Відключення геолокації в Viber для Android і iOS

Android

Встановлення заборони на передачу геоданих через Viber для Android можливо здійснити частково &8212; засобами самого месенджера, а також повністю - шляхом відкликання виданого додатку дозволу на роботу з модулем визначення геолокації пристрою в " Налаштуваннях» мобільної ОС.

Читайте також: відправка даних про своє місцезнаходження в Viber для Android

Варіант 1: деактивація відправки геометок в чат

Застосування нижчеописаного підходу дозволяє гнучко (для кожного окремого чату) налаштувати Вайбер в аспекті роботи з даними про місцезнаходження Користувача.

 1. Відкрийте чат або групу, де потрібно відключити функцію прикріплення геолокаційних даних до кожного відправляється повідомленням.
 2. Viber для Android - переход в чат с активированной отправкой геометок
 3. Торкніться заголовка чату або відкрийте, натиснувши на три крапки вгорі праворуч, меню і тапніте в ньому «інформація» .
 4. Viber для Android - открытие меню чата с информацией и настройками
 5. Перегорніть відкрився список опцій вгору, знайдіть пункт " додавати геомітку» і деактивуйте розташований праворуч від нього перемикач.
 6. Viber для Android - деактивация опции отправки геометок в настройках чата

Додатково . Будь-яким чином відкликати геометки з уже відправлених іншим користувачам месенджера повідомлень можливості немає, а при виникненні такої необхідності не залишається нічого іншого, як видалити послання цілком у всіх учасників листування.

Детальніше: Як видалити відправлене через Viber для Android повідомлення у себе і співрозмовника Viber для Android - удаление отправленной в чат геометки

Варіант 2: заборона доступу до геомодуля пристрою

Щоб забезпечити ситуацію, коли месенджер взагалі не зможе отримати доступ до ваших геолокаційних даних, виконайте наступне.

Читайте також: як відключити визначення геопозиції в ОС Android

 1. Відкрийте»Налаштування" ОС Андроїд, перейдіть в »Додатки" , тапніте " Усі програми» .
 2. Viber для Android - Настройки ОС - Приложения - Все приложения
 3. Відшукайте «Viber» серед інстальованого на девайсі ПО, натисніть на його найменування. З відкрився в результаті екрану «відомості» перейдіть до " дозволи додатків» .
 4. Viber для Android в списке установленного на девайсе софта, переход в Разрешения приложения
 5. Натисніть на пункт»Місцезнаходження" у списку виданих месенджеру дозволів, встановіть »заборонити" як значення параметра.
 6. Viber для Android - отзыв разрешения на доступ мессенджера к модулю определения местоположения в Настройках ОС
 7. Вийдіть з»Налаштування" ОС. Відтепер при спробі звернення Viber до даних про місцезнаходження ви будете отримувати повідомлення про неможливість виконати таку дію або запит включення доступу месенджера до модуля визначення геолокації, який потрібно відхиляти.
 8. Viber для Android доступ мессенджера к данным о местоположении устройства деактивирован

IOS

Отримання та надсилання даних про місцезнаходження користувачів у Viber для iOS реалізується за тими ж принципами, що і в вищеописаному Andrоid-варіанті месенджера. Тобто вирішити задачу з заголовка цієї статті на iPhone можливо двухваріантно: щодо окремих чатів і месенджера в цілому.

Читайте також: відправка даних про своє місцезнаходження в Viber для iOS

Варіант 1: деактивація відправки геометок в чат

Якщо ви активували в месенджері функцію передачі своїх геоданих на адресу учасників діалогу або групового чату і бажаєте її вимкнути, зробіть наступне.

 1. Перейдіть в листування, де включена опція відправки геометок. Тапніте по заголовку чату вгорі для виклику меню, перейдіть з нього в " інформація та налаштування» .
 2. Viber для iPhone вход в чат, где включена отправка геолокации, открытие Информация и настройки
 3. Прокрутіть відкрився перелік налаштувань чату вгору, знайдіть найменування опції " додавати геомітку» і переведіть розташований праворуч від нього перемикач в положення »вимкнено" .
 4. Viber для iPhone Отключение опции Добавлять геометку в настройках чата
 5. Поверніться в чат і відправте будь – яке повідомлення-тепер дані про ваше місцезнаходження прикріплятися до послань не будуть.
 6. Viber для iPhone функция отправки геопозиции в чате отключена

Додатково . Щоб запобігти можливості перегляду співрозмовниками вже відправлених вами в чат Viber геолокаційних даних, видаліть містять геометки повідомлення у себе та інших учасників листування.

Детальніше: Як видалити відправлене через Viber для iOS повідомлення у себе і одержувача Viber для iPhone удаление сообщения с геометкой из своего чата и в мессенджере собеседника

Варіант 2: заборона доступу до геомодуля iPhone

Більш кардинальним, ніж вищеописаний, але при цьому максимально ефективним методом відключення можливості отримання ваших геоданих іншими учасниками месенджера є установка заборони програмі працювати з модулем визначення місця розташування в " Налаштуваннях» iOS.

 1. Закрийте Вайбер і перейдіть до »Налаштування" айФона.
 2. Viber для iPhone закрытие мессенджера, переход в Настройки iOS
 3. Перегорніть список розділів параметрів, в останньому його блоці з найменуваннями інстальованих на девайсі програм знайдіть «Viber» і натисніть на назву месенджера.
 4. Viber для iPhone мессенджер в списке софта в Настройках iOS
 5. Тапніте по першому пункту списку " ДОЗВОЛИТИ ДОСТУП ПРОГРАМІ VIBER» - «Геопозиція» . Дотиком оснастите позначкою параметр »ніколи" а потім закрийте »Налаштування" iPhone.
 6. Viber для iPhone установка запрета на доступ мессенджера к геопозиции
 7. Запустіть Viber, & 8212; відтепер доступ до модуля визначення місця розташування девайса месенджеру заборонений, а при спробах виклику вимагають геолокаційних даних функцій програма буде видавати попередження-запит, який необхідно відхиляти, тапая " скасування» .
 8. Viber для iPhone доступ мессенджера к службам геолокации запрещен

більше статей на цю тему: