Як відкрити режим анонімного перегляду в браузері

Google Chrome

В Google Chrome режим інкогніто можна запустити як за допомогою меню, так і поєднанням гарячих клавіш. Цікавою функцією є і перехід в даний режим через контекстне меню. Для його використання буде відкрито нове вікно, де всі вкладки будуть відкриватися як ніби ви заходите на сайт вперше. Щоб забезпечити додаткову зручність, рекомендуємо включити роботу деяких розширень, наприклад, блокувальника реклами, і в цьому вікні, оскільки за замовчуванням ніякі доповнення в інкогніто не працюють. Про те, як все це зробити, ми розповіли в окремій статті.

Детальніше: Як використовувати режим анонімного перегляду в браузері Google Chrome

Яндекс.Браузер

За своєю функціональністю режим інкогніто в Яндекс.Браузері точно такий же, що використовується в хромі. Запускається він абсолютно тими ж трьома способами, і розширення для роботи в цьому вікні налаштовувати так само потрібно додатково. У статті за посиланням нижче користувачі браузера Yandex можуть не тільки наочно побачити запуск даного режиму, але і зможуть прочитати, як саме працює цей вид приватності.

Детальніше: режим інкогніто в Яндекс.Браузері

Как открыть режим инкогнито в Яндекс.Браузере

Opera

Опера нічим не відрізняється від Гугл Хром і Яндекс.Браузера, маючи той же движок, а значить, ті ж можливості і особливості. Однак його незаперечним плюсом можна назвати наявність вбудованого VPN, що забезпечує поліпшену приватність в цьому вікні. Так ви зможете відвідувати сайти не тільки без авторизації в профілі, але і під іншим IP-адресою. Дізнатися, як користуватися цим режимом, ви можете в нашому керівництві для цього веб-оглядача.

Детальніше: увімкнення режиму анонімного перегляду в браузері Opera

Как открыть режим инкогнито в браузере Opera

Mozilla Firefox

В Mozilla Firefox сам режим приватності працює аналогічно тому, що є в браузерах на движку Chromium і похідних від нього. Принцип входу і використання теж практично однаковий, а також там підтримується робота розширень після додаткової активації відповідного параметра. Розглянуто все це в іншому нашому матеріалі.

Детальніше: активація режиму анонімного перегляду в Mozilla Firefox

Как открыть режим инкогнито в браузере Mozilla Firefox

більше статей на цю тему: