відправка своєї геопозиції через месенджер Viber для Android і iOS

Viber на сьогоднішній день є одним з найбільш функціональних сервісів в своїй ніші, а це значить, що серед наданих їм можливостей є не зовсім звичні багатьом користувачам, але вельми корисні і затребувані. У наступній статті продемонстровано, як реалізувати одну з них &8212; передачу даних про місцезнаходження свого Android-девайса або iPhone через месенджер.

Функція визначення місця розташування в Viber

Розглянута в статті можливість реалізована виключно з функціонуючих під управлінням Android і iOS пристроїв, програмою Viber для Windows надсилання геолокації безпосередньо не підтримується!

Перш ніж переходити до передачі своєї геопозиції через Viber іншому зареєстрованому в сервісі людині, для забезпечення ефективності операції необхідно включити наявний на всіх сучасних Android-смартфонах і iPhone програмно-апаратний модуль визначення місця розташування девайса, а також надати месенджеру доступ до цього компоненту.

 1. З метою включення модуля геолокації на пристрої в залежності від керуючої ним операційної системи:
 2. Процедури надання месенджеру дозволів на використання модулів мобільних ОС, в тому числі відповідають за роботу геолокації, описані в оповідає про налаштування Програми Вайбер на смартфонах під управлінням «зеленого робота» і Apple-девайсах статті.Viber для Android предоставление мессенджеру доступа к модулю определения местоположения (геолокации)

  Детальніше: налаштовуємо месенджер Viber в середовищі Android і iOS

Як надіслати геопозицію на Viber для Android

Через Viber для Android Ви можете поділитися даними про своє місцезнаходження зі співрозмовником одноразово, а також налаштувати чат, в тому числі Груповий, таким чином, що кожне відправлене повідомлення буде супроводжуватися геометкою.

Спосіб 1: одноразова відправка геопозиції

 1. Відкрийте месенджер і перейдіть в чат, куди необхідно передати ваші поточні координати.
 2. Viber для Android запуск мессенджера переход в чат для передачи геопозиции
 3. У розташованому під полем введення тексту повідомлення меню вкладень натисніть на значок «…» . Далі виберіть пункт " надіслати місцезнаходження» у відкритому переліку доступних можливостей.
 4. Viber для Android меню вложений в сообщение - Отправить местоположение
 5. У демонстрованому на екрані смартфона переліку адрес першим пунктом відобразиться інформація про поточну (на думку месенджера) геопозиції вашого девайса і далі прилеглі до нього точки на карті. Якщо визначені додатком дані не зовсім точні, ви можете торкнутися області з ними і провести коригування шляхом установки позначки на екрані з картою. Для завершення дії торкніться галочки у верхній частині екрана праворуч.
 6. Viber для Android отправка геопозиции через мессенджер
 7. Торкніться «SEND» праворуч від відправлених відомостей, в результаті чого вони будуть миттєво передані співрозмовнику.
 8. Viber для Android отправка данных о своем местоположение через мессенджер завершена

Спосіб 2: Геометки для всіх повідомлень

 1. Відкрийте чат з тією особою, якій бажаєте передавати свою геопозицію одночасно з відправкою кожного повідомлення, незалежно від його типу.
 2. Viber для iPhone - запуск мессенджера, переход в диалог для активации автоматической отправки геометок
 3. Торкніться заголовка діалогу / групиViber для Android вызов меню Подробности диалога или группового чата

  Або натисніть на три точки у верхній частині екрана праворуч і виберіть у меню пункт «інформація»

  Viber для Android переход в Настройки чата из его меню

  Або проведіть область з історією листування вліво.

  Viber для Android вызов информации и параметров чата, путем сдвига переписки влево
 4. Будь-яке із зазначених в попередньому пункті інструкції дій призведе до відкриття панелі з інформацією про чат і його настройками. Активуйте тут розташований навпроти найменування опції»Місцезнаходження" ПЕРЕМИКАЧ, після чого закрийте перелік параметрів.
 5. Viber для Android активация опции Отправлять сообщения с геометкой в чате
 6. Відтепер в області кожного відправленого вами повідомлення поруч з часом відправки буде наявна значок " Геометка» &8212; торкнувшись його, ви або ваш співрозмовник відкриєте демонструє місце розташування девайса в момент передачі послання карту.
 7. Viber для Android геометки прикрепленные к отправленным в чат сообщениям

Як надіслати геопозицію на Viber для iOS

За допомогою встановленої на iPhone програми Viber для iOS , як і через вищеописану версію месенджера для Android, можливо передати свою геопозицію одноразово, а також забезпечити відправку геометки того чи іншого співрозмовника в чат на постійній основі.

Спосіб 1: одноразова відправка геопозиції

 1. Відкрийте програму Вайбер на айФоне і перейдіть в чат з користувачем-одержувачем даних про ваше місцезнаходження.
 2. Viber для iPhone - запуск мессенджера, переход в чат, куда нужно отправить геопозицию
 3. Торкніться трьох крапок в розташованому під полем введення тексту повідомлення ряду значків. У меню, виберіть " надіслати місцезнаходження» .
 4. Viber для iPhone пункт Отправить местоположение в меню вложений чата
 5. Далі тапніте " надіслати геолокацію» , після чого озвучена в заголовку статті завдання виявиться вирішеною. Viber для iPhone -отправка своей геолокации в чат

  Крім відомостей про власне місцезнаходження, з відкрилася області можна висилати координати розташованих в безпосередній близькості від вас об'єктів інфраструктури, торкнувшись однієї з кнопок-категорій і потім вибравши потрібні дані.

  Viber для iPhone - отправка данных о различных геопозициях на карте через мессенджер
 6. В результаті вибору тієї чи іншої геопозиції при виконанні попереднього пункту інструкції, дані моментально висилаються адресату і по їх отриманні він зможе переглянути докладні відомості на карті, торкнувшись»відкрити" в області вашого послання.
 7. Viber для iPhone просмотр сведений об отправленном через мессенджер местоположении

Спосіб 2: Геометки для всіх повідомлень

 1. Запустіть месенджер і відкрийте діалог або груповий чат, куди плануєте відправляти повідомлення з автоматично прикріплюються геометками.
 2. Viber для iPhone - запуск мессенджера, переход в диалог для активации автоматической отправки геометок
 3. Перейдіть на екран»подробиці" , тапнув по заголовку бесіди вгорі екрану і торкнувшись потім " інформація та налаштування» у меню, що відкриється. Viber для iPhone - переход в раздел Информация и настройки чата или группы

  Крім того, список налаштувань чату можливо викликати шляхом змахування області з повідомленнями вліво.

  Viber для iPhone - быстрый вызов Настроек любого чата
 4. Перегорніть перелік застосовних до листування опцій і активуйте розташований навпроти найменування " надіслати місцезнаходження» перемикач. Далі можна повертатися в чат.
 5. Viber для iPhone активация опции Отправлять местоположение в Настройках чата
 6. Відтепер до всіх висилаються вами в налаштований вищеописаним чином діалог або груповий чат повідомленнями буде прикріплена геометка, що підтверджується відображенням відповідного значка зліва від статусу послання. Тапнув по вказаному значку, одержувач відкриє карту, на якій зможе подивитися докладні відомості про ваше місцезнаходження.
 7. Viber для iPhone - отправка сообщений с геометками в чат

Висновок

Незалежно від ОС використовуваного для доступу в Viber мобільного девайса відправка даних про власне місцезнаходження співрозмовнику в месенджері не викликає ніяких складнощів і доступна практично в будь-який момент. В аспекті точності визначення геопозиції головну роль відіграє не месенджер, а Служби геолокації, що функціонують на Android-девайсах і iPhone.

більше статей на цю тему: