Як отримати ідентифікатор групи або чату в Telegram

Важлива інформація

Отримання chat_id в Telegram можливо виключно сторонніми засобами, так як в цілях безпеки ця функціональність була видалена з месенджера.

Спосіб 1: Get My ID

Для отримання ідентифікатора групи можна скористатися ботами, наприклад Get My ID. Як і більшість подібних рішень, це однаково працює як в настільному варіанті додатки , так і у версіях для Android і iOS . У прикладі далі ми скористаємося саме клієнтом для ПК.

 1. Запустіть програму, перейдіть до пошукового рядка над списком чатів і введіть в неї запит getmyid_bot . Нижче з'являться згенеровані результати, клікніть по зазначеному на скріншоті.
 2. как узнать chat id в telegram-1
 3. Далі натисніть»запустити" .
 4. как узнать chat id в telegram-2
 5. Після початку роботи з ботом він відобразить ваш користувальницький ID і відповідне значення для чату з ним – якщо це повідомлення прийшло, все функціонує нормально.
 6. как узнать chat id в telegram-3
 7. Для отримання chat ID конкретної бесіди знадобиться переслати сюди будь-яке повідомлення з нього. Відкрийте потрібний діалог, знайдіть необхідний елемент, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт " переслати повідомлення» . как узнать chat id в telegram-4

  У вікні вибору адресатів вкажіть Get My ID .

  как узнать chat id в telegram-5

  Відкриється діалог з ботом – тут натисніть на кнопку відправки повідомлення.

 8. как узнать chat id в telegram-6
 9. Для визначення точного ідентифікатора знадобиться надіслати боту ще й посилання-запрошення на цільовий чат. Щоб отримати її для публічних чатів, перейдіть до відповідного діалогу та натисніть на три крапки праворуч,как узнать chat id в telegram-7

  Виберіть пункт " інформація про групу» .

  как узнать chat id в telegram-8

  Посилання є першим пунктом у властивостях групи і обов'язково починається з t.me . Скопіюйте послідовність, що йде після символу слеша ( / ).

 10. как узнать chat id в telegram-9
 11. Поверніться до діалогу з ботом, вставте в поле повідомлення отримане посилання, прибравши з неї все зайве( до слеша), а замість нього Напишіть @ . Перевірте правильність введення інформації, а потім надішліть.
 12. как узнать chat id в telegram-10
 13. Далі з'явиться повідомлення з ID, тільки на цей раз вже з додатковими значеннями.
 14. как узнать chat id в telegram-11

  Даний бот зазвичай спрацьовує коректно, проте він нездатний визначати ідентифікатори приватних чатів і деяких публічних.

Спосіб 2: UserInfo

Наступний бот, який вирішує завдання, називається UserInfo.

 1. Додайте бота до свого переліку діалогів за алгоритмом з попереднього способу, запит – @userinfobot .
 2. как узнать chat id в telegram-12
 3. Після відкриття діалогу виконайте пересилання туди повідомлення з чату, ідентифікатор якого бажаєте отримати. Дії аналогічні кроку 4 способу 1.
 4. как узнать chat id в telegram-13
 5. Бот надасть короткий підсумок посилання, ідентифікатора та відображуваної назви чату.
как узнать chat id в telegram-14

Це рішення функціонально нічим не відрізняється від наведеного вище, інші схожі інструменти володіють подібними можливостями.

більше статей на цю тему: