Відключення push-повідомлень в Яндекс.Браузері

Зараз практично кожен сайт пропонує своїм відвідувачам підписатися на оновлення та отримувати розсилки про новини. Звичайно, далеко не кожному з нас потрібна така функція, а іноді ми і зовсім підписуємося на деякі спливаючі інформаційні блоки випадково. У цій статті ми розповімо, як прибрати підписки на повідомлення і зовсім відключити спливаючі запити.

Читайте також: найкращі блокувальники реклами

Відключаємо повідомлення в Яндекс.Браузері

Включення пуш-повідомлень для своїх улюблених і часто відвідуваних сайтів &8212; в цілому досить зручна річ, яка допомагає бути в курсі останніх подій і новин. Однак якщо ця можливість не потрібна як така або з'явилися підписки на інтернет-ресурси, які нецікаві, від них слід позбутися. Далі ми розглянемо, як це зробити у версії для ПК та смартфонів.

Спосіб 1: вимкнення сповіщень на ПК

Щоб позбутися всіх спливаючих сповіщень в настільній версії Яндекс.Браузера, виконайте ряд наступних дій:

 1. Через меню перейдіть до &171;Налаштування&187; веб-оглядача.
 2. Переход в раздел с настройками в Яндекс.Браузере
 3. У блоці ліворуч виберіть вкладку &171;сайти&187; і першими ж в списку побачите пункти щодо повідомлень. Щоб зовсім відключити нові запити, поставте крапку навпроти варіанту &171; не показувати запити на відправку&187; .
 4. Включение и отключение запроса на отображение уведомлений с сайтов в Яндекс.Браузере
 5. Наступним пунктом йде ще дві настройки на цікаву для нас тему. Параметр &171;вимкніть усі сповіщення на три години&187; говорить сам за себе, редагувати час не можна, можна лише при необхідності відключити цей режим раніше. А ось Зайшовши в &171;від інших сайтів&187; ви потрапите в управління всіма сайтами, раніше доданими в ваш білий і чорний аркуш.
 6. Расширенная настройка и временное отключение уведомлений с сайтов в Яндекс.Браузере
 7. У цьому вікні є дві вкладки, на першій показані всі ті сайти, для яких повідомлення дозволені, на другий &8212; заборонені. Якихось додаткових налаштувань крім ручного додавання веб-сторінки по її URL тут не передбачається.
 8. Ручное добавление сайта в список уведомлений в Яндекс.Браузере
 9. Якщо навести на конкретний сайт курсором миші, з'являться дві додаткові настройки, що пропонують змінити дозвіл і просто видалити адресу зі списку. Таким чином ви зможете заблокувати певні сайти або просто виключити їх з обробки. Кожен видалений зі списку сайт буде підкорятися глобальним налаштувань браузера, про які ми говорили в кроці 2.
 10. Черный и белый список сайтов с уведомлениями в Яндекс.Браузере

Ви також можете відключити персональні повідомлення від сайтів, які підтримують відправку персональних повідомлень, наприклад, від ВКонтакте, Gmail та ін.

 1. Перейдіть до розділу & 171; від інших сайтів&187; , дотримуючись інструкції вище, зі списку дозволених Виберіть сайт, який підтримує &171;Налаштування&187; .
 2. Переход в расширенные настройки уведомлений от сайта в Яндекс.Браузере

 3. У віконці зі списком доступних форматів повідомлень галочками відзначте те, що хочете отримувати від сайту, і натисніть &171; Зберегти & 187; .
 4. Настройка типов уведомлений с сайта в Яндекс.Браузере

На завершення цього способу хочемо сказати про послідовність дій, яку можна зробити, якщо ви випадково підписалися на повідомлення від сайту і ще не встигли його закрити. В цьому випадку вам знадобиться виконати набагато менше маніпуляцій, ніж якби ви скористалися настройками.

Коли ви випадково підписуєтесь на розсилку, яка виглядає так:

Предложение включить уведомления от сайта в Яндекс.Браузере

Натисніть на іконку з замком (зліва від адреси сайту) або ту, де відображені дії, дозволені на цьому сайті (праворуч). У сплив вікні відшукайте параметр & 171; отримувати повідомлення від сайту&187; і клікніть по тумблеру, щоб його колір змінився з жовтого на сірий. Готово.

Отключение уведомлений на сайте в Яндекс.Браузере

Спосіб 2: відключення повідомлень на смартфоні

При використанні мобільної версії браузера також не виключені підписки на різні сайти, які вам не цікаві. Позбутися від них можна досить швидко, проте відразу ж варто зауважити, що тут не можна вибірково прибирати адреси, які вам не потрібні. Тобто, якщо ви вирішите відписатися від повідомлень, то це станеться для всіх сторінок відразу.

 1. Натисніть на кнопку меню, що знаходиться в адресному рядку, і перейдіть в &171;Налаштування&187; .
 2. Переход в настройки приложения Яндекс.Браузер
 3. Долистайте сторінку до розділу &171;повідомлення&187; .
 4. Раздел уведомления в приложении Яндекс.Браузер
 5. Тут, по-перше, ви можете відключити будь-які оповіщення, які браузер відправляє самостійно.
 6. Отключений уведомлений приложения Яндекс.Браузер
 7. Перехід до & 171; повідомлення від сайтів&187; , ви зможете налаштувати оповіщення від будь-яких інтернет-сторінок.
 8. Переход в настройки уведомлений от сайтов в приложении Яндекс.Браузер
 9. Тапніте по пункту & 171; Очистити налаштування сайтів & 187; , якщо ви хочете позбутися підписок на сповіщення. Ще раз повторюємо, що вибірково сторінки прибрати не можна &8212; вони видаляються разом. Очистка списка сайтов с уведомлениями и отключение запроса на уведомления в приложении Яндекс.Браузер

  Після цього, якщо треба, натисніть по параметру & 171; повідомлення&187; , щоб деактивувати його. Тепер ніякі сайти не будуть питати у вас дозвіл на відправку &8212; всі подібні питання будуть відразу блокуватися.

Тепер ви знаєте, як прибрати всі види повідомлень в Яндекс.Браузері для комп'ютера і мобільного пристрою. Якщо ви раптом вирішите одного разу включити цю можливість, просто виконайте ті ж самі дії для пошуку потрібного параметра в Налаштуваннях і активуйте пункт, який запитує у вас дозвіл перед відправкою повідомлень.

більше статей на цю тему: