скидання в Mozilla Firefox

Скидання налаштувань в браузері Mozilla Firefox може знадобитися в тих ситуаціях, коли веб-оглядач став функціонувати некоректно або якісь параметри не виконують своє завдання так, як це хотілося б користувачеві. Існує три доступних варіанти повернення браузера до стандартної конфігурації. Кожен з них виконується по-різному і підійде тільки в певних випадках.

Якщо ви плануєте в майбутньому повернути поточні настройки, а зараз скидання здійснюється, наприклад, заради експерименту, їх рекомендується заздалегідь Зберегти, щоб не виникло проблем з відновленням. Більш детально про це читайте в окремому матеріалі на нашому сайті, перейшовши за посиланням нижче.

Детальніше: збереження налаштувань Mozilla Firefox

Спосіб 1: Кнопка &171;Очистити Firefox&187;

Перший спосіб скидання налаштувань має на увазі використання спеціально відведеної кнопки, яка знаходиться в меню за рішенням неполадок з функціонуванням браузера. Перед тим, як натискати на неї, варто знати, які саме зміни відбудуться в подальшому. При скиданні будуть видалені наступні дані:

 • Доповнення та теми оформлення;
 • Всі змінені вручну Налаштування;
 • Сховище DOM;
 • Встановлені для веб-сайтів дозволи;
 • Додані пошукові системи.

Інші відомості і файли, які не потрапили в список, будуть збережені. Важливо відзначити самі основні пункти, щоб користувач знав, які призначені для Користувача дані перенесуться автоматично після перезавантаження Mozilla Firefox.

 • Історія пошуку;
 • Збережені паролі;
 • Відкриті вкладки та вікна;
 • Список завантажень;
 • Дані для автозаповнення;
 • Словник;
 • Закладки.

Тепер, коли ви впевнені в тому, що скидання таким способом можна сміливо виконувати, потрібно реалізувати одну просту інструкцію.

 1. Запустіть Mozilla Firefox і натисніть на кнопку у вигляді трьох горизонтальних ліній справа вгорі, щоб відкрити меню. Там виберіть розділ & 171; Довідка & 187; .
 2. Переход в настройки браузера Mozilla Firefox для сброса настроек
 3. У меню відшукайте пункт &171;інформація для вирішення проблем&187; .
 4. Выбор раздела для устранения неполадок браузера Mozilla Firefox при сбросе настроек
 5. Натисніть на кнопку &171; Очистити Firefox & 187; .
 6. Кнопка для сброса настроек в браузере Mozilla Firefox
 7. Підтвердіть виконання даної дії, ознайомившись з його наслідками.
 8. Подтверждение очистка браузера Mozilla Firefox через настройки
 9. Після перезавантаження ви отримаєте повідомлення про те, що згадані вище відомості були успішно імпортовані в браузер. Залишається тільки клікнути по & 171; Готово&187; .
 10. Информация об импорте настроек после сброса настроек браузера Mozilla Firefox
 11. Відкриється нова вкладка, де ви можете вибрати, відновити всі вікна та вкладки або зробити це у вибірковому режимі.
 12. Первый запуск браузера Mozilla Firefox после сброса настроек
 13. При бажанні деякі призначені для користувача настройки і збережені раніше дані можна буде імпортувати в цей або інший профіль. Це реалізується завдяки тому, що після скидання на робочому столі з'являється директорія &171;старі дані Firefox&187; , де ви і знайдете всі файли.
 14. Папка со старыми данными пользователя после сброса настроек в браузере Mozilla Firefox

Спосіб 2: Створення нового профілю

Додавання нового профілю для Mozilla Firefox передбачає створення нових налаштувань для користувача. При цьому ви можете вибрати, чи залишити старий профіль для подальшого перемикання або видалити його, очистивши тим самим не тільки настройки веб-оглядача, але і куки, кеш і іншу призначену для користувача інформацію. Повне скидання налаштувань шляхом створення нового облікового запису проводиться так:

 1. Спочатку завершіть поточний сеанс у веб-браузері: просто закрийте всі вікна або в меню скористайтеся пунктом & 171; вихід&187; . Потім в операційній системі відкрийте утиліту & 171; виконати & 187; через клавіші Win + R , введіть там firefox.exe -P і натисніть на Enter .
 2. Запуск менеджера управления профилями для создания новой учетной записи Mozilla Firefox
 3. Відобразиться форма вибору профілю. Тут вас цікавить кнопка & 171; створити & 187; .
 4. Кнопка для создания новой учетной записи в менеджере профилей Mozilla Firefox
 5. Ознайомтеся з інформацією, представленою в Майстрі створення, а потім переходите далі.
 6. Запуск мастера создания нового профиля через менеджер профилей браузера Mozilla Firefox
 7. Введіть назву нового облікового запису. За необхідності можна вручну вибрати папку, де будуть зберігатися всі пов'язані файли. Після завершення конфігурації клацніть по & 171; Готово&187; .
 8. Настройка нового профиля для сброса настроек в браузере Mozilla Firefox
 9. Залишилося тільки вибрати потрібний профіль у вікні і натиснути на &171; Запуск Firefox&187; .
 10. Запуск нового профиля для сброса настроек в браузере Mozilla Firefox
 11. Якщо виникла така потреба, видаліть старі профілі, клацнувши по відповідній кнопці. При цьому враховуйте, що історія пошуку, куки, кеш і інші відомості, про які ми говорили раніше, теж будуть видалені, оскільки відбувається очищення папки з обліковим записом.
 12. Удаление старого профиля после создания новой учетной записи для Mozilla Firefox

У випадку, коли ви вирішили залишити другий обліковий запис, щоб час від часу переходити на нього, використовуйте ту саму команду firefox.exe-p (можете додати її в властивості ярлика) для вибору профілю перед запуском Mozilla Firefox.

Спосіб 3: видалення папок з настройками

Найрадикальніший метод повернути Mozilla Firefox до стану за замовчуванням — видалити всі директорії, пов'язані з профілями, розширеннями та іншими настройками. Виконуйте цей спосіб тільки в тій ситуації, коли ви впевнені, що не втратите важливу інформацію після скидання.

 1. Спочатку видалимо директорії поточних користувачів. Для цього через ту ж утиліту &171; виконати & 187; ( Win + R ) перейдіть за адресою %LocalAppData%\Mozilla\Firefox .
 2. Переход к папке расположения профилей Mozilla Firefox для сброса настроек
 3. Клацніть правою кнопкою миші на папці &171;Profiles&187; .
 4. Выбор папки с профилями для сброса настроек браузера Mozilla Firefox
 5. У контекстному меню виберіть пункт &171; видалити & 187; .
 6. Удаление папки с профилями для сброса настроек в браузере Mozilla Firefox
 7. Поверніться до утиліти та перейдіть по шляху %AppData%\Mozilla .
 8. Переход к папке с настройками браузера Mozilla Firefox для их удаления
 9. Виділіть і видаліть всі директорії, що знаходяться тут. Так ви позбудетеся від усіх змін, внесених Користувачем, і одночасно очистіть всі встановлені доповнення.
 10. Удаление папок с настройками браузера Mozilla Firefox для их сброса
 11. Запустіть Firefox і переконайтеся, що зміни набули чинності. Тепер папка профілю та інші каталоги створилися з нуля автоматично, а сам браузер вже готовий до коректної роботи.
 12. Успешный запуск браузера Mozilla Firefox после полного сброса настроек

Якщо будь-які налаштування раніше були збережені, тепер їх потрібно імпортувати, щоб відновити стан веб-оглядача. Даній темі присвячена окрема стаття на нашому сайті, яка доступна за наступним посиланням.

Детальніше: імпорт налаштувань в браузер Mozilla Firefox

Це були всі способи скидання налаштувань у Mozilla Firefox. Підберіть оптимальний для себе варіант і дотримуйтесь інструкцій, якщо хочете повернути браузер в стандартний стан, в якому він знаходиться відразу ж після установки в операційну систему.

більше статей на цю тему: