кнопки, що і в " простому вигляді» , але також є вікно зі списком трекерів для різних ресурсів, наприклад соціальних мереж або рекламодавців.
ghostery для яндекс браузера-06
Для управління об'єктом досить навести курсор миші на рядок з його назвою. З'являться кнопки блокування, заборони або дозволу трекера на відкритому сайті.

Крок 3: Налаштування

Розширення можна тонко налаштувати під себе, наприклад управляти блокуваннями або повідомленнями. Щоб перейти в розділ з параметрами, клацніть по трикрапки у верхньому правому куті і виберіть відповідний пункт з іконкою у вигляді шестерінки.
ghostery для яндекс браузера-07
Відкриється нове вікно з налаштуваннями, які розділені за категоріями, що відображаються зліва:

 • У розділі " глобальне блокування» можна налаштувати обмеження для певних типів трекерів. Представлені списки найпоширеніших об'єктів. При необхідності їх можна додати в білі списки. Розширення визначає більше 500 рекламних мереж і сервісів, які зацікавлені в відомостях користувальницької діяльності в Інтернеті.
 • На вкладці " Довіра та обмеження» додаються сайти, для яких не діє робота розширення або, навпаки, завжди відбувається блокування. Для додавання потрібно в спеціальній рядку ввести адресу ресурсу.
 • " Загальні налаштування» &8212; надають доступ до різних параметрів, включаючи управління автоматичними оновленнями бази трекерів або заміну іконок соціальних на значок Ghostery. Щоб дізнатися більш детальну інформацію про функцію, Наведіть курсор на значок у вигляді літери «i» .
 • У розділі " списки блокування реклами» можна вибрати і завантажити бібліотеки трекерів &8212; є три варіанти.
 • Пункт»повідомлення" дозволяє налаштувати повідомлення від Розширення про оновлення, відгуках або інших можливостях прямо в браузері.
 • Розділ " взяти участь / відмовитися» робить продукт кращим, оскільки тут доступні налаштування деталей, які анонімно надсилатимуться розробникам. Наприклад, інформація про приховані об'єкти і місця, де користувач зіткнувся з ними.
 • Можна поставити лічильник трекерів, який буде відображатися у вікні браузера. У відповідному розділі можливе регулювання місця розташування значка і автоматичне відключення на довірених сайтах.
 • ghostery для яндекс браузера-08

Налаштувань у Розширення небагато, але всі вони є в безкоштовній версії. Крім того, можливість змінювати параметри роботи під себе спрощує використання Ghostery для Яндекс.Браузера.

Крок 4: Створення облікового запису

Аккаунт в Ghostery дозволяє зберігати настройки для подальшого їх відновлення. Це стане в нагоді, якщо розширення було переінстальовано або Користувач почав використовувати інший веб-оглядач. Створити обліковий запис можна прямо з інтерфейсу Доповнення:

 1. Натисніть на іконку Ghostery на верхній панелі, потім клацніть по значку у вигляді людини в інтерфейсі розширення.
 2. ghostery для яндекс браузера-09

 3. У новому вікні виберіть посилання " Створити обліковий запис» .
 4. ghostery для яндекс браузера-10
 5. Заповніть форму, що з'явилася. Обов'язково введіть адресу електронної пошти і підтвердіть його, а також придумайте пароль від профілю. Ім'я та прізвище можна додати за бажанням. Поставте галочку на ліцензійних угодах і клікніть по кнопці створення аккаунта. Зареєструвавшись, потрібно підтвердити дію через електронний лист, який прийде на вказану адресу.
 6. ghostery для яндекс браузера-11

Після створення облікового запису стане доступна безкоштовна версія розширення, що відкриває додаткові функції: вбудований VPN, розширену аналітику та інші інструменти.

більше статей на цю тему: