Створення чату з самим собою в месенджері Telegram

Android

Telegram для Android , як, втім, і будь-яка інша версія месенджера, дозволяє організувати написання повідомлень і відправку будь-якої іншої інформації (контент, файли) самому собі не єдиним способом. Все необхідне для створення доступного єдиній людині (тобто вам) чату наявна в додатку, потрібно лише вибрати найбільш зручний з власної точки зору підхід або по черзі застосувати всі запропоновані далі прийоми для досягнення різних кінцевих цілей.

Спосіб 1: Вибране

Можливість передавати самому собі повідомлення через Telegram доступна спочатку кожному його користувачеві. У месенджері передбачений спеціальний чат, а точніше, що отримав назву «Вибране» модуль, до якого маєте доступ тільки ви, і де можете зберігати будь-яку інформацію.

 1. Відкрийте Телеграм і викличте меню програми, торкнувшись трьох рисок у верхній частині екрана зліва. У переліку опцій натисніть «Вибране» .
 2. Telegram для Android - запуск мессенджера, переход в чат Избранное
 3. Напишіть будь-яке повідомлення у полі введення тексту на екрані відкритого чату та торкніться кнопки»надіслати" . В результаті введена інформація миттєво відобразиться у вашій «бесіді» з самим собою і буде зберігатися там до моменту, поки ви її не видалите. Telegram для Android - отправка текстового сообщения в чат Избранное

  З точки зору доступних для збереження типів даних розглянутий розділ нічим не відрізняється від будь-якого іншого чату в месенджері. Тобто крім текстових послань, ви можете помістити в «Вибране» посилання на веб-ресурси, різний контент і файли будь-якого типу.

 4. Telegram для Android - сохранение любой информации в облаке мессенджера путем отправки в Избранное
 5. Крім прямого поповнення " вибраного» вищеописаним чином, ви можете вказати цей модуль в якості одержувача пересилаються з інших чатів повідомлень:
  • Відкрийте діалог або групу в Telegram, де міститься одне або кілька послань, які ви хочете зберегти.
  • Telegram для Android - открытие чата с сообщениями и контентом для сохранения в Избранном
  • Довго натисніть в області копіюється з листування послання, щоб його виділити. При необхідності відзначте ще кілька повідомлень, торкаючись розташованих зліва від них чекбоксів.
  • Telegram для Android - Выбор нескольких сообщений в чате для пересылки в Избранное
  • Натисніть на розташовану внизу екрану праворуч напис " переслати» або тапніте по стрілці в відображається вгорі панелі інструментів. Натисніть на перший за рахунком пункт у списку ваших контактів – «Вибране» .
  • Telegram для Android - пересылка одного или нескольких сообщений из чата в Избранное своего мессенджера
 6. Згодом ви завжди можете отримати доступ до збереженої вищеописаним чином інформації, відкривши " Вибране» з головного меню месенджера.

  Telegram для Android - переход к просмотру содержимого чата Избранное из главного меню мессенджера

  Крім того, особиста Telegram-хмара відображається в переліку «чати» додатки, а для забезпечення максимально швидкого доступу до збережених даних можна " закріпити» розглянутий модуль над іншими чатами шляхом виділення тривалим натисканням на заголовок і потім вибору відповідного інструменту в меню опцій.

 7. Telegram для Android - закрепление чата Избранное вверху перечня переписок в мессенджере

Додатково. Нагадування

Відправку повідомлень в " Вибране» Вашого Telegram можна здійснювати відкладено, що дає можливість використовувати розглянутий модуль для нагадування самому собі про важливі події або необхідності виконати будь-які дії.

 1. Відкрийте " Вибране» , напишіть текст нагадування в поле введення повідомлення.
 2. Telegram для Android - Переход в Избранное ввод текста напоминания в мессенджер
 3. Натисніть на кнопку»надіслати" і затримайте на ній палець на пару секунд. В результаті відобразиться блок " встановити нагадування» &8212; тапніте по ньому.
 4. Telegram для Android - Избранное - вызов функции Задать напоминание в мессенджере
 5. Прокручування списків»Дата" , «година» , «хвилини» у відображеній області " встановити нагадування» , виберіть день і час отримання вводиться в месенджер послання і потім торкніться кнопки " відправити ДАТА в час» внизу екрана.
 6. Telegram для Android - выбор даты и времени поступления создаваемого в мессенджере напоминания
 7. За результатом проведення вищеописаних маніпуляцій в заданий час ви отримаєте від месенджера повідомлення у вигляді введеного як нагадування тексту. Зверніть увагу на те, що після створення відкладеного послання самому собі поруч з полем його введення в " Вибране» з'явиться раніше відсутній елемент інтерфейсу. Торкнувшись цієї нової кнопки, ви перейдете до чату »нагадування" , звідки можливо управляти створеними повідомленнями (видаляти, змінювати дату і час отримання повідомлень) і планувати отримання нових.
 8. Telegram для Android - Переход в чат Напоминания в избранном, управление созданными извещениями

Спосіб 2: Група

Ще одна можливість по створенню чату з самим собою доступна через відсутність в Телеграм обмежень мінімальної кількості учасників групових чатів (таке об'єднання може бути представлено єдиною особою – вами).

 1. Запустіть месенджер і створіть групу з двох осіб. В якості другого (тимчасового) учасника чату виберіть будь-якого користувача зі своєї адресної книги (але краще добре вам знайомого, щоб при необхідності пояснити свої дії власнику залучається для ваших цілей аккаунта). Вкажіть запам'ятовується і зрозуміле вам назву групи для швидкого її пошуку згодом.

  Детальніше: створення групового чату в Telegram для Android

 2. Telegram для Android Создание группового чата в мессенджере

 3. Відкрийте створений груповий чат, тапніте по його найменуванню над областю повідомлень, щоб отримати можливість налаштування під власні потреби:
  • Тривалим натисканням на ім'я другого учасника бесіди викличте меню і виберіть в ньому " видалити з групи» .
  • Telegram для Android удаление участников из группового чата в мессенджере
  • Торкніться значка»олівець" у верхньому правому куті екрана з основними даними чату. Далі переконайтеся, що в якості параметра " Тип групи» вибрано »приватна" .
  • Telegram для Android Переход к настройке группового чата в мессенджере
  • Перейдіть до " дозволи» , деактивуйте розташовані праворуч від усіх пунктів переліку " можливості учасників» перемикачі і потім тапніте по галочці у верхньому правому куті екрану.
  • Telegram для Android отзыв всех разрешений Возможности участников в групповом чате мессенджера
  • За бажанням змініть назву групи, додайте будь-яке зображення в якості її значка.
  • Telegram для Android смена имени и добавления изображения-значка для группового чата в мессенджере
  • Натисніть на галочку вгорі праворуч екрану " змінити» , щоб зберегти задані настройки і потім тапніте »Назад" для переходу в налаштовану «листування».
  • Telegram для Android завершение создания и настройки группы из одного участника в мессенджере
 4. Відтепер ви можете використовувати отриманий в результаті вищеописаних маніпуляцій чат в якості особистого сховища інформації будь-якого підтримуваного Telegram типу. Поповнення переліку збережених даних здійснюється шляхом відправки в «групу» повідомлень або їх пересилання з інших бесід.
 5. Telegram для Android сохранение личной информации в групповом чате с одним участником

Спосіб 3: другий рахунок

Оскільки Telegram для Android дозволяє в одному додатку використовувати кілька акаунтів сервісу фактично одночасно, додавши в нього свій другий телефонний номер, можна швидко вирішити озвучену в заголовку цієї статті завдання. Однією з переваг такого підходу є можливість задіяти опції секретного чату в процесі передачі інформації.

 1. Відкрийте головне меню месенджера, торкніться спрямованої вниз стрілки праворуч від імені та номера використовуваної в даний момент облікового запису. Натиснути " додати рахунок» у відкритій області.
 2. Telegram для Android главное меню мессенджера - Добавить аккаунт

 3. Увійдіть у Telegram, ввівши та підтвердивши свій другий номер телефону.

  Детальніше: реєстрація (авторизація) в Telegram через додаток для Android

 4. Telegram для Android авторизация в мессенджере для добавления второго аккаунта в приложение
 5. Відтепер ви можете без праці передавати повідомлення з однієї своєї Телеграм-учеткі на адресу іншої:
  • Перейдіть на аккаунт-відправник в головному меню месенджера.
  • Telegram для Android Переход с одной учетной записи в мессенджере на другую
  • Створіть звичайний або секретний чат, в якості співрозмовника вкажіть свій другий обліковий запис.

   Детальніше: створення простих і секретних чатів у Telegram для Android

  • Telegram для Android создание чата со своим вторым аккаунтом в мессенджере
  • Почніть надсилати текстову інформацію та/або вміст.
  • Telegram для Android отправка сообщений и контента в адрес своего второго аккаунта в мессенджере

IOS

Через Telegram для iPhone озвучена в заголовку статті завдання вирішується мінімум трьома методами &8212; по суті, потрібно створити чат, доступ в який можливий виключно з належного вам аккаунта в месенджері.

Спосіб 1: Вибране

Найбільш простим варіантом дій по відправці повідомлень на адресу власної персони і, відповідно, їх збереження в Телеграм для своїх потреб, є використання передбаченого в месенджері модуля " Вибране» .

 1. Запустіть Telegram, перейдіть до нього «Налаштування» , торкнувшись крайнього праворуч значка в панелі розділів месенджера.
 2. Telegram для iOS запуск мессенджера и переход в его Настройки

 3. З відображеного переліку опцій і розділів параметрів перейдіть в " Вибране» . В результаті перед вами відкриється чат, призначений для зберігання інформації в месенджері окремим його Користувачем – сюди ви можете відправляти текст, посилання, контент і файли будь-якого типу.
 4. Telegram для iOS Переход в Избранное из Настроек мессенджера, отправка сообщений и контента для сохранения
 5. Крім поповнення «вибраного» шляхом прямої відправки повідомлень, ви можете пересилати в нього дані з іншого листування в Telegram:
  • Відкрийте будь-яку розмову в месенджері. Знайдіть копіюється з листування повідомлення і тривалим тапом в його області викличте меню.
  • Telegram для iOS открытие чата, вызов контекстного меню сообщения в переписке
  • У списку опцій виберіть «переслати» . Вибрати «Вибране» у відображеному переліку на вкладці «чати» і за мить відправлення буде доставлено за призначенням &8212; збережено у Вашому Особистому сховищі Telegram.
 6. Telegram для iOS пересылка сообщений из любых чатов в свое хранилище в мессенджере - Избранное
 7. Надалі, щоб отримати доступ до збережених в " Вибране» повідомленнями і файлів перейдіть в нього з «Налаштування» месенджера або відкрийте, торкнувшись заголовка однойменної «листування» в переліку бесід. Telegram для iOS Доступ к сохранённой в Избранном информации

  Для зручності і швидкого доступу сховище можна " закріпити» у верхній частині вкладки «чати» програми, довго натиснувши на назву модуля і вибравши потім відповідний пункт в відобразиться меню.

 8. Telegram для iOS закрепление хранилища Избранное вверху списка на вкладке Чаты мессенджера

Додатково. Нагадування

Крім простого збереження даних у " Вибране» , його можна використовувати як альтернативу окремій програмі »нагадування" .

 1. Відкрийте чат " Вибране» , напишіть повідомлення, яке хочете отримати у своєму Telegram у визначений вами час.
 2. Telegram для iOS Открытие чата Избранное, ввод текста для создания Напоминания
 3. Натисніть на кнопку відправки послання і утримуйте її до появи на екрані пропозиції задіяти опцію " встановити нагадування» , торкніться відображеного блоку.
 4. Telegram для iOS Избранное вызов опции Задать напоминание в мессенджере
 5. Виберіть дату і час, коли необхідно отримати послання, натисніть на кнопку «нагадати» внизу екрана.
 6. Telegram для iOS Избранное ввод даты и времении получения создаваемого в мессенджере Напоминания
 7. На цьому все – в задані день, годину і хвилину месенджер надішле вам нагадування у вигляді повідомлення про надходження повідомлення.
 8. Після того як ви створите перше повідомлення, в месенджері стане доступним новий чат»нагадування" , який викликається тапом по відсутньої раніше кнопці у вигляді годинника праворуч в поле »повідомлення" модуля «Вибране» . Відкривши &171;нагадування&187; , ви отримаєте доступ до конфігурації вже сформованих нагадувань і їх видалення, а також зможете додавати нові відкладені послання.
 9. Telegram для iOS переход из Избранного в чат Напоминания для управления созданными в мессенджере извещениями

Спосіб 2: Група

Наступний варіант створення розділу для зберігання своєї особистої інформації в Telegram має на увазі організацію закритого групового чату, де єдиним учасником буде ваш обліковий запис в месенджері.

 1. Запустіть Телеграм і створіть складається з двох користувачів групу. В якості першого учасника будете виступати ви, як ініціатор організації чату, а другим Виберіть будь-якого іншого (але краще добре знайомого вам) користувача сервісу.

  Детальніше: створення групових чатів у Telegram для iPhone

 2. Telegram для iOS создание группового чата в мессенджере

 3. Відкрийте та налаштуйте створений чат:
  • Тапніте по найменуванню групи вгорі над листуванням. На екрані з основною інформацією про групу посуньте вліво область з ім'ям другого учасника, торкніться кнопки, що відобразилася " видалити» .
  • Telegram для iOS удаление пользователя из группового чата в мессенджере
  • Натисніть " ізм.» вгорі праворуч. Переконайтеся, що значення параметра " Тип групи» &8212; »приватна" .
  • Telegram для iOS переход к расширенным настройкам администрируемой группы
  • Перейдіть до «дозволи» , деактивуйте всі параметри списку " МОЖЛИВОСТІ УЧАСНИКІВ ГРУПИ» , Telegram для iOS открытие Разрешений в Настройках Группы, деаткивация опция Возможности участников

   Поверніться назад і торкніться»Готово" .

  • Telegram для iOS сохранение изменений, внесенных в настройки Группового чата в мессенджере
 4. Виконавши попередній пункт інструкції, Ви отримаєте чат, куди можна відправляти будь-які повідомлення. При цьому доступ до збереженої таким чином інформації можливо отримати тільки якщо виконати вхід в месенджер, ввівши дані належного вам аккаунта.
 5. Telegram для iOS использование группы в мессенджере с единственным участником для хранения информации

Спосіб 3: другий рахунок

Однією з переваг Телеграм є передбачена в ньому можливість використання одночасно декількох акаунтів в одній програмі. Це дозволяє організувати листування між належними вам обліковими записами, досить додати свій другий номер телефону в месенджер.

 1. Відкрийте «Налаштування» Telegram і тапніте по імені свого аккаунта. Прокрутіть інформацію на екрані, що відкриється, натисніть " додати рахунок» .
 2. Telegram для iPhone Функция Добавить аккаунт в Настройках мессенджера

 3. Далі Зареєструйте в системі свій другий телефонний номер або авторизуйтесь в месенджері, якщо раніше мобільний ідентифікатор вже був задіяний.

  Детальніше: реєстрація (авторизація) в месенджері Telegram з iPhone

 4. Telegram для iPhone добавление второго аккаунта в мессенджер
 5. Ввівши два акаунти в програму, ви можете перемикатися між ними, перейшовши в «Налаштування» месенджера і тапнув в другому зверху блоці опцій по імені учеткі, з якою будете працювати далі.
 6. Telegram для iPhone переключение учетных записей в мессенджере
 7. Перейдіть на використання аккаунта-відправника повідомлень, потім створіть простий або (якщо хочете, наприклад, писати самому собі самознищуються послання) секретний чат зі своїм другим аккаунтом.

  Детальніше: створення простих і секретних чатів у Telegram для iOS

 8. Telegram для iPhone создание простого или секретного чата со своей второй учетной записью в мессенджере
 9. Приступайте до відправки повідомлень – доступ до них ви згодом зможете отримати, задіявши для входу в месенджер будь-який зі своїх номерів.
 10. Telegram для iPhone отправка информации в адрес своего второго аккаунта в мессенджере

Windows

Принципово варіанти створення чату C самим собою в Telegram для Windows не відрізняються від вищеописаних, застосовних в мобільних версіях месенджера. Тобто для вирішення озвученої в заголовку статті завдання з ПК вам необхідно задіяти модуль " Вибране» , створити складається виключно з вашої персони групу або ввести в додаток свій другий аккаунт.

Спосіб 1: Вибране

 1. Відкрийте Телеграм на комп'ютері та викличте меню програми, натиснувши три Тире у верхньому куті вікна зліва.
 2. Telegram для Windows запуск мессенджера, переход в его главное меню

 3. Натисніть на круглу кнопку «Вибране» у правому верхньому куті відобразилася у вікні області з інформацією та опціями месенджера.
 4. Telegram для Windows кнопка Избранное в главном меню мессенджера
 5. Створіть повідомлення і відправте його в відкрився чат – доступ до нього можете отримати тільки ви особисто.Telegram для Windows поле ввода и отправка сообщения в чат Избранное

  Ніяких обмежень на збереження інформації за типами тут немає (тобто можна відправляти не тільки текст, але також посилання, файли і т.д.).

 6. Telegram для Windows сохранение информации в чате Избранное мессенджера
 7. Крім іншого, ви можете використовувати розглядається ПРИВАТНЕ сховище в якості одержувача пересилаються з інших чатів послань:
  • Клікніть в області копіюється з будь-якої бесіди повідомлення правою кнопкою миші.
  • Telegram для Windows вызов контекстного меню сообщения в чате с целью вызова функции Переслать
  • Виберіть " переслати повідомлення» у меню, що відкриється.
  • Telegram для Windows пункт Переслать сообщения в контекстном меню послания в любом чате
  • Клацніть «Вибране» у вікні " виберіть одержувача» .
  • Telegram для Windows выбор Избранное в качестве получателя пересылаемого из чата сообщения
 8. Надалі ви можете відкривати «Вибране» і отримувати таким чином доступ до збереженої в ньому інформації, виконавши пункти №№ 1-2 з цієї Інструкції. Крім того, розглянуте сховище стане доступним в списку відкритих в Telegram чатів.

  Telegram для Windows Избранное в перечне чатов в мессенджере

  Для забезпечення можливості швидкого переходу в «Вибране» Ви можете закріпити цей чат вгорі списку доступних-клікніть по його назві правою кнопкою миші і виберіть відповідний пункт

  Telegram для Windows пункт Закрепить в контекстном меню чата Избранное

  У відображеному меню.

 9. Telegram для Windows хранилище Избранное закреплено вверху перечня доступных чатов

Нагадування

" Вибране» у Вашому Телеграм можна додатково використовувати для створення нагадувань, відправляючи самому собі відкладені повідомлення:

 1. Перейдіть до " Вибране» , напишіть послання-нагадування в поле введення повідомлення.
 2. Telegram для Windows Переход в Избранное, ввод сообщения-напоминания
 3. Клацніть правою кнопкою миші по елементу»надіслати" , Telegram для Windows Избранное - вызов возможности создания напоминаний в мессенджере

  Потім натисніть на відображений блок " встановити нагадування» .

 4. Telegram для Windows Избранное - вызов опции Задать напоминание
 5. Клацніть на значення дати,Telegram для Windows Избранное - смена даты в окне Время напоминания

  Виберіть день отримання повідомлення у відкритому календарі.

 6. Telegram для Windows Избранное - Выбор даты поступления напоминания из мессенджера в календаре
 7. Перейдіть до поля введення часу,Telegram для Windows Избранное - время поступления создаваемого в мессенджере напоминания

  Введіть потрібне значення з клавіатури.

 8. Telegram для Windows установка времени поступления напоминания из мессенджера
 9. Клікніть»запланувати" у віконці " час нагадування» & 8212; в результаті повідомлення відправиться в " Вибране» , а ви отримаєте його в зазначені день і час.
 10. Telegram для Windows Избранное - инициация сохранения сконфигурированного напоминания в мессенджере
 11. Клікнувши по з'явився в " Вибране» праворуч від поля введення повідомлень елементу, Telegram для Windows Избранное - кнопка перехода в Напоминания

  Ви перейдете до чату &171;нагадування & 187; , звідки отримаєте можливість управляти створеними вищеописаним чином нагадуваннями (видаляти, змінювати час надходження повідомлень).

 12. Telegram для Windows Избранное управление созданными средствами мессенджера напоминаниями

Спосіб 2: Група

 1. Відкрийте месенджер, створіть груповий чат з двох учасників – себе і будь-якого іншого користувача.

  Детальніше: створення групових чатів у Telegram для Windows

 2. Telegram для Windows создание группового чата в мессенджере

 3. Перейдіть в сформовану групу, клікніть по трьом точкам вгорі вікна Telegram праворуч і виберіть " інформація про групу» .
 4. Telegram для Windows переход в группу, вызов меню чата - Информация о группе
 5. Наведіть покажчик миші на ім'я другого користувача групового чату, клікніть по відобразився в його області хрестика,Telegram для Windows область с именем второго участника группового чата в окне Информация о группе

  Виберіть " видалити» під відобразився в месенджері запитом.

 6. Telegram для Windows подтверждение запроса об удалении участника из группового чата
 7. Проведіть додаткове налаштування групи:
  • Клацніть на три точки праворуч від заголовка вікна " інформація про групу» , виберіть " управління групою» у меню, що відкриється.
  • Telegram для Windows меню окна Информация о группе - Управление группой
  • Обов'язково переконайтеся, що в якості значення параметра " Тип групи» встановлено »приватна" . Telegram для Windows Параметр Тип группы - Частная в настройках чата
  • За бажанням змініть назву створюваного для себе сховища даних, додайте зображення-аватарку, щоб його було легше знаходити серед інших чатів в Телеграм.
  • Telegram для Windows выбор имени группы и установка изображения в качестве значка чата
  • Перейдіть до " дозволи» , Telegram для Windows пункт Разрешения в Настройках группового чата

   Деактивуйте всі параметри у списку " можливості учасників» ,

   Telegram для Windows отзыв разрешений на все возможности участников группового чата

   Потім натисніть " зберегти» .

  • Telegram для Windows групповой чат, где отключены все возможности участников
  • Збережіть " налаштування групи» Telegram для Windows сохранение внесенных в Настройки группы изменений

   І закрийте вікно з інформацією про неї.

  • Telegram для Windows закрытие окна Информация о группе
 8. На цьому створення бесіди з самим собою шляхом формування в месенджері групи з єдиним учасником завершено, можна переходити до відправки інформації в отриманий чат.
 9. Telegram для Windows использование группы с единственным участником для хранения информации в мессенджере

Спосіб 3: другий рахунок

 1. Введіть свій другий Telegram-аккаунт в програму:
  • Викличте меню месенджера.
  • Telegram для Windows вызов главного меню мессенджера

  • Клікніть по розташованій праворуч від імені поточної учеткі стилізованої під стрілку кнопці.
  • Telegram для Windows открытие списка учётных записей, через которые выполнен вход в мессенджер
  • Натисніть " додати рахунок» .
  • Telegram для Windows пункт Добавить аккаунт в главном меню мессенджера
  • Виконайте аналогічні описаним в статті за наступним посиланням дії, які передбачають реєстрацію нового номера в месенджері з ПК.

   Детальніше: реєстрація (авторизація) в Telegram через десктопний додаток месенджера

  • Telegram для Windows добавление второй учетной записи в программу мессенджера

 2. Перейдіть на задействуемую в якості відправника повідомлень обліковий запис, клікнувши по її імені в головному меню програми.
 3. Telegram для Windows переключение между учётными записями в мессенджере

 4. Створіть діалог або секретний чат, співрозмовником виберіть свій другий аккаунт в месенджері.

  Детальніше: створення простих і секретних чатів у Telegram для Windows

 5. Telegram для Windows создание чата со своим вторым аккаунтом в мессенджере
 6. На цьому організація листування з самим собою вважається завершеною – приступайте до відправки повідомлень, переглянути які ви зможете в будь-який момент і з будь-якого з доданих в чат акаунтів.
 7. Telegram для Windows переписка со своим вторым аккаунтом в мессенджере, как способ написания сообщения самому себе

більше статей на цю тему: